Skocz do zawartości

Sezon 4 (możliwe spoilery)


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się wydaje, że Miles podał tak dokładną kwotę, ponieważ może to być kasa, którą Ben trzyma w schowku (3 EP). A jeżeli chodzi o Claire, to mam przeczucie, że Kate zabrała Aarona do siebie, a Jack żyje razem z siostrą (Claire) i dlatego nie chce zobaczyć dzieciaka :) Swoją drogą, to do ostatniej chwili spodziewałem się czarnoskórego (Michael ojcem), albo skośnookiego (Jin xD) bobasa

Odnośnik do komentarza

A dla mnie ta teoria ma małe szanse sprawdzenia się. Rozmowę też wiele razy widziałem i jakoś nie sądzę, by była ona pozbawiona sensu. To jest wyłudzenie, po prostu - Miles nie jest jakimś specjalnie uczciwym czy moralnym człowiekiem, potrzebuje kasy, to oszuka innych. Co w tym dziwnego. Ponadto, zauważcie zachowanie Bena. On jest wręcz przerażony, gdy otwierają się drzwi i wchodzi Miles. Ma podobną minę, jak kiedy Locke przystawił mu spluwę do głowy i zapytał o dymek. Jest bardzo zdziwiony, gdy Miles mówi o 3,2 mln dolarów. Może udawać, owszem, ale... Nie wygląda mi na to.

 

O ile jednak w Milesa jako człowieka Bena mogę uwierzyć, tak zupełnie nieprawdopodobne jest, że ludzie z frachtowca mają zamiar go odbić, a on o tym wie. Czemu wobec tego Ben uciekałby przed nimi? Przecież poszedł z Locke'iem. Czemu próbowałby zabić Charlotte? Czemu w przyszłości zlecałby zabić Elsę, która prawdopodobnie pracuje dla tej samej osoby, co ludzie z łodzi (patrz: bransoletka)? Tak się nie zachowuje człowiek wobec tych, o których wie, że go chcą uratować.

 

w ktorym odcinku byla mowa, ze Claire to siostra Jacka? Bo chyba nie wylapalem tak 'nieistotnego' szczegolu

Par Avion, III sezon.

Odnośnik do komentarza
A jeżeli chodzi o Claire, to mam przeczucie, że Kate zabrała Aarona do siebie, a Jack żyje razem z siostrą (Claire) i dlatego nie chce zobaczyć dzieciaka :)

 

po tym wszystkim co sie dzialo dookoła Claire, Aarona, Roussou (czy jak to sie tam pisze), Ethana, myslisz ze ot tak sobie dała dziecko odebrac i żyje "szczesliwa" ze swoim bratem? nie wydaje mi sie

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Ciekawe to wszystko niewątpliwie.

 

Odnośnie Arona to wiedziałem od razu. To była dla mnie oczywista oczywistość :/

 

Ale co? Jack nie chce widzieć bratanka? Dlaczego? Widywał go na wyspie.

O co może chodzić.

 

I co ważniejsze do kogo chce wrócić Kate w pierwszym FF (Ostatni odcinek III sezonu).

Do dziecka?

 

Podliczmy kogo mamy w 6?

-Kate

-Hugo

-Jack

-Sayid

-?

-?

Odnośnik do komentarza

ogqozo, ojj nie załapałeś :/

 

Ciekawe co z Benem -Nie będzie liczony jako Oceanic Six, ale zabił tylu ludzi z Dharmy itd i mu to ujdzie z płazem? Ciekaw jestem, gdy helikopterem przylecą rozbitkowie do świata zewnętrznego, nie będą chcieli dac lokalizacji wyspy? Jak Ben właściwie uciekł z niej? Został złapany przez Ekipę Ratunkową ale w świecie zewnętrznym uciekł od nich? A może, spółka Abbadona nie chce utłuc Bena, tylko z nim pogadać i coś wyjaśnic, przez co Ratownicy też by go bez problemu wzięli z wyspy? Za dużo pytań :/

Odnośnik do komentarza
a Aaron liczy sie jako jeden z oceanic six? jeśli nie to znaczyłoby, ze został jakoś 'przemycony'...

 

Auron niekoniecznie musi się przecież liczyć do oceanic six,wkońcu nie było go na liście pasażerów samolotu(kiedy nasi rozbitkowie odlatywali z lotniska lotem 815 nie było go jeszcze na świecie,a był w brzuchu Claire ^_^ ).Choć fakt gdy już wracali to był ale dalej uważam ,że może ,a nie musi być uznawany za jednego z oceanix six

Odnośnik do komentarza
Podliczmy kogo mamy w 6?

-Kate

-Hugo

-Jack

-Sayid

-?

-?

Odpadają napewno Ben i Desmond bo nie lecieli samolotem. To moze byc Sun i Jin, skoro Locke zostal na wyspie to Sawyer nie zyje, nie mial zadnych znajomych, rodziny, przyjaciol. Dlatego pewnie nikt nie byl na pogrzebie. Aaron to moze byc syn Kate a nie syn Claire. Przeciez widac wyraznie ze to duzy byk a na wyspie wciaz mamy niemowle i do tego jeszcze mówi mama wiec poznal Kate.

Odnośnik do komentarza
Przeciez widac wyraznie ze to duzy byk a na wyspie wciaz mamy niemowle i do tego jeszcze mówi mama wiec poznal Kate
a skąd wiesz ile czasu byli jeszcze na wyspie? Stawiam na to, ze Clair ubiją, bo poza urodzeniem Arona i zabawianiem Hobbita, ktorego zresztą już scenarzysci sie pozbyli nic ciekawego nie robiła, a tylko w(pipi)iała. Pewnie Kate zaopiekuje sie młodym

 

 

skoro Locke zostal na wyspie to Sawyer nie zyje

skąd ten wniosek?

 

czytałem kiedyś spoliera z bardzo wiarygodnego źródła, że mieli pokazać twarz tego kto był w trumnie już w ostatnim epie 3 sezonu i był to

Lock

, ale z jakichs przyczyn zmienili plan

Edytowane przez Stachu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...