Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie wiem dlaczego wszyscy na słowo Fallout mówią o dwójce. A jedynka słaba była lub upośledzona względem dwójki? Bo ja uważam, że słusznie Bethesda zrobiła robiąc F3 w stylu jedynki czyli np. kapsle zamiast dolarów, brak wielkich miast jak to było w 2 (NCR, Kryptopolis).

Kryptopolis jest w jedynce ;) A do kapsli nic nie mam.

 

A czemu akurat dwójka? Nie wiem :D Przeszedłem parę razy jedynkę, ale odkąd wyszła druga część, pierwszej nie ruszałem. W dwójce wszystkiego jest więcej, nie ma limitu czasu (no, jakiś tam jest, ale kompletnie kosmiczny), kilka opcji poprawiających wygodę gry. No i nie mam już tej płytki od lat, gdzieś się zagubiła.

 

Jedynka za to była... hmmm, bardziej zwarta, klimatyczna (bo miała mniej odniesień do popkultury). Pierwsze zejście do The Glow zaliczyłem z duszą na ramieniu ;) Damn, masz rację, pierwszą część też sobie trzeba odświeżyć.

 

Mike - jasne, chapaj. Polecam również GORĄCO mod Restoration Project. Wzbogaca on F2 o rzeczy, których twórcy nie zdąrzyli wrzucić do finalnej gry (wiocha Sulika i quest z odnalezieniem jego siostry to tylko jeden z wielu przykładów). Dodatkowo poprawia on chyba wszystkie znane bugi a nawet utrudnia nieco niektóre questy (znalezienie bazy Raiderów to już nie jest zadanie dla upośledzonej surykatki).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzwoniłem tam przed chwilą i... Ziom twardo twierdzi, że 6go będą mieli ileśtam kopii specjalnych (kolekcjonerskich niby, wersje USA), dowiozą im je 3-4go i wszystkie ponoć już wykupione. Mówił, że następna dostawa 12-14go, też wersje USA (w sensie ang, zapewniał że zadziała na PALach) i żeby się spieszyć z zamówieniami.

 

Nie chce mi się w to wierzyć, sam zaczekam na premierę. Ale jeśli to prawda, zwracam honor za ten warzywniak i krupnik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...