Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dziwną sprawę.

 

Jak się wpisuje to jest OK, all cacy, ale gdy np. w fifie szuka mi przeciwnika to pisze ze kabel nie podłączony i wyskakuja w prawym górnym rogu coraz to inne błędy.

 

Co może być przyczyną?

 

Czemu mój router stojąc 3m od PS3 (dzielą go 2 ściany) ma zasięg 25% max. ?

 

 

Edytowane przez DeCoo
Odnośnik do komentarza

Witam. od kilku dni mam pewien prablem z połińczeniem sie z PSN.

Kiedy loguje sie w dzien jest wszystko ok ( po wlonczeniu konsoli zaraz pojawia sie komunikat ze zostalem zalogowany).

Jednak gdy chce pograc w godzinach wieczornych zaczynaja sie jakies chece ze polonczeniem, nie loguje sie automatycznie a jak juz sie uda polaczyc to po chwili zrywa polaczenie, co jest dziwne po godzinie 0.00 problem znika!

Nie wiem co zrobic by dzialalo jak przedtem, resetuje router , wykonuje test polaczenia i dalej kicha(znajduje polaczenie internetowe ale nie moze polaczyc sie z psn).

 

Internet mam ze telewizji kablowej Aster a konsole podpieta do neta od prawie 2 lat i zawsze wszystko dzialalo.

Moze ktos mial podobny problem lub ma jakis pomysl jak sobie z tym poradzic??

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@ DeCoo cos nie tak z routerem.Ja na dawnej chacie mialem odleglosc mniej wiecej taka jak twoja i zasieg zawsze byl okolo 60/70 %. Tak maly zasieg moze sprawiac,ze FIFA ma problemy z online.Sprobuj podlaczyc konsole kablem do routera.Jesli Fifa nadal bedzie wywalac bledy,rozwiazania trzeba szukac gdzie indziej.

Napisz jaki masz router,czy masz problemy z dostepem do sklepu,czy przekierowywales porty.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przekierowanie portów

 

Dawno nie grałem na PS3, a i widzę że pierwsze posty z tego wątku znikły, więc napiszę:

-z PS3 jest kicha, dawno było tak miło 3658 UDP i to jeszcze przez UPnP (dzięki czemu niemający pojęcia też mieli przekierowane porty)

-ostatnio pograłem w dodatki do GTA4 i szukałem portów i tam jest ich kupa a główny 6672 UDP, w innych grach inne

-dlaczego nie ma jak na X360 że wszystkie gry korzystają z 3074 UDP? Czyżby to prawa autorskie Sony do portu 3658 UDP (bo oni to rejestrowali)?

-efekt jest kiepski, bo większość osób nie ma przekierowanych portów i psuje grę sobie i innym (to powoduje problemy z dołączaniem do sesji).

Odnośnik do komentarza

Przekierowanie portów

 

Dawno nie grałem na PS3, a i widzę że pierwsze posty z tego wątku znikły, więc napiszę:

-z PS3 jest kicha, dawno było tak miło 3658 UDP i to jeszcze przez UPnP (dzięki czemu niemający pojęcia też mieli przekierowane porty)

-ostatnio pograłem w dodatki do GTA4 i szukałem portów i tam jest ich kupa a główny 6672 UDP, w innych grach inne

-dlaczego nie ma jak na X360 że wszystkie gry korzystają z 3074 UDP? Czyżby to prawa autorskie Sony do portu 3658 UDP (bo oni to rejestrowali)?

-efekt jest kiepski, bo większość osób nie ma przekierowanych portów i psuje grę sobie i innym (to powoduje problemy z dołączaniem do sesji).

Dlatego warto włączyć DMZ dla PS3 w ustawieniach routera :potter:

Odnośnik do komentarza

Co sądzicie o łączu internetowym Wimax, jak to wypada w graniu online itd. Takie łącze wygląda na dobrą możliwość dla tych co nie mają sie jak do neta podłączyć, a wiadomo ze mobilny internet odpada jeśli chodzi o granie online. Patrzylem na necie i widziałem taką opcje w netii i w erze,

WiMax(czyli sieć komórkowa 4G) to całkiem dobre rozwiązanie tak długo jak znajdujesz się w zasięgu.

Prędkości teoretyczne( czyli te podawane przez operatora) mogą nie być osiągalne , ale jak się nie ma opcji w stylu UPC 25,Mb/s to może być.

Odnośnik do komentarza

Wystąpił błąd. Użytkownik został wypisany z PlayStationNetwork.(80028ED6)

Chłopaki - co oznacza ten blad ? Jak wchodze do jakiejkolwiek sieciowej gry wypisuje mnie z uslugi... :verymad:

 

Test sieci, adresow IP i innych oczywiscie pozytywny.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam, otóż mam problem ze swoją PS3, dzisiaj postanowiłem zrobić sobie konto na PSN ale nie moge, gdy wybieram date podczas rejestracji wybija mi coś w stylu

"You cannot use Playstation Network on you accont ".

Próbowałem dalej i zrobiłem konto na PC, a potem jak chciałem je włączyć na PS3, ale wyskakuje to samo.

Macie pomysł co zrobić ??

Edytowane przez dydel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...