Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi) no ciezko sie dogadac ;[

 

Podales mi linki ktore sam sobie znalazlem i zadalem pytanie jw.

Jest w nich wlasnie cos takiego napisane. Zwykle wersje maja rozroznienie, ze jest PL i ANG, w limitce wklejony jest jakis shit z PC, dlatego wnioskuje ze wersja limited edition moze byc tylko po angielsku!

(pipi) faktycznie jest się ciężko dogadać ;)

 

"Wersja językowa Polska (napisy i dialogi)"

 

Takie coś masz napisane na dole obydwu wersji kolekcjonerskich tj. X360 i PS3. Więc o co ci loto? :P

 

Michaelis - stary kolekcjonaerka będzie only PL, looknij na NMA tam masz info na ten temat.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Krótkie pytanie bo tym temat się zbytnio nie interesowałem.

 

Przeczytałem to info z NMA i:

Polskie głosy są w 100% opcjonalne czy tak?

 

Napisy są ok bo potrafią się przydać jednak głosów nie zniosę.

na NMA pojawiło sie dziś info:

 

Uzyskaliśmy z pierwszej ręki trochę wyjaśnień na temat wersji językowej, w jakiej dostępna będzie Edycja Kolekcjonerska, jak również standardowa Fallouta 3.

 

Fallout 3 będzie dostępny w pełnej wersji angielskiej z osobnym patchem polonizującym (napisy i dialogi). (...) informacja ta tyczy się obu wersji na PC.

(...) edycja kolekcjonerska na PS3 i Xbox360 jest wyłącznie w wersji polskiej, natomiast edycja standardowa na PS3 i Xboxa360 będzie dostępna do wyboru między wersją polską a angielską.

 

Jednym słowem - wydanie w najlepszy możliwy sposób, nie pozostawiające możliwości kręcenia nosem an-anglo-fabetom ani kosmopolitycznym zaprzańcom. Będzie możliwość grania zarówno bez jednego polskiego napisu, jak też z kompletem spolszczonych tekstów i, również opcjonalnie, głosów.Cieszy.

 

jak dla mnie tym samym zarżnęli edycje kolekcjonerską, kto to teraz kupi? :?

Odnośnik do komentarza
Krótkie pytanie bo tym temat się zbytnio nie interesowałem.

 

Przeczytałem to info z NMA i:

Polskie głosy są w 100% opcjonalne czy tak?

 

Napisy są ok bo potrafią się przydać jednak głosów nie zniosę.

na NMA pojawiło sie dziś info:

 

Uzyskaliśmy z pierwszej ręki trochę wyjaśnień na temat wersji językowej, w jakiej dostępna będzie Edycja Kolekcjonerska, jak również standardowa Fallouta 3.

 

Fallout 3 będzie dostępny w pełnej wersji angielskiej z osobnym patchem polonizującym (napisy i dialogi). (...) informacja ta tyczy się obu wersji na PC.

(...) edycja kolekcjonerska na PS3 i Xbox360 jest wyłącznie w wersji polskiej, natomiast edycja standardowa na PS3 i Xboxa360 będzie dostępna do wyboru między wersją polską a angielską.

 

Jednym słowem - wydanie w najlepszy możliwy sposób, nie pozostawiające możliwości kręcenia nosem an-anglo-fabetom ani kosmopolitycznym zaprzańcom. Będzie możliwość grania zarówno bez jednego polskiego napisu, jak też z kompletem spolszczonych tekstów i, również opcjonalnie, głosów.Cieszy.

 

jak dla mnie tym samym zarżnęli edycje kolekcjonerską, kto to teraz kupi? :?

A pieprzyc kolekcjonerską. Jedyna edycja jaką bym kupił do wersja Survival z zegarem w kształcie PipBoya 3000. A tak kupię sobie zwykła za 190zł polską lub angielską. Tu się jeszcze zastanowię po przeczyatniu recek wersji PL.

Odnośnik do komentarza

Ah, no tak. Więc opcjonalnie tyczy się wersji "PC". Przepraszam mój błąd ;]

 

No to cóż. Odpada. Po tym co ostatnio przeżyłem przy Alone In The Dark z Gonerą nie mam zamiaru podchodzić do polskiej wersji Fallouta. Ściągać z zagranicy średnio mi się podoba bo chciałbym jednak mieć wcześniej.

 

Kto wymyślił na siłę wrzucanie polskich dialogów, no kur.wens.

Odnośnik do komentarza
Ah, no tak. Więc opcjonalnie tyczy się wersji "PC". Przepraszam mój błąd ;]

 

No to cóż. Odpada. Po tym co ostatnio przeżyłem przy Alone In The Dark z Gonerą nie mam zamiaru podchodzić do polskiej wersji Fallouta. Ściągać z zagranicy średnio mi się podoba bo chciałbym jednak mieć wcześniej.

