Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gry-onlin...13.asp?ID=57683

 

Dziś o godzinie 17:05 polskiego czasu rozpocznie się przerwa w działaniu PlayStation Network. Potrwa ona do jutra, do godziny 4:00. Co ciekawe, o ile przeglądanie PlayStation Store oraz zarządzanie kontem PSN zostanie wyłączone, o tyle toczenie rozgrywki sieciowej będzie jak najbardziej możliwe.

 

Moze ktos to potwierdzic, bo ja niestety online nie moge grac (BFBC2)

 

update:

 

Dobra, juz wiem

 

In addition, you will not be able to sign in to PlayStation Network from eu.playstation.com. If you wish to play online during the maintenance, please ensure you sign in to PSN before 16:05 on Wednesday 9 March 2011.

Read more: http://www.ps3hax.net/2011/03/eu-psn-going-down-for-maintenance-on-wednesday-9th-of-march-2011/#ixzz1G8T7EeS0

 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

hej nie moge sie zalogowac do psn, nawet w grze.

 

wyskakuje blad

 

8071053D

 

to chodzi o ta przerwe co teraz jest? google mowi, ze to dlatego, ze wylaczylem konsole bedac zalogowanym czy cos.

 

co mam zrobic? ktos ma/mial cos takiego?

 

Ja mam właśnie teraz, a dopiero włączyłem konsolę. Pewnie PSN jest down skoro oboje to mamy. ;)

Odnośnik do komentarza

Płaczecie jakby nie wiadomo co się stało. Przecież było ogłaszane od prawie tygodnia że będzie przebudowa. Niektórzy to są już tak uzależnieni, że nie mogą poczekać jednego dnia żeby ściągnąć kolejną crapowatą rzecz z PSS, albo chcą płacić 200zł za zbędny bajer żeby sprawdzić coś 6 dni wczesniej :ninja:

Odnośnik do komentarza

Płaczecie jakby nie wiadomo co się stało. Przecież było ogłaszane od prawie tygodnia że będzie przebudowa. Niektórzy to są już tak uzależnieni, że nie mogą poczekać jednego dnia żeby ściągnąć kolejną crapowatą rzecz z PSS, albo chcą płacić 200zł za zbędny bajer żeby sprawdzić coś 6 dni wczesniej :ninja:

albo niektorzy wracaja z pracy i chca sobie pograc...

w sumie jak te konserwacje Ci nie przeszkadzaja to niech je robia co weekend od 16 do 22...

Odnośnik do komentarza

Ale wiesz że istnieje jeszcze coś takiego jak Single Player, odprężająca, bez napinki rozgrywka ?

Wkurzała by mnie taka konserwacja gdyby miała trwać tydzień, albo gdyby nie była zapowiedziana. A w tym przypadku nie dość że było wiadomo o tym od kilku dni to jeszcze trwa mniej niż 12h.

Ile w tym roku było prac konserwacyjnych ? To jest chyba pierwsza, no i jeszcze jedna pozycja z przed kilkunastu dni, kiedy Sony miało problemy z serwerami (wtedy się wkurzałem).

Odnośnik do komentarza

Sony zaliczyło w tym roku 4 masywne faile, takie ktore trudno pominąć. Sprawność gry sieciowej przy premierze LBP2, gdzie w zasadzie nie dało się grać w multi, premiera Killzona 3 z takimi samymi problemami i premiera Mass Effecta 2 na europejskim sklepie. Jeszcze sprawność publicznej bety K3. Reszta to juz mniejsze wtopy, ale to sa 4 najpowazniejsze.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

sprawa wygla tak: '80028ED6'

czyli ROUTER(jak zwykle w moim przypadku), odciecie sie od niego i podpiecie bezposrednio pod modem pomoglo mi grac normalnie.

potem wrzucilem numerki w google [80028ED6] i pokazal sie znajomy portal

 

w ktorym jest opisane, jak go naprawic.

a pardziej precyzyjnie, pomogl mi post pana Covalt'a...

 

Nie kupa, tylko jak nie ma to po prostu wchodzisz w ustawienia po swojemu i wpisujesz takie DNS'y:

 

* 208.67.222.222

* 208.67.220.220

mi pomogl, jak reka odjal.

 

 

co za bieda, dzisiaj to samo mam - w XMB wszytko smiga, PSN i PSS a w grach odpina mnie z PSN...ten sam błąd. Motyw z DNSami pomógł, ale wolałbym cisnac normalnie, bez takich cyrków ...

Odnośnik do komentarza

"Dziś podczas logowania okazało wyskoczył mi error 8002A231. Nie mogłem się zalogować do PSN. Na koncie kumpla na mojej ps3 szło wszystko bez problemu. Nie używałem piratów ani hacków. Na e-mail dostałem info od sonego

 

Dear (tutaj nick kumpla),

 

We are contacting you regarding your PLAYSTATION®Network account and your

recent online activity.

 

On 17/03/2011, we noted that your online activity in PSN was in serious

breach of the PLAYSTATION®Network Terms & Conditions for the following

reason(s): Hate speech .

 

As a result of this unacceptable behaviour, your PLAYSTATION®Network

account has been suspended for 7 days.

 

This temporary ban will be lifted on 28/3/2011. Please be aware that any

further breaches of the service Terms & Conditions may result in a

longer

or even permanent suspension of your account.

 

We ask that you use this time to reassess your online behaviour so that you

are more considerate to other PLAYSTATION®Network users when you join us

again online. We hope you can appreciate our obligation to the community as

a whole and to the rights of other users not to be subjected to disruptive

or offensive behaviour.

 

 

Yours Sincerely,

The Community Team

Sony Computer Entertainment Europe

http://eu.playstation.com "

 

Mój kumpel z friend listy właśnie takie coś dostał od SONY, ban niby za wyzywanie kogoś o ile sie nie myle, choć jak sam mówi nikogo nie wyzywał ani nie wchodził na jakieś pirackie strony. Jak chce sie zalogować to mu to wyskakuje:

8002A231 - error PSN

 

Panowie da sie to jakoś wyjaśnić i zdjąć tego bana? Kure,wskie SONY!!!

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

mozecie sie zalogowac na oficjalna stone internetową playstation (tam gdzie jest dostep do oficjalnych gamecardów)? Bo próbuje i jakos nie moge a podobno "anonimowe po(pipi)usy którzy wmawiają mi , ze walcza o moje prawa" (WYPIE.RDALAJCIE po prostu) zaprzestali ataków

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...