Skocz do zawartości

Sezon 4 (możliwe spoilery)


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MasterShake
Poza tym nie wiem czemu, trochę przypomina mi Charliego.

 

mi tez. Mansona. Bo wczesniej typa widzialem w helter skelter i teraz jakos mi nie lezy zwlaszcza ze gesty itepe toto samo. Ale epy oba swietne, w (pipi)e walentynki kolejny, spoilery daja rade ;]

Odnośnik do komentarza
W piątek nowy numer PSXa i odcinek LOSTa , czy to zbieg okoliczności...raczej nie.

 

Bozia sprawiła ten cud.

 

Niesamowicie jestem ciekaw tego strajku - albo - tego co wyniknie. Lost z 16 na 14 odcinkow? Tak, ale napewno nie ciągiem, bo to nierealne. Prace na planie zaczeły się kilka dni temu więc myślę że ledwo przed wakacjami pojawi się druga część (tak mówią plotki. To i tak lepsze od lutego 09 ^^.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem nic o 14 odcinkach. Obilo mi sie o uszy tylko tyle ze do gotowych 8miu maja dokrecic pozostale 8 bo jest na to duza szansa zwazywszy na zakonczenie strajku scenarzystow.

 

Co do 4 sezonu - jak na razie jest bardzo dobrze, podobaja mi sie te nowe postacie i niedzwiedz sami wiecie gdzie:D

 

Co do ekipy z frachtowca i smiglowca...albo czegos nie pamietam, albo o czyms nie wiem. Kiedy 'nasi' po raz pierwszy rozmawiali z Naomi, ta oswiadczyla, ze nie przybyla po rozbitkow, tylko po Desmonda. W takim razie zastanawiam się, kim są mocodawcy Naomi i Abaddona, skoro wiedzą kto i kiedy rozbił się na wyspie - Desmond w koncu nie jest ani rozbitkiem Oceanic, ani Innym, ani Hostile, ani członkiem Dharmy (podobnie zresztą jak Rouseau), a ostatnie pare lat spedzil pod ziemia wciskajac guzik:). Teoretycznie moze to byc Dharma, ale skad u nich az taka wiedza?

 

W sumie tym oto potokiem mysli chcialem sie podzielic.

 

Moze jeszcze powiem o moich oczekiwaniach co do 4 sezonu. Chciałbym:

- retrospekcji Rousseau i Bena

- wyjasnienia co stalo sie z Waltem w czasie 2 sezonu

- czegos o Hostiles

- cos o miejscu przebywania Innych tez by sie przydalo

- dokonczenie watku Libby

- jakby pokazali Cerberusa to bym sie nie obrazil:D Bo to ze Michael wraca wiedza juz wszyscy:)

- osobiscie zastanawiam sie jeszcze, czy Mikhail mogl przezyc eksplozje podwodnego bunkra (patrzac na jego dotychczasowe osiagniecia, nic mnie nie zdziwi:) )

Edytowane przez Cohonez
Odnośnik do komentarza

Według ostatniego oświadczenia producentów serialu - obecnie plan jest taki, żeby dopisać jeszcze 5 odcinków, co razem dawałoby nam 13 epizodów tego sezonu. Nie tak źle... Przy czym najważniejsze wydarzenia i zakończenie IV sezonu mają być takie same, jak planowano - a więc teraz pewnie toczą się prace, aby to, co miało być w 8. odcinkach, zmieścić w mniejszej ich liczbie. Natomiast to, czy te odcinki zdążą zostać wyemitowane od razu po 8. epizodzie, jest jeszcze nie do ustalenia. Byłoby fajnie, ale kilka tygodni przerwy też przeżyję.

Odnośnik do komentarza

Nie można mówić o "eliminowaniu dłużyzn", kiedy odcinki nie były jeszcze napisane. Logiczne, że wobec tego ważne dla fabuły wydarzenia będą dziać się częściej i gęściej, ale nie powstanie to wskutetk dopieszczania i dopracowywania skryptu, a po prostu braku czasu. Dłużyzn może nie będzie, ale akcja może być niesatysfakcjonująca z innego powodu. Zresztą, jeśli historia jest opowiadana za szybko, to też niedobra rzecz.

