Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

Zupelnie nie o to mi chodzilo, widze ze ogarniasz temat jeszcze gorzej niz ja :D

Kuzyn chce jak najmniejszym kosztem podlaczyc PS3 do netu, a na zwykly router trzeba wydac ok 100zl, za duzo.

A to do czego wkleilem link, to nie karta WLAN pod usb, tylko cos jakby router pod USB, tyle ze ja nigdy nie mialem z tym stycznosci i nie mam pojecia czy to bedzie dzialac ze soba. Ktokolwiek ?

Odnośnik do komentarza

Mowilem mu o tym i wlaczanie kompa na czas grania to zaden problem, calosc ma wyniesc jednorazowo jak najmniej, wiec w gre wchodza tylko takie routery na usb, pytanie wiec brzmi czy ten z linku ma wszystko co trzeba i czy to bedzie dzialac z PS3 ?

 

 

link - http://allegro.pl/tp-link-tl-wn722n-karta-usb-wifi-cca-30mc-gw-i1559600701.html

 

 

 

Jest jeszcze cos takiego http://allegro.pl/tp-link-tl-wn321g-karta-usb-wifi-30mc-gwarancji-i1535096666.html , ale opis jak i porownanie tego z powyzszym kompletnie nic mi nie mowi.

Odnośnik do komentarza

Po przeczytaniu kilku dyskusji na angielskich forach powiem szczerze ze nie wiem co o tym myslec, poszla jakas plota ze maintence dzisiejszy jest atakiem hakerow itp. Sony podobno nie wie kiedy uruchomia PSN. Czy ktos cos wie?

 

"The Amazon Cloud is down. Sony's Playstation Network is under a cyber attack. Save us Skynet...Judgement Day is here lol."

"Playstation 3 Problems: Playstation Network Could Be Down For Days

Odnośnik do komentarza

I tak jestem teraz za granicą na urlopie i dostępu do konsoli nie mam, ale raz dziennie wpadam na blog PS, by zobaczyć czy PSN już działa. Wygląda na to że SONY zostali zaatakowani przez hakerów. Dziwi mnie fakt że tak długo nie mogą postawić na nowo serwerów. Zawsze myślałem że tak ważne sieci mają buckupy, buckupów i w razie poważnej awarii mogą je postawić na nowo w ciągu doby!

 

1261596481_3Fw2MnJ-L.jpg

Odnośnik do komentarza

A moze to byc pretekstem Sony do zaczecia kasowania za usluge PS Network. Wszak stracili kupe kasy w ostatnich dniach. Zastosowanie nowych zabezpieczen bedzie kosztowalo ogromne pieniadze, powiekszony monitoring nowe rece do pracy. Wiec jesli posiadacze PS3 chca sie cieszyc najlepsza usluga bez problemow to chyba nie beda za bardzo marudzic. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...