Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

nie do grania

od 8 lat jade na Samsungu R522, który już swoje przepracował i nie działa najwydajniej, a że jeszcze ostatnio wylałem na niego kawe i nie działa klawiatura, to szukam czegoś nowego, na czym da się też od czasu do czasu coś odpalic i też posłuży mi dobrych kilka lat

 

jak dam rade na nim odpalic wiedzmina 3 w znosnej oprawie i fpsach to sie bardzo uciesze, a jak nie to i tak na premierę następnego GTA/RDR planuje brac xbona, więc bez specjalnego ciśnienia ;)

 

bizon, stronke widziałem, ale da sie też w necie znalezc opinie że jednak tych fpsów w takiej konfiguracji bywa więcej

Odnośnik do komentarza

Do excela i neta chyba wszystko co ma i5, ponad 4GB RAM oraz SSD styknie.

 

Ja mam i5 5200u i smiga wszystko w biurowym zastosowaniu + multimedia. i5 520m jest starszy i nieco slabszy.

 

6GB pamieci to calkiem sporo. SSD jaka pojemność?

 

Aha no i ile to warte (w porównaniu do czegoś nowego)?

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak myślicie, taki lenovo x220 z i5-520m, 6gb ddr3 i ssd podziała jeszcze w miarę dobrze przy takich typowych pracach biurowych? znajomy się chce pozbyć a mnie by się takie gówienko przydało czasem, ale nie wiem czy się nie pakuję w złom.

 

Stricte do biura to pewnie ze styknie.

Jezeli cala reszta Ci odpowiada, czyli kadłub to do excela będzie dobre jak najbardziej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wyslijcie mi proszę ten plik excelowoski o któym jest debata, chcę zobaczyć tą wyznacznie czy laptop jest ch,ujowy czy biurowy, czy premium.

 

Mam łącza 100gb więc dajcie najwiekszego jakiego macie, chce popatrzec.

 

Tu ktos gada o jakims pliku ?

 

Anyway, mozemy wszyscy sprawdzic dlugosc swoich e-penisow w Excelu robiac ten bench: http://exceltrader.net/984/benchmark_et-xls-an-excel-benchmark-for-traders/

Wersja Excela ma znaczenie, każdy kolejny nowszy szybciej przetwarza skrypty.

 

 

Ja ma mobilnego penisa i poniżej mój wynik z Excela 2013:

 

AS1ClGU.gif

Odnośnik do komentarza

 

wyslijcie mi proszę ten plik excelowoski o któym jest debata, chcę zobaczyć tą wyznacznie czy laptop jest ch,ujowy czy biurowy, czy premium.

 

Mam łącza 100gb więc dajcie najwiekszego jakiego macie, chce popatrzec.

 

Tu ktos gada o jakims pliku ?

 

Anyway, mozemy wszyscy sprawdzic dlugosc swoich e-penisow w Excelu robiac ten bench: http://exceltrader.net/984/benchmark_et-xls-an-excel-benchmark-for-traders/

Wersja Excela ma znaczenie, każdy kolejny nowszy szybciej przetwarza skrypty.

 

 

Ja ma mobilnego penisa i poniżej mój wynik z Excela 2013:

 

AS1ClGU.gif

 

 

No jest mowa czy komputer da rade z excelem, rozumiem ze praca  w excelu wiązę sie z rpaca na plikach,  a nie tylko instalowaniu programu.

a pliku nie sprawdzam bo mi jeszcze spali kompa

Odnośnik do komentarza

Nie ma roznicy zadnej gdy yt przez chrome obsluguje hardware acceleration. Mowimy o groszowych sprawach w aplikacjach biurowych. Roznice dopiero w 3d benchach, gierkach etc.

Jesli kupisz tego lapka z i5 520m i chcialbys zalozmy zmienic procesor to byloby to zupelnie bez sensu. Roznice w iGPU fajnie wygladaja na papierze, na YT nawet nie zauwazysz roznicy bo i tak masz cap max 60fps@fullhd a 4k na tej matrycy to raczej ogladac nie bedziesz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...