Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

A komp Ci nie zdycha od czasu do czasu? Moze wlasnie problemy zaczely sie u providera jego infrastruktura nie wyrabia bo przeszarzowal z liczba klientow?

Tego typu problemy nie zaczynaja sie ot tak. Toeretycznie moze byc awaria drivera TCP IP (cos sie skorumpowalo czy cos) ale nie wydaje mi sie, bo system PS3 to nie windows (mi na przyklad na Macu tego typu awarie sie nigdy nie wydarzyly - wszystko jest robione pod okreslony hardware)...

 

Pozostaje poczekac na nastepny soft update by zobaczyc czy to moze byc cos z sysetemem. Uszkodzenia elektroniki nie podejrzewam (no chyba ze kabel).

 

 

no na kompie jest tak samo... tyle tylko, ze mi sie tak dfzieje tylko. klatke obok np. juz nie. i ogolnie w okolicy juz nie. na kompie wywala mi jakies bledy skryptow przy odpalaniu i korzystaniu z gg i w przypadku niektorych stron mam jakies bledy kodowania i strona sie nie otwiera. leci to na tym samym, rozdzielonym kablu. komp jest czysty. formatowany w calosci kilkukrotnie. zadnych virow, robakow czy czegokolwiek...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć.

 

Mam komputer z Vistą i łączę go z PS3 za pomocą kabla. Zarówno karta sieciowa jak i PS3 są skonfigurowane, włączyłem na kompie udostępnianie połączenia sieciowego, wszystko śmiga na cacy. Ale...

 

Problem dotyczy kompa. Otóż po pewnym czasie, nie mogę na nim otwierać stron internetowych. Co dziwniejsze internet na PS3 działa, na kompie działa GG... Ale stron się nie da otwierać. Wpisuje adres w przeglądarce, klepie enter... I "błąd wczytywania strony... Firefox nie może odnaleźć serwera".

 

Jedyne co mogę wtedy zrobić, to przy aktualnym połączeniu sieciowym odznaczyć opcje "udostępniania połączenia sieciowego"... No ale wtedy net na PS3 przestaje działać i pojawia się komunikat o błędnych DNS'ach.

 

 

Ktoś ma rozwiązanie na ten problem? Na XP nie miałem żadnych problemów :|

Odnośnik do komentarza
Cześć.

 

Mam komputer z Vistą i łączę go z PS3 za pomocą kabla. Zarówno karta sieciowa jak i PS3 są skonfigurowane, włączyłem na kompie udostępnianie połączenia sieciowego, wszystko śmiga na cacy. Ale...

 

Problem dotyczy kompa. Otóż po pewnym czasie, nie mogę na nim otwierać stron internetowych. Co dziwniejsze internet na PS3 działa, na kompie działa GG... Ale stron się nie da otwierać. Wpisuje adres w przeglądarce, klepie enter... I "błąd wczytywania strony... Firefox nie może odnaleźć serwera".

 

Jedyne co mogę wtedy zrobić, to przy aktualnym połączeniu sieciowym odznaczyć opcje "udostępniania połączenia sieciowego"... No ale wtedy net na PS3 przestaje działać i pojawia się komunikat o błędnych DNS'ach.

 

 

Ktoś ma rozwiązanie na ten problem? Na XP nie miałem żadnych problemów :|

jaki masz ip od internetu, a jakie ustawione na ps3 i kompie? prawdopodobnie dns w jakis magiczny sposob zostaje forwardowany tylko na ps3. W pasku wyszukiwania w menu start wpisz cmd, enter, w okienku ipconfig /all enter i wklej wynik

