Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko:

Czy posiadając Live BOxa Neostrady TP mogę liczyć na bezproblemowe podłączenie do PSN?

CHodzi mi o to, czy potrzeba jakiś dodatkowy sprzęt jeszcze? BO LB to niby WiFi, ale z Neostradą nigdy nic nie wiadomo :)

Liczyć możesz, ale narazie nie z PSN. ;)

Ja mam bezprzewodowo podłączonego z kompem i PS3 (oba w innych pokojach).

Nie potrzeba dodatkowego sprzętu. Jak nie uda Ci się podłączyć bezprzewodowo, to zawsze możesz po kabelku.

Odnośnik do komentarza

Heh ja pozmieniałem hasła na wszystkich moich kontach i tych co tworzyłem do składek (swoją drogą jeszcze nie skończyłem rozsyłać passów do ludzi lol) .... Przy okazji, zajścia wyszło, że ktoś na jednym koncie w marcu podmienił sign id.... mam nauczkę, że nie monitowałem kont regularnie ~_~ no i przy okazji spaliłem się na składkach ;p już raczej na nic się nie złożę lol....

 

Przy okazji zadam pytanie do obeznanych... mając wszystkie dane z rejestracji jest szansa na odzyskanie konta po kontakcie z Sony? i np dowiedzenie się z jakiej konsoli zmieniono login? ;p (marzenie z tym drugim)

Odnośnik do komentarza

po co zmieniasz hasło na konta w których robiło się składki? jeśli nikt z osób które składały się na grę nie wejdą na to konto i nie zechcą zmienić hasła to dalej gry będą aktywne nawet na sofcie 3.61.

 

Sprawdzone u mnie i u znajomych. Na konsoli mam 7 kont, zmieniałem hasło i logowałem się tylko na swoim głównym i dalej mogę grać w gry ze wszystkich 7 kont

Odnośnik do komentarza

Po to, że jak ktoś usunie grę to może ją tylko pobrać logując się do PSN, a po tym wyskakuje zmiana hasła! i każdy kto ma to konto może to zrobić, nie tylko właściciel konsoli, na której to konto utworzono.

 

Jako założyciel składki jestem za nią odpowiedzialny i wolę zmienić hasła i rozesłać do zainteresowanych, niż dostać drugi motyw z tym jednym kontem co dzisiaj ~_~ Jeśli ktoś oddał swój slot komuś innemu to uczciwość ludzka i w ogóle normalny odruch nakazuje mu przekazać stosowne info osobie, której tego slota przekazał.... tak ja to widzę...

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Mam taki problem:

 

Wczoraj chciałem zalogować się na moje jakiś czas temu utworzone konto na PSN. Pamiętam maila i hasło ale nie pamiętam daty którą kiedyś wklepałem na pale, a która tam jest wymagana.

 

Moje pytanie to czy da się jakoś odzyskać tą datę?? Czy będę musiał tworzyć nowe konto :confused:

Edytowane przez gums19964
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...