Skocz do zawartości

Lody


Desser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Jakiś czas temu jadłem rożka na licencji Kit-Kata. Ot, prosty rożek śmietankowy z mini batonikiem. Dobry, choć słodki.

Poza tym według mnie najlepiej chłodzą przeróżne lody wodne (szkoda że ostatnio żadko na nie wpadam), przepadam też za klasycznym Big Milkiem (tani, i za(pipi)ista śmietana), czasem jakiś dobry rożek orzechowy. Od czasu , do czasu pożre jakiegoś włoskiego zawijasa na mieście, i tyle w zasadzie mi do szczęścia potrzebne :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza

Kupiłem niedawno w Netto lody co się zwą Augusto. Czekoladowe to mistrzostwo, pełno kawałków czekolady i ten mocny smak. Bardzo dobre są jeszcze truskawkowe. Są też bakaliowe, ale ich nie brałem. Na prawde szczerze wam je polecam i to za jedyne 5,99zł 1 litr! W takich czarnych pudełkach kwadratowych.

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza

Aktualnie moje ulubione lody to Nigger

Nie jadłem, ale pewnie są czekoladowe?

 

Algidy w tych niebieskich pudełkach kosztują w biedronce chyba 6 zł. Jak taki kupię, to potrafi 2 tyg. leżeć w lodówce, nałożę sobie ze 3-4 łyżki do jakiegoś torciku, ciasta. Nie czaję wielkiego halo wokół wpieprzania lodów.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Huehue widzę, że na ten sezon przygotowano ofensywę lodów Mars, Snickers, itp. (jest nawet Bounty!). Widziałem już u siebie w spożywczym i w Tesco, także chyba będą wszędzie. Bardzo dobre kurestvo, polecam. Dzisiaj jadłem też kokosowego rożka Princessa, również wyje.bany w kosmos.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No Lidl ma genialne lody,dla mnie rządzą te na patyku(nazwy nie pamiętam)jeden w białej czekoladzie o nadzieniu truskawkowym(1,50 zeta) a drugi orzechowo-czekoladowy o nadzieniu waniliowym(1 zeta).Podobne do tych co Plugawy pokazał,leżą obok nich na ogół :P Ale ten z fotki też pyszny :P

 

 

Właśnie u mnie zrobili przecenę na te pyszne z migdałami,są po 1,11 wiec kupiłem 6 :P Tyle migdałów w polewie loda to ja w życiu nie widziałem,chyba ze na czekoladzie :P

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...