Skocz do zawartości

Lody


Desser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Te Oreo na patyku są po prostu GOTY. Dawno nie jadłem tak pysznych lodów, chyba od czasów jak w mojej mieścinie jeszcze funkcjonowała budka z oryginalnymi lodami na gałkę od Schollera. Kupiłem z ciekawości, a teraz są to moje ulubione pakowane, zaraz obok Magnuma z masłem orzechowym i kokosków z Lidla :fsg:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no jest bardzo słodki ten peanut butter jeśli zwykły magnum to 2/10 w skali słodkości to peanut 8/10, 10/10 to ten carmelowy co już trzeszczą zęby pod nim i trzeba przepić litrem wody

Odnośnik do komentarza

No, dorwałem Mesjasza czyli Magnum peanut butter. Jest dobrze, ale dość zachowawczo, czekolada fajnie chrupie, nadzienie między warstwami przyjemnie orzechowe, ale mogłoby być intensywniejsze w smaku, bardziej słone. Ogółem na plus, takie 7/10.

 

Największy minus tego loda to jego wielkość a raczej małość. Biorąc go z lodówki myślałem, że się pomyliłem a jednak nie, ledwie 73 g i jak się go trzyma to niewiele więcej zajmuje jak jakiś Zapp czy inne takie. Downsizing produktów na całego.

Odnośnik do komentarza

Oreo na patyku >>>>> Oreo lodowe ciastko

 

Ciastko złe nie jest, ale bardziej wyrazisty i o połowę tańszy jest 

 

Big-milk-cookie.jpg

 

kiedyś lubiłem te big milki cookie, ale na dłuższą metę to trochę takie mało intensywne smakowo. Ciastko oreo jednak górą jak dla mnie. Muszę ogarnąć to oreo na patyku, jeszcze nie jadłem.

Odnośnik do komentarza

Kolejne poszukiwania św. grala magnum penis butter zakończyły się tym

 

milka_crunchy_stick_komplet.png?itok=R2q

 

To milka, więc tak, jest słodko do porzygu. Przy czym w polewie oprócz kuleczek ryżowych kryją się także kawałeczki słonych krakersów, co daje fajne przełamanie i smak podobny do czekolady milka x tuc. A poza tym jeśli chodzi o samego loda, to zawsze miło jak ktoś przełamuje patyczakowy schemat nudnej wanilii. 

Odnośnik do komentarza

No ale za loda to mógłbyś statusy odblokować : /

 

 

magnum double caramel - oficjalnie najsłodsza rzecz, jaką w życiu jadłem. Gruba przesada i w zasadzie nie do zjedzenia.

 

magnum double peanut butter - rzeczywiście sztosiwo, ale mogliby trochę więcej tego masła orzechowego dać kosztem pancernej warstwy czekolady. No i w ogóle wszystkie te double są na 3 gryzy. W kategorii słodko-słonej dzięki cenie, wielkości i dwusmakowości loda wygrywa jednak milka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...