Skocz do zawartości

Bioshock


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo zakupie "Bajoszoka" i mam w zwiazku z tym pytanie do tych którzy już grają/grali:

 

Na jakim poziomie trudności zacząć grę za pierwszym razem ??

 

Wiem już żeby wyłączyć vitachamber by nie było za łatwo. Dodam że nie mam dwóch lewych rąk i nie przepadam za poziomem trudności w którym można grę przejść na hurra bez żadnego wysiłku, ( Dead Space zacząłem na hard i jest w sam raz, nie za trudno, nie za łatwo).

 

Z góry dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

polecam Inaczej - wpierw wziąć każdy poziom PRÓCZ hard, czy średni czy niski to prawie że obojętnie, chodzi tylko o to byś mógł spokojnie przejść grę wyszukując wszyskich notatników głosowych, popracowac nad Big D., nie obawiać sie o amunicję itd. i niczego nie omijac w pośpiechu.

 

Po przejściu wyłaczyć opcję Vita Chamber'ów (ściągnij darmowy dodatek z netu) i przejść na Hard'zie

 

Za pierwszym razem zdobędziesz 90% achievóv i nasmakujesz się smaczkami, a potem poczujesz co to jest prawdziwa walka z Big D. bez "zmartwychwstania", jest wtedy tyle głowkowania co w filmiku "Hunting for Big Daddy", coś jak qrde Shadow of the Collosus lol xp. Polecam

Odnośnik do komentarza

mozliwe, ze bylo, ale sami widzicie ile stron:P

czy bioshock na PS3 rozni sie czyms od tego na PC? jesli tak, to na plus, czy minus, gdzie sa najwieksze roznice?

i jeszcze jedno: przeszedlem gierke na PC, na srednich detalach, wiec w pelni nie moglem sie rozkoszowac ta gra. zastanawiam sie, czy nie przejsc jeszcze raz na PS3... polecacie?

z gory dzieki!

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

BioShock hmmm, co tu duzo pisac, giera rzadzi niepodzielnie i nic sie nie postarzala mimo, ze premiera byla ponad rok temu. Jedyny mankament to widoczne rozpikselowane tekstury Bouncera oraz spadek jakosci tekstur na broniach (Mowie to o wersji ps3 ofkoz), ale 2k juz zaznaczylo, ze patch zniweluje owe niedociagniecia, ktore nijak nie wplywaja na sama rozgrywke i widoczne sa na poczatku tylko dla takich grafbucow jak ja ;P

Przeszedlem ta gre 2 razy (za pierwszym razem na hard z wylaczonymi vita-chambersami) ratujac wszystkie male siostrzyczki, za drugim razem gra pekla na Survivor mode (vita-chambers off) co dalo mi po jakis 25h calkowitego grania Platyne.

Teraz czekam na 20 listopad bo wlasnie wtedy na PSS pojawi sie ekskluzywny DLC (trofea included) dla PS3. (cena ?4.99)

 

Niezdecydowanym (sa jeszcze tacy?) goraco polecam BioShocka bo wyroznia sie z tlumu, badz co badz, nudnych strzelanek gdzie glowna domena to "bieg na jana" z wcisnietym spustem. Szare komorki beda mialy przy tej grze czesciowy trening, a nagroda w postaci rozesmianych twarzyczek i pokornym "fenkju" za uratowanie tych mizernych istot jest iscie wielowarstwowa. Rzeklem ;>

Odnośnik do komentarza

Sciagnalem latke i szybko dolazlem do zabitego BigD.

I powiem jedno: BRAWO dla 2K !!!

Tekstura pistoletu naprawiona.

Tekstura BigD naprawiona

Blur zredukowany (ale nie wywalony calkowicie) = obraz duzo wyrazniejszy.

 

Wniosek:

Za wysluchanie uwag graczy i naprawe bledow - kupie DLC, w nagrode za okazany nam szacunek.

 

Teraz to juz nie ma zadnych "ale" zeby tej gry nie kupic (kto nie gral) - MUST HAVE.

