Skocz do zawartości

Lody


Desser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

True, narobiłem sobie znowu smaka na hegendas. Jeszcze w tej promocji, mimo że nadal drogo, excel nie wariuje na czerwono.

 

W tesco po 14,99 zł są teraz.

W sumie ich cena ma swoje uzasadnienie w wadze. 500ml wiaderko waży 430g. Niezła gęstość zatem, dzięki maśle, śmietanie, jajom. Porównajcie jakies litrowe biedalody dowolnej marki, nawet Carte D'Or które są drogie. 1000ml opakowanie zwykle waży mniej niż 500g.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

No i w końcu dorwałem Haagen-Dazs o smaku pralin i kremu. Mieliście rację. Niebo w gębie. Szkoda tylko bo chyba znowu podrożały. Wcześniej płacilem 19,99 za 500ml, wczoraj huż 24,99. Jak zobaczycie jakieś promocje na nie to dajcie znać to kupię sobie trochę na zaśkę.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jadłeś kiedyś Haageny. Jak nie to uwierz, że tu nie ma w ogóle co porównywać. Na początek tej pysznej przygody polecam smaki praliny z kremem oraz sernik z truskawkami.

 

Pomijając kozacki smak są prawie dwa razy cięższe i gęste niż większość lodów pudełkowych. Jest ich podobna ilość w 500ml jak innych w 1000ml. Stąd też ta cena.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

haageny sztos nad sztosy ale z racji tej ilosci loda w lodzie to jak zjem wiecej to serio czuje sie pelny, do tego sa nardzo slodkie

 

nasze grycjany sa tez wporzo, lszejsze i oferuja czesto mniej slodkie smaki, np takie czekoladowe z kawalkami prawdziwej czekolady czy truskawkowe to tez moja scisla czolowka jesli chodzi o lodziki

Odnośnik do komentarza

No chyba to proste, że tak. Zawsze znajdzie się coś lepszego. Tak samo napewno ktoś napisze, że Ben&Jerry's są naj o ile ktoś nie jadł lodów halama and lama z Dominikany.

 

Tak serio to jadłem lepsze lody od Haggenów (np we Włoszech ich lody na porcje) ale z pudełkowych ogólnie dostępnych w PL już nie.

 

Rudiok, a gdzie je w PL można dostać (B&J) i jaki smak polecasz na początek? Bo to też jest mega ważne i po wypróbowaniu większości smaków H-D tylko dwa są dla mnie takie mistrzoskie (praliny i krem oraz sernik z truskawkami).

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...