Skocz do zawartości

Bioshock


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Lokacja incarnate plazmidu;

 

W grze wlasciwej ten plazmid jest w Medical Pavilon po wejsciu do lokacji z widocznym neonem Eternal Flame. W pomieszczeniu znajdziesz lezace na metalowym lozu cialo, ktore wystarczy wsunac do krematorium (wcisnij guzik) a po chwili ze sfajczonego cielska pozostanie popiol i Incarnate plazmid.

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przed chwilą trzymałem los małej bezbronnej istoty we własnych rękach... jestem dumny z podjętej decyzji, niespodziewałem się, że gra (w tym wieku) może mi dostarczyć takich emocji. Potem czekała mnie walka z big daddy'm, poszło nawet łatwo (normal robi swoje ;)). Im wiecej gram tym bardziej Bioshock rośnie w moich oczach. Z początku postrzegałem walkę jako chaotyczną (wystrzeliwałem cały zapas amunicji w parkę splicer'ów) poprostu nie potrafiłem korzystać z dobrodziejstw plasmidów czy też otoczenia ;) bardzo ciekawy jest motyw z Dr Steinman'em, zbliżając się do jego siedziby (wysłuchawszy nagrań) spodziewałem się podobnych obrazów, ale i tak mnie drań zaskoczył :nonie: Rapture ocieka wspaniałym kilmatem.

Cieszę się, że nie jest to (stricte) shooter, ciesze się również, że to nie jest jedna z tych naciąganych 9 czy 10. Poprostu perełka. No ale będzie tego, wracam do Rapture!

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie Bioshock jest za bardzo monotonny, gra sprowadza się do biegania po korytarzach w celu odnalezienia czegoś lub kogoś, aby posunąć dalej akcje. Gdyby nie fenomenalny klimat i ciekawość, jak to się zakończy zostawił bym grę w połowie. Ale tak jak pisałem klimat, a raczej KLIMAT jest więc, trzeba skończyć chociaż raz.

Odnośnik do komentarza
Jak dla mnie Bioshock jest za bardzo monotonny, gra sprowadza się do biegania po korytarzach w celu odnalezienia czegoś lub kogoś, aby posunąć dalej akcje.

Tak chyba jest we wiekszosci grach.Np w wyscigach...caly czas sie scigasz...ten sam cel,te same tory,samochody tylko poziom trudnosci inny,a jakos wciaga.Tak samo z innymi grami(FPS,RTS)

Odnośnik do komentarza
Jak dla mnie Bioshock jest za bardzo monotonny, gra sprowadza się do biegania po korytarzach w celu odnalezienia czegoś lub kogoś, aby posunąć dalej akcje.

 

Zgodzę się jeśli mówimy tu o Dead Space ;)

 

Gdyby nie fenomenalny klimat i ciekawość, jak to się zakończy zostawił bym grę w połowie. Ale tak jak pisałem klimat, a raczej KLIMAT jest więc, trzeba skończyć chociaż raz.

 

Trzeba powiadasz? Myślę, że raczej będziemy sami chcieli choć raz przejść, nie ma mowy o przymusie. Jak na razie gra mi się świetnie, nie słyszałem żeby gra nudziła w połowie czy coś. Napiszę więcej jak ukończę ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie: czy gdzieś w trakcie gry mozna dostac jeszcze Electro Bolt ? Skończyłem Medical Pavilon i niestety miałem tylko dwa wolne sloty na plazmidy,a musiałem zabrać telekineze (został mi jeszcze Incinerate) tak więc Electro Bolt poleciał. Niestety jest to bardzo potrzebny plazmid jak wiem tak więc chciałbym wiedzieć czy gdzieś jeszcze można dorwać Electro Bolt lub powiększyć sloty na plazmidy ?

Odnośnik do komentarza

Muszę stwierdzić, że gra jest po prostu świetna. Początek mnie tak nie wciągnął, ale dopiero później fabuła zrobiła wrażenie, jak i wykonanie. Gra jest po maksie długa, grałem i grałem, oczywiście ja zdobywałem wszystkie trofea ;-)

 

Mam pytanie czy gra na Survival jest dużo trudniejsza niż na harda? Szczerze powiedziawszy od połowy gry czy jakoś tak, już nie miałem jak brać hajsu, kasa się walała wszędzie. Po prostu ograniczenia mnie zjadały w liczbie możliwych do zebrania rzeczy (tak samo apteczki i EVEs)

Odnośnik do komentarza
Czy opłaca bawić się w robienie zdjęć? Czy uznać to tylko za bajer do gry

Porób, zobaczysz. W skrócie koniecznie. No chyba, że grasz na jakimś niskim poziomie, choć ja poniżej Hard nie grałem to już tam bez tego dałbym radę.

 

Male pytanko: Czy w Bioshocku da sie wrocic do wczesniej odwiedzonych lokacji? Tak sie zlozylo, ze wlasnie

zabilem Rayna

i niestety ominalem troszke miejsc, w ktorych moga lezec pamietniki itp... :mellow: :o

 

Da się, wszędzie oprócz tego miejsca gdzie jesteś. Nie próbwałeś wracać? Dziwne :D

Odnośnik do komentarza

Bioshock ukończony (trochę zeszlo - brak czasu) na ok 48% trophies. Podtrzymuje swoje zdanie, w pełni zasłużona "dycha". Fabularnie BS jest naprawdę soldinym produktem, wrażenia podobne do czytania dobrej książki (intersujące tło fabularne, świetne postacie, zwroty akcji), jednak bardzo żałuję, że zacząłem grę na "normal", gra była poprostu banalna: 2min potyczki z BD'ies, plasmidy jako ostateczność, ammo na full kasa też, ciągle musiałem zostawiać dolce na ziemi (mam nadzieję, że to "wina" poziomu trudności). Muzyka jest genialna, zarówno smutne, melancholijne melodie, jak i "kawałki" lecące z gramofonów, razem ze wspaniała architekturą miasta, tworzy niesamowity, sugestywny klimat. Sama rozgrywka, również trafia w moje gusta, plasmidy + toniki + broń (przyznam, że nie przepadam za czystymi shooter'ami) liczę, że na wyższym poziomie trudności, będę korzystał w pełni z dobrodziejstw tego systemu. Na koniec taka ciekawostka: za pierwszym podejściem ratowałem wszystkie dziewczynki, podchodząc drugi raz do Bioshock'a miałem zamiar, dla odmiany, zharwestować te niewiniątka, ale jakoś tak... nie potrafię :unsure: zwłaszcza po obejrzeniu tego bardzo symbolicznego zakończenia. Polecam wszystkim.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...