Skocz do zawartości

Bioshock


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Pany jestem w Neptune's Bounty - zalatwilem Big Daddego z giwera ale nie ma nigdzie Little Sister. wtf? uciekla?

I drugie pytanie: ktore plasimdy sa warte swieczki?

Musisz poczekać aż BD wezwie małą (czasem BD chodzi sam i w trakcie pojawia się mała lub po pewnym czasie - gdy jest śpiąca - zmywa się walnąć w kimono :) ) - wychodzą lub wchodzą przez te małe otwory. BD zawsze sie respawnują nawet jak już załatwiłeś sprawę z wszystkimi Little Sisters na danej planszy.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
a wyszedl juz ten patch?? Bo ja kupie dopiero jak on wyjdzie..

I fanbojska wojna osiagnela swoj cel. Nie kupisz gry bo model Bid Daddyego z poczatku gry (kolejne modele sa juz normalne) jest z bliska rozpixelowany. Szczegol ktorego prawdopodobnie sam bys nie dostrzegl. Jak to dla Ciebie argument na nie kupienie gry to nie mam slow. BTW, widzialem w jednej lokajcji w Dead Space brzydka teksture! Nie kupuj tej gry! :)

Odnośnik do komentarza
a wyszedl juz ten patch?? Bo ja kupie dopiero jak on wyjdzie..

I fanbojska wojna osiagnela swoj cel. Nie kupisz gry bo model Bid Daddyego z poczatku gry (kolejne modele sa juz normalne) jest z bliska rozpixelowany. Szczegol ktorego prawdopodobnie sam bys nie dostrzegl. Jak to dla Ciebie argument na nie kupienie gry to nie mam slow. BTW, widzialem w jednej lokajcji w Dead Space brzydka teksture! Nie kupuj tej gry! :)

 

Stary nie o to chodzi.. Ja juz gralem w wersje na xboxa a jako klient ktory nie pozbywa sie lekką ręką 150 zl zawsze wole kupic produkt w 100% dopracowany.. I tak bym teraz Bioshocka nie kupil bo jest duzo innych gier ktore chce obadac w pierwszej kolejnosci a takto kupie gre dopakowaną z challange roomami itd..

 

BTW ogralem demo na PS3 i imo gra wypada blado przy wersji Xboxowej oczywiscie od strony graficznej bo klimat zabija..

Odnośnik do komentarza
Cholera, a tyle sie nameczylem z tym BD.

Jak go najprosciej zalatwic?

 

Spoilerki także uważać - dla tych co nie grali...

 

Nie wiem na jakim poziomie trudności grasz ale na początku na najtrudniejszym to chyba niemożliwe :) - ja stosuje na poziomi Survivor kilka taktyk:

 

Zahakować jakąś kamerę i użyć na tatuśku Hipnotize Big Daddy (2) - dziewczynka ucieknie ale się tym nie przejmuj - podprowadzasz tatuśka pod kamerę i używasz na nim Security Bullseye - musisz odczekać - roboty osłabią tatuśka - jak alarm się skończy pójdzie (z małą ilością energii) po małą - jak ją wezwie to go załatw czymś mocnym.

 

Hipnotyzujemy tatuśka i szukamy drugiego który chodzi z dziewczynką, po czym oddajemy jeden strzał - tatuśki zaczną się trzaskać - w zależności od wyniku dobij jednego bądź harwestuj dziewczynkę i czekaj jak ten co Cie osłaniał wezwie następną.

 

Jak zdobędziesz kuszę - idealnie działa na Bouncery np. w wersji Elite - zrób ładną ścieżkę po czym strzel aby zaatakował - 10 do 15 drutów powala takiego bez strzału.

 

Ilość dziewczynek do "załatwienia" sprawdzasz w starcie.

 

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Cholera, a tyle sie nameczylem z tym BD.

Jak go najprosciej zalatwic?

 

Spoilerki także uważać - dla tych co nie grali...

 

Nie wiem na jakim poziomie trudności grasz ale na początku na najtrudniejszym to chyba niemożliwe :) - ja stosuje na poziomi Survivor kilka taktyk:

 

Zahakować jakąś kamerę i użyć na tatuśku Hipnotize Big Daddy (2) - dziewczynka ucieknie ale się tym nie przejmuj - podprowadzasz tatuśka pod kamerę i używasz na nim Security Bullseye - musisz odczekać - roboty osłabią tatuśka - jak alarm się skończy pójdzie (z małą ilością energii) po małą - jak ją wezwie to go załatw czymś mocnym.

 

Hipnotyzujemy tatuśka i szukamy drugiego który chodzi z dziewczynką, po czym oddajemy jeden strzał - tatuśki zaczną się trzaskać - w zależności od wyniku dobij jednego bądź harwestuj dziewczynkę i czekaj jak ten co Cie osłaniał wezwie następną.

 

Jak zdobędziesz kuszę - idealnie działa na Bouncery np. w wersji Elite - zrób ładną ścieżkę po czym strzel aby zaatakował - 10 do 15 drutów powala takiego bez strzału.

 

Ilość dziewczynek do "załatwienia" sprawdzasz w starcie.

 

Wszystkie metody ze spoilera świetne. Używałem dokładnie takich taktyk grając na hardzie bez vita chamberów.

Odnośnik do komentarza

Nastwaiłem się na ten tytuł, a ja jak się juz nastawie to muszę kupić :D myślę, że się nie zawiodę, zwłaszcza, że dziś gadałem z moim bratem ciotecznym, któremu to Bioshock w ogóle się nie podobał. Cieszy mnie to niezmiernie gdyż mamy zupełnie odmienne gusta, zawsze jest tak że jak coś mu sie podoba to mi nie i vice versa, także... Rapture! Niedługo nadchodzę ;)

Odnośnik do komentarza

Groza jest straszna i wybory moralne porazaja.

 

Do tego cala ta straszna wizja swiata totalitarnego skorumpowanego wlasciwie nie wiadomo przez co (no moze kto ukonczyl to juz wie)... Krew, ciala, samobojcy, ludzkie tragedie i potwory w ludzkich cialach...

 

Powiem, ze nawet taki stary kon jak ja jest czesto wstrzasniety tym wszystkim... No i to wszystko jest takie realne...

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Musze powiedziec, ze gra jest swietna, ale gram bez spojrzenia na fabule..

Moj angielski jest zdeczka za slaby.

W przyszlosci bede musial obczaic polska werjse na PC, szkoda ze Ps3 takiej nie dostala, wielka szkoda.

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza
Zastanawialiscie sie czym tak w ogole sa Big Daddy ?

Na czlowieka to chyba za duzi sa.

Musze powiedziec, ze gra jest swietna, ale gram bez spojrzenia na fabule..

Moj angielski jest zdeczka za slaby.

W przyszlosci bede musial obczaic polska werjse na PC, szkoda ze Ps3 takiej nie dostala, wielka szkoda.

Wielki błąd. Ta gra to fabuła w 80% a cała reszta to 20%. Ale OK tak tez można grać.

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, że tak późno, ale... Okazało się, że patch był przez chwilę dostępny dla posiadaczy amerykańskiej wersji gry, ale po jakimś czasie został usunięty z serwerów - widocznie ktoś w SCEA wgrał go zbyt wcześnie, ponieważ jako datę publikacji łatki podaje się 20 listopada, i widocznie ta data jest nadal aktualna. Przepraszam za zamieszanie.

Edytowane przez lothronik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...