 

Kto wymyślił na siłę wrzucanie polskich dialogów, no kur.wens.

Ja (pipi)e gościu - opcjonalnie jest również w wersjach X360 i PS3 tylko, że w wersji jaka kupisz będziesz miał jeden język bez możliwości zmiany. Zwykła wersja do wyboru PL albo ENG. Looknij na stronę Cenegi.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

W moim pości odnoszę się tylko do kolekcjonerki ,która nie jest wydana w dwóch wersjach lecz tylko w Polskiej.

 

Dobra nieaktualne spojrzałem jeszcze raz na stronę Cenegi gdzie przed dwiem godzinami dodano news o wersji kolekcjonerskiej także w ENG.

 

Jaram się i składam preordera ;]

 

Czasami jednak potrafią słuchać ludu.

 

 

 

Btw. Przystopuj nerwy i mi tu nie pierdo-gościuj.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez mord00k
Odnośnik do komentarza
Taki "fetysz". Trochę też z powodu ,że to w końcu Fallout ,którego uwielbiam;] Nawet jeśli w innej formie i gorszy w kontekście Fallouta to jednak.

Ja też uwielbiam poprzednie części (bardziej jedynkę niz dwójkę) ale nie mam chcicy na kolekcjonerkę F3. Ale skoro Ty lubisz to OK ;)

 

Paranoja, wszędzie widzę paranoję. Gra nie wyszła, a już wieszają na niej psy. "Teoria gorszego Fallouta."

 

A już wiem! Hegels, zwykł mawiać, że jeśli fakty nie pasują do teorii, tym gorzej dla faktów.

Gorszy czy nie gorszy - inny. Ale to nie znaczy, że mniej klimatyczny i mniej miodny. To będzie inny miód niż ten sprzed jedenastu lat, jednak nadal uniwersum i ogromna ilość elementów będzie (dzięki licencji, którą Beth kupiła) spoiwem pomiędzy dwoma pierwszymi częściami a trzecią. Wyobrażacie sobie Deathclawa szarżującego na ciebie ze wściekłością w oczach lub odpowiadającego spokojnie na twoje pytania? No miód. Dla takich scen warto poczekać na F3. Bo o tym, że takie ujrzę jestem w 100% przekonany. Looknijcie na concept art Deathclawa i przypomnijcie sobie rozmowę w Krypcie 13 z Fallouta 2.

 

48443af1bbf05eaa.jpg

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Początek wygląda jak w Oblivionie, cholera, później też jest dużo porównań. Koleś dzierżący pada też stara się płynnie z nim obchodzić, myślałem że mnie coś trafi jak to oglądałem.

Łykam ją w dniu premiery, ale już teraz wiem, że po 100 godzinach w tak szaro-piaskowym terenie, będę wymiotować na samą myśl o tej grze ;)

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
Paranoja, wszędzie widzę paranoję. Gra nie wyszła, a już wieszają na niej psy. "Teoria gorszego Fallouta."

 

A już wiem! Hegels, zwykł mawiać, że jeśli fakty nie pasują do teorii, tym gorzej dla faktów.

 

Jeśli oburzasz się tak do mojej wypowiedzi to po wejściu na NMA chyba byś pękł ze złości ;]

 

Nie wieszam na niej psów. Nie mówię ,że to będzie zła. Chodzi o to ,że może być gorsza w aspektach ,które decydowały o genialności gier jakimi były Fallout 1 i 2.

 

 

Przy okazji: także oglądam gameplaye. Wygląda to całkiem przyzwoicie.

Edytowane przez mord00k
Odnośnik do komentarza

O madafaka, widzieliście tego Radscorpiona?! Tyle lat czekałem aby ujrzeć najpotężniejsze zwierzęta zmutowane przez FEV w 3D i oto stało się. Był radscorpion (kozak!) to i Szpon Śmierci się znajdzie. A przeżycia z takiego spotkania na pewno będa niezapomniane. Wiem podnieciłem się za bardzo ;) Już idę wstawić łeb pod zimną wodę a poźniej oglądam 4 i 5 gameplay :E

 

EDIT: gameplay nr 4 a konkretnie Power Fist i skutki jego użycia zamiotły mnie pod dywan. Jest kozak, gdzieś tu miałem w ulubionych zapisana stronę z preorderem. Hmm trzeba zamówić bo będzie grubo pod koniec października. Ja to już wiem choć jeszcze 5 gameplay'u nie widziałem.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Końcówka 5 trailera - mjuuuuuuut :twisted:

Jeszcze nie oglądałem ale przefasonowanie głowy Power Fistem jest mooocne. Uruchamiasz VATS, ustawiasz dwa pacnięcia w głowę delikwenta i po chwili głowy nie ma na swoim miejscu :E No czyste zło i ten twój "mjuuuuuut" ;) Chyba będę latał ze skilllem unarmed przy pierwszym podejściu ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Zobaczysz przy końcówce piątki czym jest czyste zło :twisted:

