Skocz do zawartości

Lody


Desser

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem te oreo na patyku, o ile te w formie ciastka jest wporzo to te na patyku to dla mnie 1/10, nigdy tak slodkich lodow nie jadlem, juz wole kilogram cukru wsadzic do zamrazarki

tak samo nie rozumiem spustow nad magnumem.

Zawsze bylo mi szkoda wydawac tyle floty na loda na patyku i wolalem galkowe, ale raz kupilem i to (pipi) bylo tak slodkie, ze po jednym gryzie wy(pipi)alem do kosza.

Fuj.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Wrocław

Tralalala https://www.facebook.com/Tralalalacafe/

Jakość lodów odwrotnie proporcjonalna do chujowości nazwy. Ręcznie robione (serio), można podejrzeć przez szybkę. Jakieś 50 smaków. Za 11 zł CWIERĆKILO loda, gówniaki gratis o_O Mają chyba wszystkie smaki jakie ludzkość wymyśliła. Wszystkie te fancy lody naturalne histerskie to (pipi), tu każde liźnięcie niczym świeża (nene)ka. Polecam serio :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wyobraź sobie upał, 40 stopni w cieniu. Gdzie się nie ruszysz, gorąc. Każdy ruch powoduje nadmierną pracę gruczołów potowych. Pot leje się ciurkiem po czole, przecierasz ręką spoconą twarz. W głowie kołatają się myśli "Czemu wychodziłem z domu? Tshirt zmieniałem 30 min temu, a już czuję się jak mokra szmata".

Wtem.

Na horyzoncie, niczym fatamorgana, pojawia się klimatyzowany lokal, ale nie galeria handlowa dla biedaków, gdzie różnica temperatur wynosi 20, a uderzenie zimna w sekundę powoduje myśli "no i chuj znowu będę chory". Jest to budynek, składający się z kliku pomieszczeń, niczym naczynia połączone. Przechodzisz przez kolejne drzwi, a temperatura spada o klika stopni, by na końcu osiągnąć idealne 22 stopnie. Docierasz tam i humor twój jest już zupełnie odmieniony niż jeszcze kilka minut temu. Nie pocisz się, czujesz się świeżo. Po lewej, w pokoju wielki TV z odpalonym MGS, po prawie komputer z najnowszą wersją CADa i 30 calowym monitorem. Przy każdym stoją, po dwie półnagie kobiety, gotowe spełnić każde życzenie. Mimo, że czujesz się idealnie... "może prysznic"- mówi jedna z nich. Zauważasz lodówkę pełną zimnych napoi/piwa/etc. Bierzesz jeden z nich. Wszystkie twoje złe myśli uciekły daleko, nie masz zmartwień, nie gonią cię terminy. Błogi stan, spokój, fizyczna doskonałość. Ten stan umysłu to właśnie smak świeżej cipki.

:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Marcin, ja nie wiem jakie ty masz doświadczenia, ale przerażające jest to, że ze stwierdzeniem świeża kojarzą ci się sardynki. Tak samo, jak ryba nie powinna pachnieć rybą, tylko morzem. To i (pipi) nie śmierdzi rybą. To jest oznaka infekcji bakteryjnej, tudzież grzybiczej. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...