Skocz do zawartości

Star Wars: The Force Unleashed


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasandra

Gierka bardzo mi podeszła, w demko nie grałem, zeby nie zepsuć sobie zabawy.

Zacznę od tego, że nie jestem wielkim fanem SW, ba z nowej trylogii widziałem tylko "Mroczne Widmo" mimo to gra wessała mnie klimatem, do tej pory skończyłem level Vaderem i rozwaliłem pierwszego bossa.

Gra jest świetna, sieczka przy odpowowiednim wykorzystaniu potencjału Starkillera jest niesamowita. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem level cmentarzyska robotów to oniemiałem, fantastycznie dobrana kolorystyka, wszystko sie rusza, piekny horyzont, bajka.

Fizyka też daje radę, jedynie mozna się przyczepić do AI wrogów, ale rekompensują to swoją ilością.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po kilku levelach gra zaczyna byc takim God of War w klimatach S-F. QTE to kalka tylko o klase gorsza i ze sto razy mniej brutalne niz w GoW .W grze o dziwo jest sporo skakania po platformach .

Słyszał ktoś ile gra ma leveli ?

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

10 z prologiem

Gra bardzo spoko ale jako prawdziwy jedi można się poczuć na niższych poziomach trudności. Takie mam wrażenie, że wtedy jest się niezniszczalnym i samo force push jest super bronią. Szkoda tylko że po paru godzinach gra się kończy nim tak naprawdę się rozkręci.

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza

dzis odebralem swoj egzemplarz. jestem po 1lvl jako ze teraz w pracy siedze. Uczucia jak najbardziej pozytywne..graficznie 1 lvl na dobym poziomie, granie samym Vaderem :D czuc mooc wookie lataja jak muchy. zobaczymy jak bedzie pozniej. historia zapowiada sie naprawde smakowicie. wiecej wrazen jutro jak troche pogram

Odnośnik do komentarza
dzis odebralem swoj egzemplarz. jestem po 1lvl jako ze teraz w pracy siedze. Uczucia jak najbardziej pozytywne..graficznie 1 lvl na dobym poziomie, granie samym Vaderem :D czuc mooc wookie lataja jak muchy. zobaczymy jak bedzie pozniej. historia zapowiada sie naprawde smakowicie. wiecej wrazen jutro jak troche pogram

pierwszy strzał w pysk to level nr 3 a "nocny" nr 7 to juz ... a zreszta sam zobaczysz ;)

Odnośnik do komentarza

moj doszedl wczoraj, ale nie mialem czasu odpalic. Dzisiaj sprobuje... a jak nie wyjdzie to jutro. Ogolnie jestem nastawiony pozytywnie, chce sieczke i w miare dobra fabule chociaz nie jestem fanem SW. Demko mi sie podobalo, sadze ze z gra bedzie podobnie

Odnośnik do komentarza
Ciała znikają tak jak w demie sekundę po położeniu ich na ziemi?

Znikają, w sumie to nie wiem ale ta gra to nic specjalnego, klimat Star Wars s(pipi)y na rzecz dziwnych udziwnien typu walenie w goscia mieczem swietlnym kilka razy zeby padl, jakies pola ochronne przeciwnikow, male, waskie plansze z bitmapami w tle walacymi po oczach pikselami. Kamera - żenua, podnosisz kolesia a tu nagle łup obuchem po glowie od goscia ktorego nie widziales bo - kamera. Fabula fajna, male szczegoly typu statek dowodzenia Vadera w budowie ale takie rzeczy wychwyca tylko Ci co ogladali (starą) trylogie.

Odnośnik do komentarza
Ciała znikają tak jak w demie sekundę po położeniu ich na ziemi?

Znikają, w sumie to nie wiem ale ta gra to nic specjalnego, klimat Star Wars s(pipi)y na rzecz dziwnych udziwnien typu walenie w goscia mieczem swietlnym kilka razy zeby padl, jakies pola ochronne przeciwnikow, male, waskie plansze z bitmapami w tle walacymi po oczach pikselami. Kamera - żenua, podnosisz kolesia a tu nagle łup obuchem po glowie od goscia ktorego nie widziales bo - kamera. Fabula fajna, male szczegoly typu statek dowodzenia Vadera w budowie ale takie rzeczy wychwyca tylko Ci co ogladali (starą) trylogie.

Już się nie dziwię, że gra dostaje po pysku co chwile od prestiżowych magazynów i portali. Cóż miał byc hit a wyszło gó.wno na 7/10.

