Skocz do zawartości

Bioshock


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Magazyn EGM potwierdza, ze Bioshock pojawi sie na konsole PLAYSTATION 3!

http://www.kikoo.pl/news/893-1/Bioshock-na...e-potwierdzony/

http://polygamia.pl/bioshock-na-ps3-potwierdzony

 

Kwestia czasu jest wiec, az odezwie sie w sprawie potwierdzenia tej informacji sam wydawca tytułu.

 

Podobno Bioshock na PS3 zawierac ma wszystkie dodatki jakie dotychczas pojawily sie dla tej gry. Mowi sie takze o ulepszonej grafice.

 

Premiera: podobno we wrzesniu.

 

Nic tylko sie cieszyc!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

Po tylu spekulacjach i zabawie kotka i myszkę z graczami ( plotki/obalanie plotek itd ) mamy ten tytuł na chlebaku nic tylko się cieszyć bo przygoda w rapture jest czymś niezwykłym i wypada się cieszyć ,że nie tylko Bracia Xbosowcy ale i my zjadacze chleb(ka)a będziemy mogli zagłębić się w ten fascynujący świat . Czekamy na oficjalne potwierdzenie od take two i numer PS3M. Byle do 5 czerwca .

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Po oblukaniu demka na XO byłem szczerze napalony na tę pozycję. Grafika i klimat se bezbłędne w tej pozycji. Sam design podwodnego świata przyprawia o zawrót głowy i powoduje że aż chce się dalej brnąć. Owe demko było na tyle długie że wystarczyło abym zapragnął kiedyś w to zagrać- w pełnej wersji.

 

Pierwsze plotki na temat rzekomej konwersji puściłem koło uszu- wiele już takich było a większośc okazała się bujdą. No ale skoro mamy teraz oficjalne potwierdzenie, to jest czym się zachwycac.

 

W dodatku jak czytam że w wersji na ps3 mamy miec ulepszoną grafike (co wydaje mi się raczej chwytem zachęcającym do kupna, aniżei prawdą) to jest na co czekać.

Odnośnik do komentarza
W dodatku jak czytam że w wersji na ps3 mamy miec ulepszoną grafike (co wydaje mi się raczej chwytem zachęcającym do kupna, aniżei prawdą) to jest na co czekać.

 

O mnie, może być nawet taka sama jak na X0, oby też była stała liczba klatek.

Tego tytułu zazdrościłem posiadaczom iXa. :)

 

Odnośnik do komentarza

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ :lol:

Mam nadzieję , że oprawa nie będzie gorsza tak jak w Lost Planet (rok póżniej wyszła konwersja , a wyglądała jak wymioty). Nie otrzymaliśmy w tym roku KillZone 2 , a nadciąga w zamiast tego GE-NIAL-NY BioShock.

Nic tylko czekać do września :D

Proponuje wypić coś mocnego, gdyż wtedy dopiero będziemy mogli ochłonąć.

Odnośnik do komentarza

Kiedys(w zeszlym roku) krazyly plotki, ze Bioshock na PS3 obslugiwal bedzie tryb 1080p! To bylby dopiero bajer! Irrational Games to prawdziwi mistrzowie, licze ze wynagrodza nam tak dlugie oczekiwania ^_^

 

Pewnikiem dostaniemy na plytce z gra wszystkie dodatki, a sama gra ochrzczona zostanie pewnie jakims podtytulem.

 

Ja tez zazdroscilem i wciaz zazdroszcze tego tytulu wlascicielom X360. To wg mojej opinii najlepsza gra na ten sprzet! Przyjalbym na PS3 takze obie czesci Gears of War, ale to nierealne :P Licze natomiast na konwersje Ninja Gaiden 2 w stosownym czasie 8)

Odnośnik do komentarza
Kiedys(w zeszlym roku) krazyly plotki, ze Bioshock na PS3 obslugiwal bedzie tryb 1080p! To bylby dopiero bajer! Irrational Games to prawdziwi mistrzowie, licze ze wynagrodza nam tak dlugie oczekiwania ^_^

 

Pewnikiem dostaniemy na plytce z gra wszystkie dodatki, a sama gra ochrzczona zostanie pewnie jakims podtytulem.

 

Ja tez zazdroscilem i wciaz zazdroszcze tego tytulu wlascicielom X360. To wg mojej opinii najlepsza gra na ten sprzet! Przyjalbym na PS3 takze obie czesci Gears of War, ale to nierealne :P Licze natomiast na konwersje Ninja Gaiden 2 w stosownym czasie 8)

Skad wiesz, ze Gearsy nierealne, wszak Unreal (ta sama stajnia) wyszedl na PS3 duzo wczesniej, mimo, ze wydawalo sie ze MS ma na developera monopol. Niech konwertuja MGS4 na Xa a Gearsy na PS3 - wtedy znikna wszelkie fanbojskie wasnie:). Tylko... jaki wowczas bedzie sens wydawania dwoch roznych platform?:) Anyway, fajne posuniecie, z braku Xa na wlasnosc (pykam okazyjnie) przegapilem Bioshock.

