Skocz do zawartości

Lody


Desser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Te magnum double raspberry bardzo spoko - gruba warstwa czekolady, w smaku jak zamrożone delicje malinowe.

 

Mnie natomiast nie przypasował. Otwarłem nim sezon i zawód. Ogólnie nie jestem zwolenników lodów owocowych bez dodatku czegoś "rozbijającego" smak, a coś mi się ubzdurało że tu jakaś wanilia będzie, no niedopatrzenie. Poza tym jakieś ku.rwa małe te magnumy teraz.

Swoją drogą, trafiłem na niego w sklepie Mila za 3,8 zł, także całkiem spoko. 

 

Z lodów, które rzadko teraz spotykam (albo w ogóle ich nie ma), to miło wspominam Solero 

 

hqdefault.jpg

Odnośnik do komentarza

Do lidlow wróciły lody z tygodnia amerykańskiego w tym boskie tuuduuduuuuum o smaku masła orzechowego cena 6,99 za 500ml

I to niby w promo z 9.99 zl. Zostal ostatni cookie dough, więc wziąłem na probe (reszta same cheesecake).

 

Lody dobre, slodkie jak cholera bo wypchane ciastkami, główny składnik to smietanka. Dobra cena jak za pretendenta do konkurowania z Haagenami, ale sama masa lodowa niby waniliowa, ale jeszcze czegos brakuje do ideału. Trochę jakby chemiczny posmak.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Drogo jak cholera, na pierwszym miejscu woda, potem smietanka (mialem opcję peanut butter). Smak zwyczajny za te cenę, overhyped.

 

Z tlustych lodow premium tylko Hagen Daazs, a z lokali nadal top 1 to Good Lood na pełnej smietance <3

Trochę lipa, ale dopiero niedawno pierwszy raz spróbowałem Ben&Jerry's - Cookie Dough S'wich Up i Topped Strawberry Swirled. Jak dla mnie najlepsze co jest - stawiam nieco powyżej Hagen Daazs, bo jednak smaki wg mnie ciekawsze. No i po 5 euro w promce w Realu teraz, więc aż szkoda nie brać.

Odnośnik do komentarza

A jedliście lody proteinowe whoopy cos tam, drogie sa jak cholera ale fajna alternatywa jak ktos pilnuje diete ostro albo na redukcji. U mnie dostepne w piotrach i pawlach

Ja jem, jest lodówka u mnie na siłowni, ulubione to wanilia, nie jadłem jeszcze kokosowych. 9 złotych, ale nie żałuję, po treningu wchodzą jak złoto.
Odnośnik do komentarza

 

Pso2SbB.jpg

O skur,wysyn. Wita nas gorzką chrupiąca czekoladą, potem smak masła orzechowyego taki w sam raz słodko słony, a na końcu słodki wafelek.

10/10

Orzech nawet do niego nie startuj, bo znając twoje zamiłowanie do DONATÓW orzechowych z biedry, tutaj przepadniesz.

Wpis xddd

No skorupka czekoladowa goty a smak stonowany nie ulepek.

Spróbowawszy. Poza skorupka z czekolady sama masa lodowa przeciętna i słabo czuc smak masła orzechowego. Jakośc jak rożki za 80gr. Beka ze 3.50 zl za to chcą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...