Skocz do zawartości

Bioshock


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Mam pytanko kupiłem dodatki z PSSpl a gre miałem zza niemieckiej granicy i niestety owe dodatki nie działały :,( teraz mam mozliwosc zakupu kopi gry z Anglii czy dodatki te tym razem bedą współpracować ...??? BARDZO PROSZĘ o rzetelną i szybką odpowiedz. Dziękuje i Pozdrawiam... :)

 

Tak, będą działać.

Odnośnik do komentarza

@dzej003

*Jeśli* jest kilka wersji gry w obrębie jednego regionu to przy dodatkach *zawsze* jest informacja na którą wersję dany DLC jest przeznaczony. Chyba nawet dodatkowo, jak już jest się w menu gdzie ostatecznie potwierdza się zakup, to z tego co kojarzę w tytule, w nawiasie jest wpisana wersja (np. BCES-12345). Trzeba być d3bilem, żeby kupić sobie dodatek nie do swojej wersji gry. Wybacz, wiem że to twarde słowa. ;]

 

Nie pamiętam jaką wersję Bioshocka miałem (aktualnie pożyczony), ale wyłącznie anglojęzyczną (więcej chyba takich nie ma dla PAL ;]) i dodatek kupiłem na PL PSS.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

bioschock 1

 

lamerskie pytanie, jak zrobic, by maszyna z karabinem maszynowym nie dziala na mnie (jestem w korytarzu co prowadzi do tego 'medyka' z maszynówka 'mini boss')

widzialem tez, ze mozna jakas ja zhakowac by tego bossa nawalała.

 

gram na pc, ale roznicy chyba nie ma .

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Gra,która zauroczyła mnie klimatem podwodnego miasta i osobowościami które miały tam swe strefy wpływów i które dawały również upust swej ciemnej stronie duszy.Rapture to miasto,które dawało możliwości,nie kontrolowało,ale właśnie przez brak kontroli dochodziło tam do wynaturzeń a ADAM odegrał w tym pierwszoplanową rolę.Poruszając się coraz dalej w mroczny świat tej metropolii i coraz dalej w świat szaleństwa,odczuwałem fascynację i ciekawość,jak to dalej się potoczy,moment prawdy,kim jestem,przyznaję,zaskoczył mnie.Tytuł ten zawiera bardzo dobre proporcje,również znakomitych-scenariusza,akcji,rozbudowania,zaskoczenia,tak więc ogólnie odbieram tą grę pozytywnie i uznaję za jeden z lepszych tytułów w jakie grałem.Grę przeszedłem na poziomie hard,przy którym trzeba było być czujnym.Poniżej cechy pozytywne i negatywne w mojej ocenie:

 

 

PLUSY:

-fabuła

-klimat

-grafika

-sfera audio

-Rapture

-adwersarze(Ryan itd.)

-przeciwnicy(Big Daddy itd.)

-plazmidy(ale tylko niektóre)

-kusza :)

 

MINUSY:

-tradycyjnie,za dużo hackowania

-może,ale to może tylko moje odzczucie,za mało odczuwalna moc broni palnej

Odnośnik do komentarza

Bioshock 1 to najlepsza gra na ps3.

Koniec dyskusji. 8)

A tak poważnie, prócz hakowania ten tytuł praktycznie nie ma żadnych wad. No może zamiast auto sejwów chętniej przywitałbym gęsto rozsianą sieć checkpointów, bo możliwość sejwowania w każdym miejscu strasznie nadpsuwa immersję z tytułem. ;/

Adrew Ryan is the boss. :D Atlas i Alexander Cohen również dali radę. Image tego ostatniego był wzorowany na tym artyście:

salvador_dali.jpg

 

Bioshock_Sander_Cohen_vector_by_The_Mattness.jpg

 

129161130313420644.jpg

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Lata temu przeszedłem ja na PC. Absolutnie wyjątkowa to pozycja. Jakiś czas temu wzbogaciła moją kolekcję gier na PS3. Tak dla przypomnienia, włączyłem ja na kilkadziesiąt minut. Nawet teraz fantastycznie się broni - klimat, sfera audio, design, a nawet oprawa graficzna. Niemniej racja, hakowanie w wersji konsolowej jest uciążliwe. Mogli tego nie zmieniać.

Odnośnik do komentarza

No Bioshock fajny,fajny ale nie od razu najlepszy jak wielu pisze :) Jak ktoś się nie może kolejnego doczekać to polecam obadać Singularity - bardzo podobne

W rzeczy samej. Również Singu polecam. Co do tego czy najlepszy, czy nie, kwestia gustu. Jedno jest pewne. Wyjątkowa to pozycja.

 

 

cholera ostatnio przeglądałem oferty sklepów i nigdzie nie mogłem jej znaleźć, tylko na allegro, ale staram się kupować nówki i allegro to ostateczność, wiecie coś o ofercie jakiegokolwiek sklepu ?

Nie jest tego znowu aż tak mało. Ostatnio widziałem za niecałe osiemdziesiąt zł. w sieci sklepów Saturn.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...