Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-fallout-3/50280

 

Jeszcze trochę a zrobią western w uniwersum Fallouta. Co za żenada. Naprawdę z każdym kolejnym dodatkiem Bethesda stacza się po równi pochyłej. A kulminacją tego staczania się będzie Mothership Zeta. Dla mnie to poziom tych żałosnych NFsów wypuszczanych regularnie co rok bo tak sobie ktoś założył i EA tego dotrzymuje. W niecały rok od premiery będziemy mieli pięć mikrododatków, które są piep.rzonymi wyciągaczami kasy (co najogorsze poźniej Bethesda zobaczy wyniki sprzedaży i jak będą wysokie to poklepie się po plerach i powie: "Dobra robota, to jest to co będziemy robić w przyszłości częściej bo to nam się opłaca".

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

47 godzin gry za mną, co poskutkowało zakończeniem wątku głównego i zdobyciem 730gs. W Fallouta nigdy wcześniej nie grałem, więc ta gra była dla mnie wielką niewiadomą. Jednak nie żałuje. Może i wątek główny nie był wyszukany jednak dla mnie był przyjemny. Do zdecydowanie najbardziej kozackich momentów zaliczyłbym Trainquility Lane i Stealing Independence. Do momentów najgorszych zaliczyłbym Podręcznik przetrwania [komu chciało się latać i wszystko robić - gratuluje] oraz One! [ogniste mrówki -_-"]. Moirę mianuję najbardziej wkurzającą postacią gry. Nie dało jej się oglądać, a jej głupie teksty doprowadzały mnie do szału. Zawiodłem się zdecydowanie na ostatnim queście. Efekciarstwo, owszem, ale ending beznadziejny. Spodziewałem się czegoś lepszego. Fallout ma kilka wad i denerwujących bugów jednak mimo to czekam z wywieszonym jęzorem na wieści o części czwartej. :)

Odnośnik do komentarza

Po ostatniej misji nie da się nic zrobić, więc także przejść dodatków, chyba że posiadasz Broken Steel - wtedy po fabule można grać dalej.

 

PS: Są już osiągnięcia z Point Lookout, 3 za 3 questy i 1 za znalezienie wszystkich lokacji w dodatku. Niestety tylko 100GS, myślałem, że dwa ostatnie DLC będą dawać po 200.

Odnośnik do komentarza
Moirę mianuję najbardziej wkurzającą postacią gry. Nie dało jej się oglądać, a jej głupie teksty doprowadzały mnie do szału.

A ja ją właśnie lubiłem :P , a w szczególności urzekło mnie jak:

 

Zrobisz questa z wysadzeniem Megatonu w powietrze i wrócisz na miejsce eksplozji to spotykasz tam Moirę. Gadka z nią w tym miejscu sprawiła, że wczytałem poprzedni zapis gry, po prostu nie mogłem jej tego zrobić :)

 

Odnośnik do komentarza
A ja ją właśnie lubiłem :P , a w szczególności urzekło mnie jak:

 

Zrobisz questa z wysadzeniem Megatonu w powietrze i wrócisz na miejsce eksplozji to spotykasz tam Moirę. Gadka z nią w tym miejscu sprawiła, że wczytałem poprzedni zapis gry, po prostu nie mogłem jej tego zrobić :)

 

 

No bez kitu, myśl o tym że ta kretynka zginie w wybuchu dodatkowo mnie motywowała, jak zobaczyłem że to właśnie ona przeżyła byłem zrozpaczony ;<

 

Odnośnik do komentarza

Mam problem... otoz...

 

 

Musze sie dostac do Vaulta 87, ale nie moge gdyz... dotarlem do wioski dzieci... zagadalem najpierw do mayora ktory wyznaczyl mi questa uratowania dzieciakow z obozu niewolnikow, nastepnie sprobowalem szczescia w speech i go przekonalem zeby otworzyl brame. Tak czy inaczej, nie wszedlem do obozu, a poszedlem rozprawic sie z banda handlarzy niewolnikow. Wytluklem wszystkich i wrocilem do wioski dzieci. Do Vaulta moge dostac sie albo zagadujac do mayora zeby otworzyl brame, albo mowiac joseph'owi zeby wlaczyl generator... i tu sie pojawia problem. Zlazlem cala wioske trzy razy i majora nie ma nigdzie... patrzylem przy bramie, bo jak do niego gadalem to logiczne, ze tam powinien byc. Ale nie ma go w calej wiosce. A gadajac do Joseph'a nie ma opcji zeby mu powiedziec, zeby wlaczyl generator. Bug czy cos robie zle i czy mam jeszcze jakies opcje?

 

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...