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

Mam nadziej,ze dobrze trafilem.Widze.ze tu sami maniacy COD4 wiec...Potrzebuje pomocy,juz doslownie wychodze z siebie.Jestem tak wkurzony i bezradny,ze najchetniej bym trojke wyrzucil przez okno.Zaczynam zalowac ze nie wybralem X360,a stalem przed ta konsola.Jednak sentyment do szaraka mnie przekonal...Mam same problemy z gra po sieci...Glownie w COD4..Pomine fakt bledu "couldn't get free content pack index",poniewaz ten problem mnie najmniej martwi,choc dokucza w trakcie gry.Juz pisze w jakiej sprawie sie do Was zglaszam z prosba o pomoc.Nie moge w ogole grac w COD'a po sieci.Wszystko bylo cacy az do niedzieli...Wlaczam sobie konsole,a w jej paszcze wkladam COD4,biore "online" i co?..."Downloading game settings"Mialem tak wczesniej i bylo wszystko ok,az tu nagle...Dostaje w ryj jakims komunikatem "Unable to conect to Activision matchmaking(error33)"...I tak bez przerwy...Czytalem sporo o tym bledzie na zagranocznych forach.Probowalem zresetowac router,aby ustawienia sie zassaly od nowa.Chyba ze robie to w zlym momencie(w menu online game) Jestem bezposrednio podlaczony do sieci i mam "NAT type 1"Czyli w porzadku jak sadze.Dostaje juz szalu,pomoze mi ktos.Bede dozgonnie wdzieczny...

Odnośnik do komentarza
jaki masz ip od internetu, a jakie ustawione na ps3 i kompie? prawdopodobnie dns w jakis magiczny sposob zostaje forwardowany tylko na ps3. W pasku wyszukiwania w menu start wpisz cmd, enter, w okienku ipconfig /all enter i wklej wynik

 

 

 

Karta: http://img257.imageshack.us/img257/1988/kartaha6.jpg

 

PS3: http://img257.imageshack.us/img257/6936/ps3nq9.jpg

 

 

Na XP wszystko śmigało bezproblemowo, a na Viście są problemy.

Odnośnik do komentarza

Też to miałem,często mi się mecze"resetowały"(szczególnie to bolało gdy coś fajnego udało się zrobić,np.dwa razy podwójny headshot ze snajperki) a po pewnym czasie w ogóle nie mogłem się połączyć z grą.Okazało się że ruter"kłucił"sie z modemem,wyłączyłem go na noc i wszystko ok,raz na dwa tygodnie musze tak robić by nie mieć problemów.

Odnośnik do komentarza

Nie otrzymał należnej satysfakcji, więc na PS3 i jego PS Network zwala wine :P. A tak w ogule nie ingeruje w COD-a 4 na PS3 bo ja siedze na PC, i z nim potrafie mieć nielepsze problemy :/.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Też to miałem,często mi się mecze"resetowały"(szczególnie to bolało gdy coś fajnego udało się zrobić,np.dwa razy podwójny headshot ze snajperki) a po pewnym czasie w ogóle nie mogłem się połączyć z grą.Okazało się że ruter"kłucił"sie z modemem,wyłączyłem go na noc i wszystko ok,raz na dwa tygodnie musze tak robić by nie mieć problemów.

Ja go wylaczam co noc i nic...Konsole mam podpieta przez modem ADSL.Tylko i wylacznie ona,wiec nie ma mowy o braku kompatybilnosci miedzy urzadzeniami...

 

Odnośnik do komentarza
Nie otrzymał należnej satysfakcji, więc na PS3 i jego PS Network zwala wine :P. A tak w ogule nie ingeruje w COD-a 4 na PS3 bo ja siedze na PC, i z nim potrafie mieć nielepsze problemy :/.

Jakiej satysfakcji?O czym ty mowisz,masz w ogole pojecie?Mam problem,z ktorym spotykam sie pierwszy raz,wiec prosze o pomoc.A z PSN,to nie od dzisiaj wiadomo,ze sa same problemy.Sony raczkuje jeszcze i daleko tej firmie do stabilnego otoczenia sieciowego.Moj problem zwiazany jest z COD4,wiec nie zmieniajmy tematu...

Odnośnik do komentarza

Ja DLG mialem kiedys dosyc czesto, teraz tez mam ale zadziej.

Nich zgadne, masz neta w UPC? Bo kazdy kogo znam a ma neta w UPC ma problemy z CoD. Nie wiem jak to rozwiazac i czego to wina ale najczesciej pomaga przerwa jedego lub dwoch dni bez wlaczonego neta. Jesli masz error 33 to na "play online" wcisnij X+O, niektorym pomaga

Odnośnik do komentarza
Ja DLG mialem kiedys dosyc czesto, teraz tez mam ale zadziej.