Ale fakt, power fist ma fajny efekt ;] Szkoda ,że tylko taki. No ale w grze znowu nie będzie tak różowo bo z tego co widzę do gameplayu ustawiono automatyczne trafianie w VATS i criticale. Więc w sumie rozkosz z tego widoku będzie w pewien sposób większa, nie przeje się ;]

 

 

e: customizacja postaci to jest to! Wyobrażam sobie te setki dodatków jak można nawet jakieś tam okulary znalezione założyć ;]

Edytowane przez mord00k
Odnośnik do komentarza
Zobaczysz przy końcówce piątki czym jest czyste zło :twisted:

Ale fakt, power fist ma fajny efekt ;] Szkoda ,że tylko taki. No ale w grze znowu nie będzie tak różowo bo z tego co widzę do gameplayu ustawiono automatyczne trafianie w VATS i criticale. Więc w sumie rozkosz z tego widoku będzie w pewien sposób większa, nie przeje się ;]

 

 

e: customizacja postaci to jest to! Wyobrażam sobie te setki dodatków jak można nawet jakieś tam okulary znalezione założyć ;]

Domysliłem się co zobaczę w Tenpenny Tower ;) Ale granat włozony do kieszeni tego ghoula mnie po prostu rozmiękczył. Takich akcji się nie spodziewałem. Miód, malina, a widok ghoula energicznie szukającego w kieszeni nowego nabytku - bezcenny :)

 

Apropos kwestii bardzo waznych czyli dialogów i ogółem kwestii stricte erpegowych. Megaton nam pokazał, że jest całkiem różowo jesli chodzi o rozbudowanie drzewek dialogowych. Opcji do wyboru było zawsze trzy a maksymalnie zauwazyłem bodajże sześć. Biorąc pod uwagę kilkanaście osób w mieście z którymi można zrobić jakiś deal - jest good. Zobaczymy jak reszta gry ale to już po dostaniu w łapska nowego Fallouta. I jeszcze jedno - z pewnościa TO JEST FALLOUT tylko nieco inaczej podany. Ważne, że samo oglądanie filmów wydziela odpowiednią ilość miodu. ostatni raz tak miałem przy oglądaniu gameplay'ów z Mass Effect (A obejrzałęm wszystko co w necie było) i się absolutnie nie zawiodłem.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

W tych wszystkich zachwytach zapomniałem dodać, że druga część dźwięku towarzyszącego przy awansie na wyższy poziom doświadczenia to kiszka jakich mało. Ja tu się wczuwam w ewidentnie istniejący klimat słuchając wspaniałego kawałka >>"Into the Wasteland"<< a tu nagle orkiestra jakaś i po wczuwie zostają wspomnienia. A jeśli chodzi o technikalia samego silnika graficznego - kto grał w Obliviona i Bioshocka ten wie jaka różnica dzieli jakość wody obydwu tytułów. Ta w Falloucie 3 wygląda po prostu tak kapitalnie jak w dziele Irrational Games.

 

EDIT: I jeszcze odnośnie "wspomaganego" stuffu w Falloutach - znawcy serii zapewne pamiętają, że jednym z najskuteczniejszych sposobów przechodzenia gry było "combo" broń ręczna i broń energetyczna (wględnie broń ciężka w F2 bo wiadomo Bozar). W F3 przy takich akcjach z rękawicą wspomaganą aż strach mysleć co się będzie działo na ekranie po użyciu, niezwykle skutecznego w poprzednikach, młota wspomaganego.

 

BTW mówiłem już, ze kozacko jest widzieć radscorpiona w F3? ;)

97d277575310845f.jpeg

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Tez mi sie cholernie podoba. Az zaczalem myslec nad EK. Kozacko wyglada to, ze mozem zadecydowac czy rozwalimy to miasto, czy nie. Ciekawe jak to na fabule wpływa.

Jaką fabułę? Fabuła tej gry jest taka, że uciekłeś z krypty 101 na wieść o ucieczce twojego ojca (z tejże krypty 101). A reszta bedzie odkrywana przed graczem stopniowo w zależności do którego miasta, osady dotrzemy i kogo się zapytamy o ojca. Schemat dokładnie ten sam co w poprzednich Falloutach. W jedynce trzeba było latać po mieścinach i pytać każdego o hydroprocesor a w dwójce o GECKA. Dopiero po pewnym czasie trafiając do odpowiednich lokacji mogliśmy ruszyć główny wątek nieco do przodu.

 

BTW takie wybory jak uratowanie Megatonu czy wysadzenie go w powietrze wpływają na to jaki film ujrzysz po zakończeniu głównej osi fabularnej.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...