Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to się boję co z kasą która była na koncie przed awarią.

 

Nie wspominając już o podstawowej sprawie przedłużeniu PSS. W ogóle najlepszym bonusem byłoby chyba danie wszystkim PSS na co najmniej miesiąc.

Tez dostałem maila na amerykańskie konto.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Może najpierw wygenerują klucz na maila od PSN, ty go wklepiesz i później będziesz mógł zmienić hasło. Niedługo mają dostarczyć nowe info w tej sprawie:

Q: When or how can I change my PlayStation Network password?

A: We are working on a new system software update that will require all users to change their password once PlayStation Network is restored. We will provide more details about the new update shortly.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Sony, dziś musiałem zablokować kartę, nie trzymam niestety paru zł na koncie więc wolę dmuchać na zimne. Teraz muszę czekać 7 dni roboczych na nową kartę, akurat wypada długi weekend, więc nową kartę będę miał najwcześniej za jakieś 12 dni, w kilku / kilkunastu miejscach będę musiał zmieniać dane, do tego jestem parę dyszek do tyłu za wyrobienie nowej karty. Kto chce być ryzykantem, niech nie blokuje karty, ja, tak jak pisałem wolę dmuchac na zimne. Dziękuję (pipi) Sony, (pipi)ani amatorzy.

Odnośnik do komentarza

Ja to cieszę się, że nie zdążyłem jeszcze powiązać karty z PSN, a teraz obojętnie jak Sony się z tego wywiąże nie zamierzam nigdzie dzielić się takimi informacjami. Bezpieczniej będzie chyba korzystać ze zdrapek.

 

A jeśli chodzi o kradzieże z konta, to i tak najczęściej polegają one na wypłacie niewielkiej ilości kasy, tyle że od wielu osób.

Odnośnik do komentarza

Ale syyyyyyffffff!!!!!!!! Hakerzy wyczyścili z naszych kont trofea i po aktualizacji będziemy mieli równe 0 trophy. Będzie można być w ścisłej czołówce hunterów jak się pośpieszymi ;/ 8 moich platynek poszło się ...

 

Ale się ciesze że jak chciałem wpisać dane swojej karty na PSN to mi wywalało :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kto się nabrał z tymi trofeami i zakuło go w sercu? :thumbsup:

 

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Przypomnijcie sobie też dane do wszystkich kont ze składek bo inaczej nie pogracie sobie w gierki na dysku :whistling:

 

 

Holy shit! Zapomniałem o tym a mam na dysku kilka swoich ulubionych perełek z PSX (Castlevania: Symphony of the Night, FF7 i 8, Crashe). Miałem hasła do tych kilku kont gdzieś na kartkach, które już dawno szlag trafił. (pipi)a...

 

Ale jak nikt nie będzie próbował się zalogować z tego konta to chyba gry będą działać nadal?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...