Odnośnik do komentarza
Kiedys(w zeszlym roku) krazyly plotki, ze Bioshock na PS3 obslugiwal bedzie tryb 1080p! To bylby dopiero bajer! Irrational Games to prawdziwi mistrzowie, licze ze wynagrodza nam tak dlugie oczekiwania ^_^

 

Pewnikiem dostaniemy na plytce z gra wszystkie dodatki, a sama gra ochrzczona zostanie pewnie jakims podtytulem.

 

Ja tez zazdroscilem i wciaz zazdroszcze tego tytulu wlascicielom X360. To wg mojej opinii najlepsza gra na ten sprzet! Przyjalbym na PS3 takze obie czesci Gears of War, ale to nierealne :P Licze natomiast na konwersje Ninja Gaiden 2 w stosownym czasie 8)

Skad wiesz, ze Gearsy nierealne, wszak Unreal (ta sama stajnia) wyszedl na PS3 duzo wczesniej, mimo, ze wydawalo sie ze MS ma na developera monopol. Niech konwertuja MGS4 na Xa a Gearsy na PS3 - wtedy znikna wszelkie fanbojskie wasnie:). Tylko... jaki wowczas bedzie sens wydawania dwoch roznych platform?:) Anyway, fajne posuniecie, z braku Xa na wlasnosc (pykam okazyjnie) przegapilem Bioshock.

Nie bedzie konwersji GoW na PS3 z jednej prostej przyczyny - wydawcą tego tytulu jest Microsoft, a Epic wlasnie dla tej firmy stworzylo ta gre. To tak jakby snuc opinie, ze stworzone przez Ninja Theory dla Sony Heavenly Sword wkrotce ukaze sie na X360. Co do Unreala - wydawca tego tytulu jest i bylo Midway, czyli firma, ktora tworzy gry multiplatformowe.

 

MGS4 z PS3 nie oddam! :lol: Wybaczcie, ale Tekken, Gran Turismo, Final Fantasy i MGS to marki od lat kojarzone z maszynką Sony i chcialbym aby juz tak zostalo ^_^ Wszak kazdy sprzet potrzebuje swoich flagowych tytulow.

Odnośnik do komentarza

http://gamer.blorge.com/2008/05/22/xbox-36...ioshock-to-ps3/

Info o tym , że to nie jedyny Exclusiv z x360 jaki otrzyma PS 3 na Holiday seasion.

Wcale się nie dziwie , że wypuszczają port na PS3 , na PC zarobili ok 40 mln $ (1 milion kopii) , na X360 ponad 100 mln $ (prawie 2 miliony). Poprostu chcą więcej zarobić , bo wiedzą że po MGS 4 będzie trwała posucha, proste

Odnośnik do komentarza
zapewnie znaczna czesc ma PC

Ja np takze nie gralem w Bioshock'a i z pewnoscia kupie wersje na PS3 od razu po premierze!

 

Bioshock wymaga dosc dobrego kompa, a wielu z nas posiada PC-ta zapewne tylko do pracy. Nie po to ja i wielu innych kupilismy PS3, zeby grac na komputerach.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzenie od 2K Games:

Upon contacting 2K Games, we received the following comment:

"Yes, it is confirmed that BioShock is coming to the PS3. 2K Games will

have an official announcement shortly." -Representative of 2K Games

http://www.psu.com/BioShock-PS3-a-reality-...a0003747-p0.php

Odnośnik do komentarza

Bioshock na PS3 ? Swietnie !

 

Tylko istnieje wielkie prawdopodobienstwo ze gra bedzie chodzic: w obnizonej rozdzielczosci, bez wygladzania krawedzi, ze skaczacym framerate'em, obcieta iloscia efektow.....

(oczywiscie w recenzjach napisza wersja PS3 jest "the best")

W koncu taki jest nowy trend w grach na PS3 2-giej generacji :D

A 3 generacja bedzie jak na Wii. :D :D

 

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

I tak nie kupie bo nie trawie fpp... ale informacja dobra:) Taki x-exclusive wychodzi na PS3 to zawsze jest jakaś nadzieja że przekonwertują tez Mass Effect. Bioware to jedyna rzecz jaka zazdroszcze posiadaczom iksa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.