Skocz do zawartości

Bioshock


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Porównanie Bioshocka na PS3 i X360

 

http://polygamia.pl/porownanie-bioshocka-n...-i-360#comments

 

IMO tu widać różnice na korzyść X360, szczególnie widać to na początku po wodzie.

 

Czy to są różnice zniechęcające do grania ? Mam wersję na X360, grałem w demo PS3 i podtrzymuję swoje zdanie - różnice widać jak postawisz obok siebie dwa obrazy, poza tym wersji PS3 niczego specjalnie nie brakuje (chyba że ktoś piksele liczy). Jeżeli ktoś nie miał styczności z grą to powinien zagrać, jak najbardziej. Oczywiście, jak ktoś ma mocnego PC to najlepiej wyjdzie jak kupi wersję na PC i pogra, najlepiej z padem od MS.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie widze powodu zeby plakac nad roznicami, jak dla mnie gra i tak ma bardzo dobra grafike, i chetnie bede sie w nia zagrywac. To ze gry na 360tke wygladaja lepiej to normalka, jak wszyscy wiemy programistom latwiej tworzyc na nim gry, i musimy sie z tym pogodzic. Kwestia czasu a gry beda wygladac lepiej na ps3 ;)Poza tym jak dla mnie patrzac na obrazki zamieszczone w linkach wyslanych przez shakeawake'a pomiedzy ulepszona wersja bioshocka na ps3 a na xbox 360 nie widze zadnej roznicy. Moze to tylko moje niewprawione oko :P

Odnośnik do komentarza
Dobra, może mnie ktoś zastrzeli za tego posta, ale muszę to z siebie wyrzucić: ja się osobiście na Bioshocku zawiodłem. Pal licho fabułę, klimat i lokalizację. Pal sześć fajne pomysły.

 

Ta gra jest za prosta. Nawet na ultra-mega-uber-hard. Wszystko by było ok, gdyby nie to, że po zgonie respawnujemy się bez jakiejkolwiek kary, a uszkodzeni/zabici wrogowie pozostają uszkodzeni. W ten sposób mogę każdego przeciwnika rozwalić z najsłabszej broni, o ile pomiędzy zgonami zaliczę przynajmniej jedno trafienie...

 

...to mnie właśnie zniechęciło do gry i było uninstall po 2 godzinach zabawy.

 

 

dobre!!!jak masz taki problem i jestes masochistą to trzeba bylo po kazdym killu wylaczac konsole mial bys super realizm!!!pozdrawiam

 

Ale tak poza tym z głową w porząsiu? Lubię wyzwania, co jest fajnego w grze jak nie można przegrać - toż to zupełnie, jak grać na god mode... ale ubaw po pachy...

Odnośnik do komentarza

Gierka daje rade ;) Nie pograłem jakos długo , doszedłem raptem do 3(?) "poziomu" i naprawde gra klimatem i designem zabija na miejscu! Tak zeschizowanych akcji dawno nie widziałem ! To co się dzieje (lekki spoiler)

u "dentysty" kiedy zapada "mgła" i tu nagle ... osz (pipi)a ! Ja ledwo grałem dalej. Motywy z krzyżowaniem ...

. Oj jbywa gorąco , pierwsze starcie z BD i moralny wybór pomiędzy uratowaniem ,a z harvestowaniem LS zapamiętam na bardzo długo. Stałem chyba z 10 minut i się zastanawiałem co z nią zrobic ( padło na odstrzał :P ). Grafa jest super. Prawda , BD jest do dupy zrobiony ,ale mi to nie przeszkadza. Bardziej mnie wkurza sprawa doczytywania tekstur. Nie , nie doczytują się one podczas gry tylko w momenciekiedy robimy wczytanie save'a :/ Nie mógł loading trwac 5 sekund dłużej ? Tak to trzeba czekac aż tekstury pokażą się w lepszej roz. Co tu jeszcze jest super? Na pewno to ,ze trzeba myślec przed każdym spotkaniem (gram na Hard bez VC),wkurza troche prekombinowanie z hackowaniem .

No nic , więcej napisze jak przejde ,a ci którzy zastanawiają sie po demie czy kupic fulla to moge tylko powiedziec ,ze pierwsza runda jest chyba najgorsza z całej gry ,a zabawa zaczyna sie w następnym poziomie ;)

Jakies pytania?