Odnośnik do komentarza
Glownie chodzi mi o zebranie wszystkich pamietnikow, jest to mozliwe? Mam kilka nie znalezionych np w Medical Pavilon, a nie chce sobie zawracac glowy zbieraniem ich, jak bede przechodzil gre na hardzie/survival.

Niestety do niektórych lokacji z pamiętanikami nie dostaniesz się batyskafem. Warto więc lookać w każdy zakamarek gdy po raz pierwszy się w jakiejs lokacji znajdziemy by nie przoczyć żadnego pamiętnika czy toniku. Ja przy pierwszym podejściu zebrałem wszycho co było do zebrania stosując taką taktykę.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Ściągnał ktoś już dodatki? Ja mam i musze powiedziec ,ze nie będziecie żałowali tych 30zł. 3 pokoje przedstawiają zupełnie inne podejście do tematu gry.

1) Uratowac little sister nie używając broni tylko plasmidów -zamrażanie i klon (pokazanie gdzie twój typek ma miec sobowtóra).Samo wykombinowanie sposobu zajmuje sporo czasu ,a żeby zdobyc wszystkie trofea to nie obejdzie się bez masterki.

2) Uratowac LS z diabelskiego młynu. To jest najłatwiejsze zadanie , za pomocą elektryczności trzeba srowadzic na dół LS.Tu nie obejdzie się bez umięjętnego używania telekinezy i szukania rozwiązań na zagadki.

3) 3 pokój to 8 ciężkich przepraw przez kolejne watahy przeciwników. O ile jeśli będziemy używac broni to nie będzie to b.trudne ,ale jeśli będziemy chcieli zdobyc trofeum nie używając żadnych broni ( tylko klucz) to zabicie np. BD jest czystym Hardcorem.

W każdym pokoju znajdują się jeszcze róże do zbierania ,które są sprytnie ukryte.

Polecam bardzo ten dodatek bo daje inne spojrzenie na gre.Gdyby te elementy znalazły się w podstawowej wersji gry (w story) to często robilibyśmy przystanki.

:)

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem i gra naprawdę jest świetna, a przeżycia niezapomniane ^_^. Klimat, lokacje, postacie, gameplay wszystko ostro wkręca i aż chce się grać :). Fabuła to też wyższa półka a słownik stał się moim nieodzownym partnerem żeby to wszystko dokładnie ogarnąć. Oby więcej tytułów tak klimatycznych.

 

 

Ile MB zajmują Challenge Rooms ?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie pozostalo jedynie wybicie wszystkich ponizej 15 min w ostatnim "pokoju wyzwan" i gra bedzie ukonczona na 100% (Platyna juz jest - najbardziej denerwowalem sie zbierajac pamietniki - potrafilem po 10 min w jednej lokacji spedzac co by sie upewnic, ze wszystko sprawdzone i zabrane)

Na trofeum "I choose impossible" polecam robic jak najczestsze sejvy (po zabiciu wiekszej ilosci przeciwnikow, Big daddy, przed wejsciem do nowej lokacji etc,) a nie powinniscie miec wiekszych problemow z ukonczeniem gry. I najlepiej jesli juz wczesniej zdobyliscie "Survivor" trophy bo teraz mozecie smialo usmiercac te niewinne istoty, co by wiecej Adama wyciagnac. W razie konkretniejszych pytan zapraszam na prywate (moj PSN ID jest w profilu). Good Luck. :)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Zastanawiam sie czy juz na poczatku gry nie ominolem plazmidu- a mianowicie tego, ktorym mozna palic przeciwnikow. W demie dostawalo sie go jakos na poczatku gry a teraz jak gram w pelna wersje minolem juz te miejscowke( to bylo chyba w kiblu) i nie mam tego plazmidu..

 

BTW gracie na tym horizontal on czy off?? Ja to wylaczylem bo jakos dziwnie tak przyblizone wszystko bylo..a jak dalem off to wogole gra ladniej wyglada..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...