Skocz do zawartości

Lody


Desser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Specjalnie pojechałem do kauflandu po Haageny za 13 zl. Niestety wszystko cebularze wykupili :beksa:

 

Za to wzialem pare sztuk nestle Cortina za marne 99gr. Tanie bez zadnej promocji, az dziwne. Nawet yebany Gucio w żabce kosztuje wiecej, no a to "markowy" lód z czekoladą w srodku. Calkiem zacny.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Specjalnie pojechałem do kauflandu po Haageny za 13 zl. Niestety wszystko cebularze wykupili :beksa:

 

Za to wzialem pare sztuk nestle Cortina za marne 99gr. Tanie bez zadnej promocji, az dziwne. Nawet yebany Gucio w żabce kosztuje wiecej, no a to "markowy" lód z czekoladą w srodku. Calkiem zacny.

 

 

W Auchan w Rzeszowie są po 14zł.Może to ogólnopolska promocja.

Odnośnik do komentarza

Jadłem dzisiaj szarlotkę z lodami w osiedlowej lodziarnio kawiarni i jestem zachwycony. Miejscówka osiedle mało urokliwe ale wybór i smaki jak najbardziej ok. Ciasto domowe i cieplutkie okryte bitą śmietaną i owocami. Siedzenie zaaranżowane z palet - uwaga na drzazgi.

 

33pc09z.jpg

Odnośnik do komentarza

Jadłem niedawno rożka z firmy "Bracia Koral". Nie wiem czy to to samo co normalne Koral, ale te były w brązowym papierku. Bardzo dobre, widać, że więcej śmietany, bo masa jest gęsta i nie marznie na kość. Dodatki super (płatki gorzkiej czekolady, albo całe truskawki). Poza tym rożek jest ogromny, nie jak te wióry od Nestle. Ogólnie super sprawa.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj korzystając z tego, że w ciągu jednego dnia opustoszał cały Kraków wybrałem się do Good Lood na zasadzie "a może się coś zmieniło, a ja o tym nie wiem?" Padło na ich popisowy słony karmel i maltesers. Maltesersy ratowały maltesersy, a karmel... Mam wrażenie, że im więcej lokali otwierają, tym ich lody bardziej przypominają koncerniaki (żeby, nie było: dobre koncerniaki). Stąd chyba ich popularność https://youtu.be/C5Wisrfq9n0?t=3m26s . No i najlepiej spośród krakowskich lodziarni prowadzonej kampanii na fejsie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...