POZDRO

PS.

Welsper - uwierz mi ,ze zabicie na najwyższym poziomie trudności BD jest kure...o trudne ( oczywiscie bez VC) tak wiec na trudnośc nie ma co narzekac.

Odnośnik do komentarza

I tu sie kolejna jazda pojawia :P Jak narazie cały czas ganiam z kluczem i okładam wszystkich jak sie da.Jest to o wiele lepsze niz pakowanie tylko z proni palnych bo trzeba do gościa podejsc i liczyc ,ze z kazdej strony zaraz padnie atak. Jak narazie tylko na BD użyłem Shotgun'a ;)

Jak myślisz ? Można przejsc gre używając tylko Francuza?

 

Odnośnik do komentarza
I tu sie kolejna jazda pojawia :P Jak narazie cały czas ganiam z kluczem i okładam wszystkich jak sie da.Jest to o wiele lepsze niz pakowanie tylko z proni palnych bo trzeba do gościa podejsc i liczyc ,ze z kazdej strony zaraz padnie atak. Jak narazie tylko na BD użyłem Shotgun'a ;)

Jak myślisz ? Można przejsc gre używając tylko Francuza?

Na pewno nie.

Odnośnik do komentarza

kupiłem odpaliłem i boje się grać :) gram na maksymalnym poziomie dostepnym od zera i po prostu szlak by to trafił.

po 2. dniach grania w Little Big Planet - skok na Rapture jest tak przerażający, że ho ho :)

Tutaj misie i pluszowe zabawki a tutaj mordowanie, krzyki, krew i paranoja.

 

Wracam do LBP - jak mi przejdzie cukierek i lizaki to wroce do głębin.

 

PS. Mam mega mega PC ( nie chwaląc się - do pracy w 3d ), nie odpalam na nim gier ( nie mam nawet neta do niego podłączonego, ma być zawsze FIT ) na punkcie grafiki mam bzika ( przez pracę ) no i jakoś pixele na big daddy'im mi nie przeszkadzają.

Liczy się ogólna prezencja i klimat.

Odnośnik do komentarza
zaczalem grac na hardzie i doszedlem wlasnie do miejsca gdzie spotykam Big Daddy po raz pierwszy,jednak niespecjalnie mam go czym ustrzelic,a kasy tez nie mam.wie ktos,czy mozna bedzie do tego miejsca wrocic troche pozniej,gdy zdobede jakas amunicje?

Eksploruj poziom na którym się obecnie znajdujesz oraz hakuj wszystko co tylko można i wróć poźniej do BD.

Odnośnik do komentarza
zaczalem grac na hardzie i doszedlem wlasnie do miejsca gdzie spotykam Big Daddy po raz pierwszy,jednak niespecjalnie mam go czym ustrzelic,a kasy tez nie mam.wie ktos,czy mozna bedzie do tego miejsca wrocic troche pozniej,gdy zdobede jakas amunicje?

Eksploruj poziom na którym się obecnie znajdujesz oraz hakuj wszystko co tylko można i wróć poźniej do BD.

 

wlasnie juz caly poziom zrobilem,otworzylem Emergency Access i tam jest winda,ktorej moge uzyc i wlasnie nie wiem,czy jest sens probowac dalej utluc BD z tym co mam,czy lepiej olac go na razie i pozniej do niego wrocic,jesli jest taka mozliwosc

Odnośnik do komentarza
zdobyles juz platyne?

 

Tak ;)

 

btw. ten survivor jest warty świeczki? jak grałem na normalu to gra była prosta jak diabli, jeno moment po "would you kindly", gdy

moce eve zaczęły świrować

był trudny.

Samo przejście nie należy może do najtrudniejszych ,ale zabicie BDs juz tak. Są oni bardzo wytrzymali , 1/2 cios/y odrazu zabija/ją więc to lekkie przegięcie. Ostatni Boss też jest dosyc ciężki ,ale padł za pierwszym razem.

A motyw ,

ze zmianami plasmidów

jest również niezbyr trudny.

Ogólnie na Survivor nie wolno szarżowac .

Btw. Nie ma tak jak mówili twócy - kul jest pod dostatkiem ( choc i tak cały czas latałem z kluczem ^_^ ).

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...