Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

Wieśka 1 i ewentualnie 2. W3 ogram na PS4(kolekcjonerskie wydanie) xD
Następnie lapik będzie służył do hulania po sieci i photoshopa. Konsole mam od grania, ale Wiesia na nim nie ma, stad ta zmiana na takiego mocnego.

 

reedycja.

może kiedyś jeszcze Alan Wake.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zamierzam wymienić swój komputer stacjonarny na laptop, w gry gram na xbox 360 i one, więc niekoniecznie ma to być laptop do gier.

Mimo wszystko ważne żeby był wydajny. Dwa progi cenowe mnie interesują do 2500 lub do 3500. Mogą być małe odstępstwa. 

Zupełnie na notebookach się nie znam doradzi ktoś co kupić? Interesuje mnie zakup na allegro. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

i5-5200U (2,2 GHz / 2,7 GHz Turbo), Intel HD Graphics 5500, 8 GB RAM i SSD 128. Ujdzie jeśli nie gram w gierki? Chciałbym móc otworzyć parę plików, do tego kilka kart przeglądarki, puścić film w 1080p i żeby wszystko śmigało bez zająknięcia.

 

Niby ta seria U jest nastawiona na mniejsze zużycie prądu, ale i tak w benchmarkach ten procek wypada prawie dwa razy lepiej niż aktualny Intel Core i3 M 350, do tego miałbym dwa razy tyle RAM i SSD.

Odnośnik do komentarza

i5-5200U (2,2 GHz / 2,7 GHz Turbo), Intel HD Graphics 5500, 8 GB RAM i SSD 128. Ujdzie jeśli nie gram w gierki? Chciałbym móc otworzyć parę plików, do tego kilka kart przeglądarki, puścić film w 1080p i żeby wszystko śmigało bez zająknięcia.

 

Niby ta seria U jest nastawiona na mniejsze zużycie prądu, ale i tak w benchmarkach ten procek wypada prawie dwa razy lepiej niż aktualny Intel Core i3 M 350, do tego miałbym dwa razy tyle RAM i SSD.

 

Wszystko co chcesz pojdzie oprocz filmow 720p/1080p@60fps na pelnym ekranie. 60 klatek bedzie tylko w okienku, no chyba ze masz osobne gpu i wymusisz w przelaczaniu aby chrome korzystalo z zewnetrznego gpu.

Ja mam i7 5500U i na zintegrowanej grafie slabo to wyglada jak film na YT na pelnym ekranie spada do 30fps ale mam tez dodatkowe gpu zalatwiajace sprawe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

i5-5200U (2,2 GHz / 2,7 GHz Turbo), Intel HD Graphics 5500, 8 GB RAM i SSD 128. Ujdzie jeśli nie gram w gierki? Chciałbym móc otworzyć parę plików, do tego kilka kart przeglądarki, puścić film w 1080p i żeby wszystko śmigało bez zająknięcia.

 

Niby ta seria U jest nastawiona na mniejsze zużycie prądu, ale i tak w benchmarkach ten procek wypada prawie dwa razy lepiej niż aktualny Intel Core i3 M 350, do tego miałbym dwa razy tyle RAM i SSD.

 

Wszystko co chcesz pojdzie oprocz filmow 720p/1080p@60fps na pelnym ekranie. 60 klatek bedzie tylko w okienku, no chyba ze masz osobne gpu i wymusisz w przelaczaniu aby chrome korzystalo z zewnetrznego gpu.

Ja mam i7 5500U i na zintegrowanej grafie slabo to wyglada jak film na YT na pelnym ekranie spada do 30fps ale mam tez dodatkowe gpu zalatwiajace sprawe.

 

 

Aż sprawdziłem to z ciekawości.

 

- i3-3110M 2.4 GHz

- Intel HD 4000 (specjalnie wyłączyłem w biosie kartę dedykowaną)

- włączone oszczędzanie energii, podłączony zasilacz

- dowolny filmik 720p60 na YT - bajeczna płynność (nawet nie wiedziałem, że YT ma tę opcję) i jakość, tylko wiatrak wkręca się po chwili na 60-70% maks. obrotów

 

Czyli podzespoły znacznie słabsze niż te od Must... Wampisa, a działa. Dlaczego?

Edytowane przez Grze(pipi)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...