Skocz do zawartości

Star Wars: The Force Unleashed


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak mam sciagnac ten krazownik? Niszcze statki Tie, nadchodzi czas uzycia mocy juz go sciagam a nie nakierowuje i po jakims czasie kolejna fala Tie, dobra niszcze je, znow proboje sciagnac, kolejna fala, dobra mysle moze 3 razy trzeba to zrobic. Po 5 razem juz podczas sciagania stalem w miejscu ale lasery mnie zabily :/

Musisz zrobić to za pomocą... cierpliwości. ;) Przede wszystkim szybko pozbywać się Tie Fighterów(skok + błyskawica) i ściągać do ostatnich sekund przed atakiem myśliwców. Jak pewnie zauważyłeś, niszczyciel się ustawicznie zbliża, więc wszystko jest kwestią czasu.

Odnośnik do komentarza
na grzybowej wyspie atakuje nas ta babka co ma miecze swietlne jak palki policyjne i ten duzy zwierzaczek. Jak to ubic ? Bo mnie zaraz cos strzeli, pioruny go nie ruszaja

 

 

na grzybowej wyspie atakuje nas ta babka co ma miecze swietlne jak palki policyjne i ten duzy zwierzaczek. Jak to ubic ? Bo mnie zaraz cos strzeli, pioruny go nie ruszaja

Musisz poczekać aż Rancor zacznie szarżować, wtedy robisz unik i atakujesz go, gdy jest oszołomiony.

Maris Brood

się nie przejmuj, na nią przyjdzie pora chwilę później. ;)

Dobrze sprawdzają się też komba zaczynające się od XXB(hold)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
nie wiem jak mam odblokowac sobie zakonczenie light side. Przeczytalem gdzies za jak jestem na death starze to mam zaatakowac imperatora a nie vadera ale nie przypominam sobie abym mial taki wybór

 

po 2 miniwalkach z Vaderem masz wybor - Imperator lub dokonczyc walke z Vaderem - by zrobic 1 trzeba pojsc w strone zakladnikow zas jesli 2 to musisz pojsc w prawo tam gdzie widac DV

 

Odnośnik do komentarza

porządny tytuł. klimat sw jak najbardziej zachowany, a do tego nigdy jeszcze nie można było tak dosadnie poczuć potęgi mocy - QTE dają radę nieprzeciętnie, akcja ze ściąganiem krążownika stanie się chyba wizytówką gry, nie mniejsza radocha przy zwykłej rozwałce. fizyka zdecydowanie na plus - 3 silniki to jednak nie przelewki. zastrzeżenia mam tylko do tego odpowiadającego za otoczenie, powierzchnie niekiedy zachowują się nienaturalnie, zresztą to samo mamy we fracture. fabuła całkiem ciekawa, sprawnie uzupełnia lukę pomiędzy trylogiami, miejscami jest całkiem zabawna a innym potrafi miło zaskoczyć (

walka z "maulem"

). voice acting (chociaż samo voice jest tutaj nie na miejscu bo jakby nie było twarze aktorów przeniesione są do gry) stoi na wysokim poziomie, nawet prokurator z dextera się załapał ;). jedyne czego bym się czepiał to wspominane już wielokrotnie walki z bossami i system walki jest trochę za mało "płynny".

Odnośnik do komentarza

Mam podobne zdanie gierkę katuje już 2 tygodnie i co tu dużo gadać dla fanów SW rewelacja. Teraz przechodzę na Sith Masterze, i nie powiem jest ciężko szczególnie dał mi popalić Kazdan Paratus... zresztą na Sith Lordzie też. Boli tylko czas gry, zdecydowanie za KRÓTKA. Celuje w 1000, gierki po przejściu na pewno nie sprzedam, tym bardziej, że ma być DLC. A początek walki z DM (Proxy) i motyw w którym włącza się "Duel Of The Fates", ciarki przechodzą ;) . Czekam na drugą część, bo myślę, że będzie i na dodatki.

Odnośnik do komentarza

nie tylko prokurator z Dextera ;)http://images3.wikia.nocookie.net/dexter/i...8_neilperry.jpg ;) <- to jest wlasnie uczen DV

 

Sciaganie krazownika jest takie sobie - wolalbym dluzsza zabawe z nim niz takie sciaganie - atak tie fighterow - sciaganie - znow atak,itp

 

Slupek88 - zgodzie co do utworu z EP1 przy DM ;) czylem sie jakbym grale w gre na podstawie EP1 :)

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, gra dla fanów SW boska ;) Ciupię od ładnych paru dni.

 

Jakaś rada jak rozwalić Proxy'iego (dokładniej to

D. Maula

) ? Pioruny nie działają, push nie działa, a nie umiem zrobić uniku jak rzuca mieczem albo strzela tą "mocą".

 

A właśnie, da się jakoś uniknąć tego jak któryś z bossów używa mocy? Czy tylko liczyć na łut szczęścia że nie trafi? Bo na YT widziałem jak koleś w jakiś sposób odbijał ich kule itd...

Odnośnik do komentarza

Ja go po prostu chwytałem magią i rzucałem po lokacji (technika Force Grip), potem dobijałem lightsaberem. Kolo nie potrafi tego zablokować (nawet na Sith Lord), więc w zasadzie całą walke można odbyć bez najmniejszego uszczerbku na zdrowiu i przy minimalnym wysiłku (opcja dla lamerów).

 

Niestety moja konsola wyzionęła ducha i nie mam możliwości sprawdzenia, ale mógłby mi ktoś powiedzieć czy w przypadku tej drugiej opcji pod koniec gry, kiedy podbiega się do

Vadera zamiast do Sidiousa

to czy toczy się z nim jeszcze jedną walke? Wiem, że od tego wyboru zależy zakończenie, ale ciekaw jestem czy walka z ostatnim bossem też się jakoś różni.

 

 

Odnośnik do komentarza
Niestety moja konsola wyzionęła ducha i nie mam możliwości sprawdzenia, ale mógłby mi ktoś powiedzieć czy w przypadku tej drugiej opcji pod koniec gry, kiedy podbiega się do

Vadera zamiast do Sidiousa

to czy toczy się z nim jeszcze jedną walke? Wiem, że od tego wyboru zależy zakończenie, ale ciekaw jestem czy walka z ostatnim bossem też się jakoś różni.

 

 

Jest tylko sekwencja QTE potrzebna do pokonania Vadera.

 

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie. Szkoda, bo przez chwile myślałem, że na wyższych stopniach trudności dochodzą nowe walki.

 

Przeszedł ktoś już Sith Lorda? Ale nie przez opcje continue, tylko new game? Bo mam zamiar się z tym zmierzyć, a ciekaw jestem czy już ktoś przeszedł w ten sposób. I czy to w ogóle jest możliwe :) No i czy zna ktoś kod na odblokowanie tego poziomu trudności, bo wraz z konsolą padł mi save, a nie chce mi się przechodzić od nowa na Sith Master.

Edytowane przez Seigaku
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...