Skocz do zawartości

Lody


Desser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W aldim haageny po 15.99 zl.

 

Wahalem się miedzy moim ukochanym macadamia nut brittle a nieznanym peanut butter crunch. To drugie wzialem i ojezu, musialem duzo silnej woli miec zeby oderwać łyżkę od kubełka.

 

Smietana 18%, orzechy, karmel, maslo orzechowe :fsg: Ten przepyszny sku.rwysyn ma 350kcal w 100g, chyba najwieksza bomba wsrod lodow, musze to podzielic na 3 porcje co najmniej.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.06.2019 o 09:40, _Red_ napisał:

W aldim haageny po 15.99 zl.

 

Wahalem się miedzy moim ukochanym macadamia nut brittle a nieznanym peanut butter crunch. To drugie wzialem i ojezu, musialem duzo silnej woli miec zeby oderwać łyżkę od kubełka.

 

Smietana 18%, orzechy, karmel, maslo orzechowe :fsg: Ten przepyszny sku.rwysyn ma 350kcal w 100g, chyba najwieksza bomba wsrod lodow, musze to podzielic na 3 porcje co najmniej.

Dawno nie jadłem dobrych lodów, a że ostatnio tylko widziałem weganskie Ben and Jerry's (ale chyba jeszcze dyche droższe niż normalne), wiec jak wczoraj w Lidlu zauważyłem te hageny to od razu wlecialy. I masz racje, że smak cholerne dobry. Dla mnie na równi z pralinami. Dzięki za info. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

w auchan jest spory wybór tych hagenów, macadamia i pralinowe na pewno widziałem, i chyba jeszcze blueberry, ceny około 17-18 zł więc standard chyba? czasem jakieś promocje mają i wtedy około 15 zł, próbowałem póki co tylko strawberry cheesecake i łojaciepier.dole, no nie bez przyczyny tak zachwalacie :reggie:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najlepsze lody dla koneserów prosto z Katowic. Firma Italiana.

Przeciętny zjadacz oleje, bo wyglądają... tanio (choć nie są, około 14 zł za 550ml tego klocka), ale zdecydowanie warto. Jak to w przypadku dobrego lodzika, bez tony emulgatorów trzeba dać im chwilę odtajać. Nieprzesłodzone, kawa smakuje jak kawa, a warstwa z bakaliami to poezja

41d25acdeaf3dfbb08a34242a3c666920240a503

Jadłem jeszcze te:

fbd9c36e15de501c9a4b2339aba254e05a92a889

 

Ta sama doza za(pipi)istości.

Opis: "Deser z lodów jogurtowych tradycyjnych z dodatkiem truskawek w śmietanie, bezy i polewy truskawkowej" 

Wszystkie magnumy, grycany i budki suflera mogą się schować.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...