Nich zgadne, masz neta w UPC? Bo kazdy kogo znam a ma neta w UPC ma problemy z CoD. Nie wiem jak to rozwiazac i czego to wina ale najczesciej pomaga przerwa jedego lub dwoch dni bez wlaczonego neta. Jesli masz error 33 to na "play online" wcisnij X+O, niektorym pomaga

Zgadles,mam neta w UPC,ale wczesniej nie mialem z tym problemu.Dopiero od niedzieli...Tak nagle by byl z tym problem?

Co takiego zrobiles,ze nie masz juz zadnych klopotow?

Odnośnik do komentarza

my laicy możemy to nazwac niestabilnym łączem internetowym. miałem te same problemy , pomagało okresowe wyłączanie routera. pewnego dnia ,podczas którejś już interwencji zbrojnej w BO operatora netu, kiedy zagroziłem wypowiedzeniem umowy wreszcie problem się skończył. jak to określili podłączyli mnie do innych portów i od 3 tygodni gram bezstresowo. na 99% to wina netu.

Odnośnik do komentarza
my laicy możemy to nazwac niestabilnym łączem internetowym. miałem te same problemy , pomagało okresowe wyłączanie routera. pewnego dnia ,podczas którejś już interwencji zbrojnej w BO operatora netu, kiedy zagroziłem wypowiedzeniem umowy wreszcie problem się skończył. jak to określili podłączyli mnie do innych portów i od 3 tygodni gram bezstresowo. na 99% to wina netu.

Rozumiem,ale do niedzieli bylo wszystko ok,az tu nagle nie dziala.To nie ma sensu...Router byl wylaczony przez caly weekend.Wlaczam w niedziele i lipa.Inne gry chodza bez zarzutu.Mam neta upc,jak wczesniej pisalem..Czyli co,zmienili jakies porty w glownym serwerze?Zadzwonic i zrobic dym jak rozumiem?Cos to pomoze?Juz nie wiem o co chodzi z tym COD'em...

Odnośnik do komentarza
jaki masz ip od internetu, a jakie ustawione na ps3 i kompie? prawdopodobnie dns w jakis magiczny sposob zostaje forwardowany tylko na ps3. W pasku wyszukiwania w menu start wpisz cmd, enter, w okienku ipconfig /all enter i wklej wynik

 

 

 

Karta: http://img257.imageshack.us/img257/1988/kartaha6.jpg

 

PS3: http://img257.imageshack.us/img257/6936/ps3nq9.jpg

 

 

Na XP wszystko śmigało bezproblemowo, a na Viście są problemy.

Pytalem przede wszystkim o ustawienia interfejsu do ktorego podlaczasz neta z zewnatrz, a tego nie pokazales. Zrob tak jak napisalem i wklej wynik.

Odnośnik do komentarza

Cholera,dziala!!:) W koncu moge grac w ukochana pozycje,a tak sie stesknilem:P Juz chcialem dzwoic do UPC i maly skandal robic.Daruje sobie tym razem;) Tylko z jakiej przyczyny nie moglem grac przez trzy dni?Dzieki wielkie za chec pomocy.Jesli takie cos sie powtorzy to nie omieszkam zadzwonic do kochanego proviera jak mi sugerowano.To zycze milego przechwalania sie;)

Odnośnik do komentarza
Cholera,dziala!!:) W koncu moge grac w ukochana pozycje,a tak sie stesknilem:P Juz chcialem dzwoic do UPC i maly skandal robic.Daruje sobie tym razem;) Tylko z jakiej przyczyny nie moglem grac przez trzy dni?Dzieki wielkie za chec pomocy.Jesli takie cos sie powtorzy to nie omieszkam zadzwonic do kochanego proviera jak mi sugerowano.To zycze milego przechwalania sie;)

Nie zdziw sie jak za pare dnie znow sie to powtorzy (u kazdego kto ma UPC tak jest)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...