Skocz do zawartości

Lody


Desser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z lodów przemysłowych w tym sezonie muszę spróbować kaktusa w rożku (sentyment), malinowe Magnum i Oreo Peanut Butter kanapka, a tak to tylko i wyłącznie Dionizetti  (na maśle, mega tłuste, mega wyraziste, ale przez to mulące, więc 2 gałki na raz to max) i Tiffany (nieprzesłodzone jak w Good Lood, świetna konsystencja, wyraziste i oryginalne smaki, z sorbetami różnie, ale zazwyczaj dają radę) w Krakowie i Lody Naturalne w Zakopcu (zaskakująco dobre jak na coś słodkiego co można kupić na Krupówkach, ostatnio byłem zszokowany jakością truskawki). Co do Good Lood to nie pojmuję tej szajby (kolejki w ich lokalach są prawie jak na Starowiślnej- kolejny niezrozumiały fenomen), ogólnie spoko, ale słodkie jak jasna cholera i faktura najwyżej ok. 

Odnośnik do komentarza

gdzie są te pyszne skur.wysyny, nie mogę ich znaleźć w tym roku ;/////////////////////////////////////////////////////////

 

banani_duze3-700x350.jpg

U mnie, zapraszam. 

 Dzieciaki najczęściej wyjadają środek i wyrzucają resztę, nie ma się im co dziwić, okropieństwo. W tym sezonie doszła wersja ananasowa.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

3_Calippo_Range.jpg

 

Czy to jest jeszcze w sprzedaży? Albo to:

018_01_3795.jpg

 

Najlepsza rzecz na upały, achhhhhhhhhhhh. Pamiętam, że kiedyś były Calippo o smaku guarany, czy coś w ten deseń. Zaje.biście gorzkie. Tak jak grejpfrut. Uwielbiam lody grejpfrutowe.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Z lodów przemysłowych w tym sezonie muszę spróbować kaktusa w rożku (sentyment), malinowe Magnum i Oreo Peanut Butter kanapka, a tak to tylko i wyłącznie Dionizetti  (na maśle, mega tłuste, mega wyraziste, ale przez to mulące, więc 2 gałki na raz to max) i Tiffany (nieprzesłodzone jak w Good Lood, świetna konsystencja, wyraziste i oryginalne smaki, z sorbetami różnie, ale zazwyczaj dają radę) w Krakowie i Lody Naturalne w Zakopcu (zaskakująco dobre jak na coś słodkiego co można kupić na Krupówkach, ostatnio byłem zszokowany jakością truskawki). Co do Good Lood to nie pojmuję tej szajby (kolejki w ich lokalach są prawie jak na Starowiślnej- kolejny niezrozumiały fenomen), ogólnie spoko, ale słodkie jak jasna cholera i faktura najwyżej ok. 

jeśli to te same lody na wage na krupówkach o których myśle, no to chyba jedne z najlepszych lodów rzemieślniczych, jak nie najlepsze jakie w zyciu jadłem.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Pso2SbB.jpg

O skur,wysyn. Wita nas gorzką chrupiąca czekoladą, potem smak masła orzechowyego taki w sam raz słodko słony, a na końcu słodki wafelek.

10/10

Orzech nawet do niego nie startuj, bo znając twoje zamiłowanie do DONATÓW orzechowych z biedry, tutaj przepadniesz.

Wpis xddd

No skorupka czekoladowa goty a smak stonowany nie ulepek.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

3_Calippo_Range.jpg

 

Czy to jest jeszcze w sprzedaży? Albo to:

018_01_3795.jpg

 

Najlepsza rzecz na upały, achhhhhhhhhhhh. Pamiętam, że kiedyś były Calippo o smaku guarany, czy coś w ten deseń. Zaje.biście gorzkie. Tak jak grejpfrut. Uwielbiam lody grejpfrutowe.

 

to już lepiej sobie sok owocowy zamrozić 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...