Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Na całe trzy - nikogo nie zabijaj (wysoki speech, charisma, intelligence, karma beacon, friendly nature), trochę zabij, trochę przekonaj (do wyboru) oraz zabij wszystko i wszystkich (strenght, agillity, slayer).

A co to mało? Będziesz rzygał Falloutem po tych około 300 godzinach grania.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Na całe trzy - nikogo nie zabijaj (wysoki speech, charisma, intelligence, karma beacon, friendly nature), trochę zabij, trochę przekonaj (do wyboru) oraz zabij wszystko i wszystkich (strenght, agillity, slayer).

A co to mało? Będziesz rzygał Falloutem po tych około 300 godzinach grania.

Oj, Góral, pojechałeś chyba trochę z tą 100h na każde przejście. Z Obka wycisnąłem 920gs po 120h nieśpiesznej gry, a Fallout ma być przeca mniejszy niż Oblivion.

 

Choć, oczywiście, nie miałbym absolutnie nic przeciwko, jeśli okazałoby się, że masz rację (yeah, cztery przecinki w zdaniu, roxorZ).

Odnośnik do komentarza

Bethesda a konkretnie Howard mówił, że przejście wszystkiego zajmie około 100h. Tak samo mówił przy Oblivionie i grę kończyłem zawsze z wynikiem około 130h. Więc jeśli kończyć tylko wątek główny to oczywiście wychodzi 70-75h bo jak oficjalnie wiadomo ma on straczyć na 20-25h.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
jesli chodzi o aczivy to HL w OB mial dobre i z niego powinni brac przyklad

Pod jakim względem miał dobre według ciebie i jak to się ma do achieve'ów F3? Porozmawiajmy o tym signap ;)

 

------

 

O teraz przeczytałem, że napisałeś bardzo ciekawe zdanie:

cienkie aczivy tak na oko to 80% jest za complete ..., potem levele z karma i standardowe kill, won, picked, discovered . Mogli sie bardziej postarac uzbieraj 99 lvl, znajdz wszystkie bronie, itp

To pierwsze jest bezsensem bo w F3 jest maksymalnie 20 level i masz za to achieve'a, a nawet trzy :) A druga pogrubiona przeze kwestia to jakieś kompletne nieporozumienie zważywszy na charakter rozgrywki w F3.

 

------

 

Się tych "njusów" na tworzyło ostatnio jak mrówków ;). Kto zna angola - enjoy. Kto nie zna - słownik do łapy i również enjoy ;)

 

http://fallout3.wordpress.com/2008/09/03/r...oves-fallout-3/

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

HL mial aczivy z jajem i okreslenie osiagniecie pasowalo bo np. musiales a dokladniej mogles ;)

 

Kill a Combine soldier with his own grenade.

Kill five barnacles with one barrel

Discover the hidden singing vortigaunt cave in chapter Water Hazard

Find the HEV Suit Charger faceplate in Eli's scrapyard

Play through Ravenholm using only the Gravity Gun (zombie)

Cross the antlion beach in chapter Sandtraps without touching the sand fajne to bylo :)

Beat Episode One firing exactly one bullet. Grenade, crowbar, rocket, and Gravgun kills are okay

Send the garden gnome into space

oraz kilka innych latwych czy trudnych

 

Bo jak widze duza czesc osiagow za COMPLETE to gra jest takim crapem ze przejscie levelu to duze osiagniecie? Takie aczivementy sie robilo na poczatku 360

 

Odnośnik do komentarza
Half-Life - Fallout, Fallout - Half-Life... no rzeczywiście te gry są strasznie do siebie podobne... W obu się strzela, i... i... obie są grami... ;)

 

oj.... chodzilo mu o achiv'y. I to trzeba oddac ze Half Life ma wyrabane achivmenty... tzn takie z glowa, smieszne, intrygujace. I tak moim zdaniem powinno byc w kazdej grze. Troche achivow za "main story", troche achievow za masterowanie, i torche achievow za jakies (pipi)ki- jak ktos juz wspomnial achiev typu "kill a deathclaw with your bare hands" bylby wypasny :D

Odnośnik do komentarza

No łatwe to na pewno nie jest. Trzeba mieć postać z minimum 80% Unarmed (pomagają treningi u mistrzów kung-fu w San Fran), 8 agility i strength, do tego 26lvl i perk Slayer. Advanced Power Armor Mrk II też nie zaszkodzi. Z taką postacią walimy DC po oczach i krytyk za krytykiem wchodzi :)

 

Gram teraz po raz 13 (nomen omen) w F2, po zainstalowaniu patcha podbijającego rozdzielczość. Jest słodko. Wiem już, że jak tylko skończę, zacznę od nowa - złą postacią, dla balansu.

 

Damn, ta gra jest WIECZNA. Wciąż odnajduję nowe smaczki, a nawet postaci i questy...

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem dlaczego wszyscy na słowo Fallout mówią o dwójce. A jedynka słaba była lub upośledzona względem dwójki? Bo ja uważam, że słusznie Bethesda zrobiła robiąc F3 w stylu jedynki czyli np. kapsle zamiast dolarów, brak wielkich miast jak to było w 2 (NCR, Kryptopolis).

 

A wracając do twojego posta. Rozwalałeś Deathclawa pieściami? Oż da fak. Mocarz. Nigdy Unarmed nie szkoliłem choć w Fallouty trochę się nagrałem. Za to Melee Weapons to mój konik. Nie ma to jak Super Sledge, nie wspominając o energetycznych broniach. Właśnie jestem na etapie przechodzenia jedynki po raz kolejny i po ustawieniu LUCK na 9 random encounter z Alienami wpadł w drodze do Vault 15. Tak więc latam sobie z Alien Blasterem i Super Sledgem po pustkowiach (mając level 9) i uwalniam ten świat od szumowin w stylu Zimmermana, Gizmo czy Deckera. BTW marzy mi się w Falloucie 3 drugi Glow (zainteresowani będą widzieć o co kaman ;) )

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
achiev typu "kill a deathclaw with your bare hands" bylby wypasny :D

No achieve'a za deathclawa chciałbym zobaczyć. Tylko jaki twój pomysł ma sens, gdy nie jesteś wstanie tego zrobić? ;)

Znając silnik Fallout bez większych problemów. Pierwszy sposób to ten wspomniany przez Sasori; drugi (i wg mnie znacznie ciekawszy) to zrobienie postaci na luck. Dzięki temu udawało się zabić deathclawa nawet rzuconym kamieniem (gra wtedy dawała informację "zadałeś 1hp krytycznych obrażeń, deathclaw trafiony w oko padł martwy") a postaci walczące bronią miotaną/palną albo same się wysadzały albo karabiny wybuchały im w dłoniach.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...