Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Handlarze pojawiają się głównie w 3 miastach:

- Megatona

- Rivet City

- Arefu

Tych dwóch wyżej pewnie jeszcze nie odkryłeś, dlatego musisz wracać się do Megatony (jak nie chcesz łazić to fast travelem). Handlarzy tych wędrownych jest 4:

- sprzedający broń,

- sprzedający ubrania,

- sprzedający leki,

- sprzedający "random junk", czyli różne pierdoły.

Odnośnik do komentarza

To nie jest trudna gra. Najlepiej na początek zrób parę questów z Megatonu i coś z fabuły, ot żeby nabić level, co ułatwi eksplorację świata. Często zapisuj grę na kilku slotach, a strzelając korzystaj z VATS-a. Jak chcesz calaka to pamiętaj o triku z sejwowaniem na 7, 13 i 19 poziomie.

Potem jak już lepiej zapoznasz się z grą, a twoja postać zdobędzie doświadczenie, porzuć najlepiej wątek fabularny i zajmij się questami pobocznymi.

Odnośnik do komentarza

Czy dużo achievementów będzie mi brakować do calaka po ukończeniu wszystkich questów i zdobyciu tych za karmę? Jest coś do zbierania w tej grze? Czy będę mógł to zrobić po ukończeniu gry, czy muszę to zrobić w trakcie? Chcę to wiedzieć, bo nie wiem co wybrać w "Potędze atomu" - szczerze mówiąc wolałbym

wysadzić Megatonę i mieć lepszy apartament w Tenpenny Tower + 1000 kapsli

, ale jeżeli calak nie jest upierdliwy (zbieractwo itp.) to zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza

W czasieu gry musisz wszystko zrobic. Chyba, że masz dodatek to wtedy mozesz po zakonczeniu fabuły grać. Jest zbieractwo np

nuka cola quest

. Miasto

najlepiej wysadzic jak sie zrobilo tam wszystkie questy - te dla Moiry chjyba sie do achv liczyly. Mozna tez pozabijac i okrasc wszystkich dla tych paru pkt doswiadczenia i smieci. Z tego co wiem to po wysadzeniu miasta nie da rady odratowac karmy, ewentualnie jest bardzo ciezko. Tak, ze mozesz sobie tego questa tez zostawic na poziomy 7,13,19

Odnośnik do komentarza

nie mam czasu na grzebanie w temacie więc zadam pytanie tak prosto z mostu

czy dodatki działają z polską edycją F3? kolega mi ryczy w rękaw że wywalił 4200msp i nic z tego nie ma

ma wersję polską a dodatki zaciągał z konta US (później zrobił to z konta EU czy w sumie wywalił 8400msp O_o)

Odnośnik do komentarza
nie mam czasu na grzebanie w temacie więc zadam pytanie tak prosto z mostu

czy dodatki działają z polską edycją F3? kolega mi ryczy w rękaw że wywalił 4200msp i nic z tego nie ma

ma wersję polską a dodatki zaciągał z konta US (później zrobił to z konta EU czy w sumie wywalił 8400msp O_o)

Niestety dodatki umieszczone na XBL nigdy nie będą działały z polską wersją F3.

 

BTW pogratuluj koledze braku rozsądku :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...