Skocz do zawartości

Lody


Desser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

biała czekolada? brzmi swietnie, tylko zeby nie były takie puszyste.

grycana zwykle nie są puszyste tylko takie "mięsiste" i to między innymi jest największa ich zaleta

 

bo osobiście bardzi nisko oceniam zbyt puszyste lody a jeszcze niżej calkowicie twarde i kryształkowe (chociaż to zwykle wynika ze złego przechowywania i rozmnrażania/zamrażania, a nie z samych lodów)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najlepsze są lody Manhattan, wczoraj w realu była jakaś promocja i kubełek 1,4l o smaku waniliowo czekoladowym dostałem za 9,99zł. Od grycanów jeszcze nigdy nie kupowałem, bo mam estetyczny uraz do tych grubych orków :/

Manhattan do Grycanów to jak plebs do szlachty. Przepaść lodowa je dzieli. Radzę zapomnieć o siostrach Grycan i kupić np na początek Grycan Malaga.

Odnośnik do komentarza

pozatym za lody jest odpowiedzialny "ojciec grycan" (czy nawet dziadek) a te pasztety to tylko mu podżerają produkt

 

serio grycany są świetne, i rzeczywiście wywodzą sie z zielonej budki, grycan w niej pracował ale po odejściu i założeniu własnej firmy niesamowicie podniósł jakość lodów

jakiś rok temu chciałem sprawdzić czy aby nie przesadzam w tych pochwałach i kupiłem lody zielonej budki specjalnie żeby porównać, okazało się że były tak niedobre że opakowanie potem przeleżało w zamrażalniku pare miesięcy aż w końcu je wywaliłem, poprostu były nędzne. grycan to zupełnie inna jakość, są tak dobre że od paru lat prawie nie kupuje innych firm, wole zapłacić więcej ale mieć pewność że lody będą dobre, a nie że dostane jakieś bezsmakowe skrystalizowane badziewie

Odnośnik do komentarza

Yano zbieracz rupieci, jedzenia. Może jeszcze posiadasz koty?

Simp2.jpg?itok=aMLlfVw3

A Grycany fest, najlepsze lody jakie jadłem. One są ewidentnie tłuste (oparte na śmietanie, a nie wodzie, z wyjątkiem sorbetów) i słodkie. W tym rożku za 9,90 zł najlepiej wziąć ze dwa smaki oparte na śmietanie, dwa sorbety. Do tego dobry wafel i bita śmietana z orzechami i polewą (protip: można wziąć inny smak, z defaultu leją chyba truskawkową).

Smaka se narobiłem, ale wytrzymam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...