Skocz do zawartości

Lody


Desser

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 miesiące później...

Polecam w biedronie zakupic lody od Frugo za 4.99:). Cztery owocowe lody w fajnych pojemnikach, ktore juz mi sluza jako pojemnik na koperek (i do zamrazarki), pojemnik na kukurydze konserwowa (bo w puszkach nie wolno trzymac po otwarciu). Takze polecam bo za cene 4ech lodow, mamy 4pojemniki:)) <oszczedny>.

Odnośnik do komentarza

kupilem sobie lody ice mastry w kulkach, smietankowo kawowe za 2, 50. pomimo lekkich problemow technicznych (byly tak zamrozone, ze musialem sciskac pudelko by je rozdrobnic. podczas sciskania odpadlo denko, na szczescie calosc byla tak zamrozona ze lody nie wypadly na podloge) lody są pyszne. polecam.

Odnośnik do komentarza

Moje ulubione to Grycan (zarówno na bazie śmietany jak i sorbety) i Carte d'Or.

Raz też wykosztowałem się na Haagen dazs (chyba 25zł za puszkę 500ml :/) i były OK, ale orgazmu brak. Co śmieszne, podczas późniejszego pobytu w USA w hotelowym barze lody tej marki kupiłem za jedyne 5 dolarów (za takie samo opakowanie, a u nas to równowartość połowy dniówki wg minimum krajowego;/)

 

Odnośnik do komentarza

Najlepsze lody jak dla mnie to galkowane, a miejsce w którym je znajdziesz to ul. starowiślna w krakowie zawsze mega wielkie kolejki ale jest warto bo takich lodów nie znajdziecie nigdzie :) co ciekawie moi rodzice tam chodzili za malolata :)

Odnośnik do komentarza

Fakt, te ze Starowiślnej są bardzo dobre, ale IMO mocno przereklamowane - w sensie, że nie warto stać w kilometrowej kolejce, tym bardziej, że u Argasińskich (którzy w Krakowie mają lodziarnię na Jana) można dostać równie dobre lody. Z tymi na Starowiślnej to taki trochę mit/legenda, jak z tym, że w hucie tylko biją i gwałcą ;)

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Fakt, te ze Starowiślnej są bardzo dobre, ale IMO mocno przereklamowane - w sensie, że nie warto stać w kilometrowej kolejce, tym bardziej, że u Argasińskich (którzy w Krakowie mają lodziarnię na Jana) można dostać równie dobre lody. Z tymi na Starowiślnej to taki trochę mit/legenda, jak z tym, że w hucie tylko biją i gwałcą ;)

 

Dokładnie, ale trzeba przyznać że są mistrzami marketingu. :)

Odnośnik do komentarza

Fakt, te ze Starowiślnej są bardzo dobre, ale IMO mocno przereklamowane - w sensie, że nie warto stać w kilometrowej kolejce, tym bardziej, że u Argasińskich (którzy w Krakowie mają lodziarnię na Jana) można dostać równie dobre lody. Z tymi na Starowiślnej to taki trochę mit/legenda, jak z tym, że w hucie tylko biją i gwałcą ;)

Jest to po prostu miejsce kultowe, tak samo jak kiełbaski z nyski ;) argasinscy to moja druga ulubiona lodziarnia:) take czy inaczej IMO jak ktos jest przejazdem lub Z krk a nigdy tam nie byl to warto wstąpić. Lubie takie miejscowki do których chodzilem jak miałem lat 14 i mogę przyjść nadal w wieku 29lat ;)

Odnośnik do komentarza

Są takie miejscówki wszędzie. Czasem sie sprawdzają, czasem są mocno przereklamowane. W Rzeszowie, jak ktoś zawita polecam lodziarnię (a raczej okienko w murze) "Myszka" na III-go Maja (i tylko tam, bo jest jeszcze druga myszka obok teatru Siemaszkowej, ale tamto to już nie to samo). W Rzeszowie lody kultowe i tutaj jest to jak najbardziej zasłużone. Najlepsze lody włoskie jakie jadłem, zwłaszcza z podwójną polewą w rożku cukrowym...mniam !

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

Szedłem sobie dziś przez miacho i zaczepiła mnie ankieterka, jako że nie śpieszylo mi sie to dałem sie zaciągnąć żeby wypełnić ankiete o lodach. Rozwaliły mnie pytania: Jakie są pana ulubione lody i dlaczego Cortina? xD Sama zaznaczała oceny maksymalne albo bardzo dobre a ja w tym czasie szamałem loda :P 

 

A najlepsze lody to w Gdańsku nad Motławą w lodziarni "Miś" Wystrój jak i panie sprzedające żywcem przeniesione z okresu PRL'u ale co za tym idzie metoda robienia lodów również, prawdziwe składniki, mleko jaja itp a nie lody z proszku.

POLECAM bo to prawdziwa atrakcja w 3mieście!

Odnośnik do komentarza

Jakoś lodami się nie objadam, ale ostatnio dorwałem takie "dzieło", że mnei powaliło. Lody Koral rolada Cassatte. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć fotografii O.o Nie mniej więcej polecam!

Drogie specjalnie nie są, ale położona na zewnątrz czekolada i prawdziwe wiśnie w środku potrafią uzależnić ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.