Skocz do zawartości

Lody


Desser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio też zawiodłem sie na lodach Manhattan

 

Manhattan_Mint_Dark_Chocolate_1400ml_470x470_tiny-1.png

 

Oczekiwałem, że mięta będzie pół na pół z czekoladą jak na opakowaniu, a jak sie okazało po otwarciu to jest najebane czekolady, a miety tyle co na lekarstwo. Za to sama czekolada bardzo dobra, wiec jak ktoś chce lody czekoladowe i nutę mięty to polecam, w innym przypadku nie. Pozostaje mi wrócić do sztosu z Zielonej Budki.

 

3bb555c320540eb1314932cd64e1027fa470ab84

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
14 minut temu, _Red_ napisał:

Na oko, mniej więcej szklanka 200ml mleka na 3 łyżki lodów i batonik. Blender do smaku :wujaszek:

Raz kupiłem podobny szejk za 20 zł (:sapek:) w gofrowni przy plaży i stwierdziłem, że za te kwotę to zrobię dużo lepsze i to z 5x tyle xd :nosacz: :cebula:

Czekaj czekaj. 
 

Batonik z 2,5 zł

Lody to z 4 zł takie 3 łyżki

mleko ok 1 zł 

prąd!!!

amortyzacja blendera!!! XD 

 

To gdzieś z 7,5 za 250 ml. Ile tam było ml za 20 zł? Obstawiam że z 400-500? Nawet jak z 300 ml, to na bank nie będzie „x5”

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, _Red_ napisał:

 

 

Jak tak o tym myślę to kanalizacja też pewnie wliczona w cenę, to po cholerę sram w krzaki :philosoraptor:


Bo za tyle to pewno domki bez kibla :) 

 

Ty, ale czekaj pogody już nie ma! Pewno za klimatycznie nie zapłaciłeś w tamtym roku i karma cię dopadła. Hehe

Odnośnik do komentarza

Nah, w sam raz. No może mógłbym dać więcej mleka i mieć wersję XL jak z lodziarni, ktora miała jeszcze bitą śmietanę i posypkę xD A ta ma z "wsadu" tylko milkywaya 21g.

 

Spróbuję jeszcze jutro z twixem albo Reese's (<3) bo 2/3 pudła lodów zostało po zrobieniu szejków dla 3 osób. Jak skończę wszystko zrobię uaktualnione kalkulacje dla Balona :kaz:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...