Odnośnik do komentarza

Podobno sprawa już jest przesądzona i nic się nie zmieni. Ja nie wiem, bo trudno mi się połapać w stronie ABC i nigdzie tam tego nie znalazłem. Ale czwarty sezon ma wyglądać tak::

 

14.02.2008 - 4x03

21.02.2008 - 4x04

28.02.2008 - 4x05

06.03.2008 - 4x06

13.03.2008 - 4x07

 

24.04.2008 - 4x08

01.05.2008 - 4x09

08.05.2008 - 4x10

15.05.2008 - 4x11

22.05.2008 - 4x12

29.05.2008 - 4x13

Odnośnik do komentarza

Eh, szkoda. Mogło być gorzej a jest dobrze ale te zagęszczenia akcji... Nie, to nie wyjdzie na dobre. Tutaj to samo ale w innej formie oraz z kilkoma ciekawostkami:

 

źródło: lost.gwrota.com

 

Kilka dni temu informowałem was o zakończeniu strajku scenarzystów, który sterroryzował świat seriali na dobre kilka miesięcy. Sezon 4 LOST musiał zostać skrócony do 8 odcinków. Wczoraj Damon Lindelof i Carlton Cuse oświadczyli, że wracają do pracy z podwiniętymi rękawami. A co za tym idzie sezon 4 zostanie wyemitowany prawie w całości. Zostanie nakręconych tylko 5 nowych epizodów zamiast 8 ale... scenarzyści zakończą sezon 4 tak jak to mieli w pierwotnym planach! Tak więc kompletny sezon będzie liczył 13 odcinków a reszta epizodów (5) będzie emitowana od ... końca kwietnia tego roku! Z czego ogromnie się cieszymy. Nastąpi jednak jeszcze jedna mała zmiana w ramówce. Otóż w tym samym czasie na antenę ABC powrócą takie seriale jak: "Brzydula" i "Chirurdzy", dlatego emisja LOSTa zostanie przesunięta na godzinę 22. Odbije się to zapewne na oglądalności. Dla przypomnienia dodam tylko, że podobnie było z emisją 3 sezonu. Od odcinka siódmego Not in Portland przesunięto serial na godzinę 22 co spowodowało spadek oglądalności. Miejmy nadzieje że widzowie którzy oglądają Chirurgów nie zmienią programu i obejrzą także Zagubionych, co by spowodowało wzrost oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Obejrzalam wlasnie nowy ep i jestem gleboko zaszokowana.

 

Sayid jako morderca i w dodatku pracuje dla Bena

 

Jest pare odpowiedzi i oczywiscie drugie tyle pytan.

9+ na 10.

 

 

No szok konkretny,odcinek chyba najgorszy z nowego sezonu ale nie znaczy ,że zły.Naprawdę sezon zmierza w świetną stronę.Każdy odcinek konkretny,szokujący i naprawdę zakręcony.

LOST W NAJLEPSZEJ FORMIE

Odnośnik do komentarza
Całkime całkiem dcinek i znane jestjużOceanic 5

(ciekawe kto umie pilotowac helikopter skoro możew nim byćtylko 4ludzi a z wyspy wydostała się 2?

 

po pierwsze- to jest oceanic 4 narazie.

po drugie- moglbys pisac po polsku, bo nie za bardzo rozumiem :D

po trzecie- kazdy juz chyba wie jak wyglada oceanic six poza toba :)

 

i nie ma tam desmonda ani lapidusa.

Odnośnik do komentarza

SPOILERY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo zaciekawił mnie schowek Bena-drań jednak widocznie spokojnie potrafi opuszczać wyspę i robi(robił?)z tego często pożytek sadząc po ilości pieniędzy i paszportów.

 

ja obstawiam ,że Ben naraził się komuś,schował się na wyspie sądząc ,że nikt go tu nie znajdzie.Teraz przeleciała ekipa ratunkowa ,która ma odbić Bena i dostarczyć go do być może tajemniczego Szefa "The Economist" z ff z tego odcinka.jakiś cudem ekipa się rozleci,Ben wpadnie w posiadanie kogoś lub czegoś co zmusi Saida do bycia jego maszyną do zabijania(bo ,że nagle stanie się zły to nie wierze)

 

Drugą bardzo istotną sprawą jest potwierdzenie tego ,że na wyspie mamy doczynienia z anomalią czasową oraz fakt ,że aby znowu pojawić się na wyspie trzeba lecieć określoną drogą(tak zrozumiałem zdanie w wersji bez napisów z tego odcinka)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Całkime całkiem dcinek i znane jestjużOceanic 5

(ciekawe kto umie pilotowac helikopter skoro możew nim byćtylko 4ludzi a z wyspy wydostała się 2?

 

po pierwsze- to jest oceanic 4 narazie.

po drugie- moglbys pisac po polsku, bo nie za bardzo rozumiem :D

po trzecie- kazdy juz chyba wie jak wyglada oceanic six poza toba :)

 

i nie ma tam desmonda ani lapidusa.

Nie nie mógłbym pisać a co do uratowanego teamu to się jeszcze okaże.

 

A co do trasy która trzeba się dostać na wyspę nie musi prowadzić tylko jedna ale zjawiska fizyczne jakie się spotyka sa niespodziewane i "skręcenie" gdzieś na trasie mogłoby przeniesc ludzi w czasie albo zabic przez jakiś shit tytpu magnes. Ciekawe co takiego poznał Ben na wyspe że jest cenny dla obcej firmy,bo chyba chca go żywego (żeby wydał swoich mocodawców bo sam to on tego chyba nie moze wykręcić)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...