Skocz do zawartości

Lody


Desser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jest takie pytanie. Kojarzycie może lody kręcone ale nie włoskie a amerykańskie przez niektórych też nazywane świderkami. Są one twarde mają dużo bardziej orzeźwiający smak niż ten paćkowaty włoski śmietanowy wyrób. Potraficie porównać je smakiem do jakiś lodów sklepów . Jeżeli już jestem nad morzem to korzystam w pełni z tego produktu pełnego rozkoszy i rozpusty ale fajnie by było uzyskać taki sam smak w domu. 

Odnośnik do komentarza

Panowie jest takie pytanie. Kojarzycie może lody kręcone ale nie włoskie a amerykańskie przez niektórych też nazywane świderkami. Są one twarde mają dużo bardziej orzeźwiający smak niż ten paćkowaty włoski śmietanowy wyrób. Potraficie porównać je smakiem do jakiś lodów sklepów . Jeżeli już jestem nad morzem to korzystam w pełni z tego produktu pełnego rozkoszy i rozpusty ale fajnie by było uzyskać taki sam smak w domu.

Szczerze, to swiderki są dla mnie synonimem taniego, wyrabianego z proszku lodopodobnego czegoś.
Odnośnik do komentarza

a ja sie kompletnie nie zgadzam z pajgim

 

Panowie jest takie pytanie. Kojarzycie może lody kręcone ale nie włoskie a amerykańskie przez niektórych też nazywane świderkami. Są one twarde mają dużo bardziej orzeźwiający smak niż ten paćkowaty włoski śmietanowy wyrób. Potraficie porównać je smakiem do jakiś lodów sklepów . Jeżeli już jestem nad morzem to korzystam w pełni z tego produktu pełnego rozkoszy i rozpusty ale fajnie by było uzyskać taki sam smak w domu. 

za to zgadzam sie z szarku

 

świderki to moje ulubione lody kupowane na ulicy, są rzeczywiście bardziej mięsiste i mają super konsystencje oraz naprawde dobry smak

 

nie znam innych lodów tego typu, chociaż lody grycana mają też wyraźnie lepszą konsystencje niż inne sklepowe lody które są (pipi)e kryształkami lodu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No ok, powiedzmy, że smak jest kwestia gustu, ale serio nie jadłes lepszych lodów niż swiderki? W wawie nie ma jakichś słynnych lodziarni z dużą ilością lajków na fejsie, żeby to porównać do swiderkow?

Co do kryształków lodu w lodach, to wszystko zależy od ich przechowywania. Lody w sezonie pochłaniam kilogramami i nie spotkałem się jeszcze z firmowymi, które cierpiałyby na tą przypadłość, chyba, że wcześniej były rozmrożone.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No ok, powiedzmy, że smak jest kwestia gustu, ale serio nie jadłes lepszych lodów niż swiderki? W wawie nie ma jakichś słynnych lodziarni z dużą ilością lajków na fejsie, żeby to porównać do swiderkow?

Co do kryształków lodu w lodach, to wszystko zależy od ich przechowywania. Lody w sezonie pochłaniam kilogramami i nie spotkałem się jeszcze z firmowymi, które cierpiałyby na tą przypadłość, chyba, że wcześniej były rozmrożone.

Zależy kto co oczekuje od lodów . Dla mnie te włoskie papki są nie zjadliwe za to twarda zbita konsystencja świderków i ich fenomenalny smak idealnie mi odpowiada. Nie ma dla mnie lepszych lodów i tyle ale co oczywiste nie każdemu przypadną do gustu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...