Odnośnik do komentarza

zanim wydacie opinie to proponuje pograc bo nazywanie czegos (pipi) sugerujac sie mediami swiadczy tylko o tym co powiedzial kiedys Kurski "ciemny lud to kupi" sam bylem niezbyt pozytywnie po recenczjach nastawiony, gralem w demko tez moja opinie znaliscie jednak zaryzykowalem i kupilem gre bo prawda jest taka ze inaczej czlowiek sie nie przekona czy gra jest warta czy nie (dziwie sie ze dali ten lvl do demka akurat)

Po 2 lvl i prologu moge powiedziec ze gra daje mase funu, graficznie jest b.dobrze szczegolnie 2lvl jest niesamowity. Mocy i umiejetnosci do wymaksowania jest niezbyt wiele (uscisk, pchniecie, blyskawice, podniesienie + umijetnosci pasywne typu zdrowko, odbijanie pociskow, wiekszy dmg miecza itp)

Muzyka chyba nie trzeba nawijać a fabuła..jak na razie swietna jak to na SW przystalo.

Oczywiscie pojawila sie tez i rysa na szkle.

Walki z bossami.

Chyba krotka...gram na Sith Lord i szczerze mowiac gra nie jest za ciezka prolog + dwa lvl w jakies 4 godziny (fakt ze staje sobie podziwiam widoczki)

Ostateczny werdykt wydam po przejsciu gry na chwile obecna jest to bardzo mocne 8

Acha co do znikajacych cial wierzcie mi ze gra jest na tyle szybka i ciekawa ze nie zwraca sie na to uwagi w tym momencie moze za drugim przejsciem

Mysle ze jak gra stanieje do 100 to smialo ja lykac bo na jedno przejscie napewno dostarcza mnoooostwo zabawy.

Odnośnik do komentarza
Też nie rozumiem tego płaczu, dla mnie gra na 7, to nadal kawał k****sko dobrego softu, a TFU moim zdaniem zasługuje na mocną ósemkę. Tytuł może i nie bez wad, ale też nie jest żadnym crapem.

Kawał k***ewsko dobrego softu to gra na 9 i wzwyż. A gry na 7 w dzisiejszych czasach to tytuły lekko trącające kupą. W TFU wiele rzeczy nie zagrało i zupa się wylała w postaci słabych ocen.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
nieprawda, gierki na 6-7 tez potrafia dawac mase funu nawet gdy inna pozycja ma 8/9. Jericho, Airborne, Blacksite, Turok - wg mnie

Mówiłem za siebie nie za wszystkich. jericho, Airborne, Blacksite, Turok to DLA MNIE tytuły nie warte wydania na nie pieniędzy. Mam duże wymagania co do gier i jedynie ogólny klimat (Halo 3) lub mechanika rozgrywki (GTA IV) może sprawić, że nie kupię gry ocenianej bardzo dobrze. O tytułach poniżej 8.0 w ogóle nie wspominam. Jestem za biedny by kupowac i grac w crapy. Kilka razy tak zrobiłem (Na Xklocku też - Two Worlds) i się srogo zawiodłem, a oceny ostrzegały.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Wiadomo nitk nie mowi za wszystkich. Jak pamietam to demo ci sie spodobalo - wiec jesli te elementy ktore byly w demie sie spodobaly to czemu nie patrzysz na ocene? Ocena mogla by ci powiedziec czy kupic teraz czy znacznie pozniej (u mnie tak wlasnie jest z Mercami2). Ok, twoj system oceniania. Ja troche inaczej do tego podchodze ;)

Jesli F3 dostanie 7,5 to rozumiem ze gry nie tykasz? :}

Odnośnik do komentarza
Jesli F3 dostanie 7,5 to rozumiem ze gry nie tykasz? :}

Jak średnia ocen z conajmniej 30 recenzji będzie 7,5 to tkne ją dopiero jak stanieje poniżej stówki. Ale tknę bo mam sentyment do uniwersum Fallouta a na samą trójke jestem napalony jak na żadna inna grę w tym roku.

 

Demo TFU mi się spodobało ale to nie cała gra. Przymknąłem oko na karkołomna animację poruszania się naszego bohatera, na szybko znikąjące ciała, szkaszanione branie na celownik przedmiotów do podniesienia itp. Po prostu archaizmy i nietrafione rozwiązania, które nie pozwoliły dać recenzentom wyższych not. A pewnie są inne elementy rozgrywki, które obniżyły oceny.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

To jest tytuł na mocne 7 może 8, nazywanie go shitem jest niepoważne. hansatan jeśli przeciwnicy są za mocni to zagraj na niższym poziomie wtedy po jednym force pushu padają jak muchy.

Ps nasz Starkiller naprawdę nazywa się

Galen Marek

.

Czekam na sequela.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...