Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Mogliby w koncu udostepnic mapy calych krajow offline, ale pewnie zrobia to za rok jako super nowy ficzer. Ostatnio pojechalem sobie z google maps, pobralem trase na tablet, dojechalem na miejsce bedac offline. Niestety w trase powrotna poprosilo o neta, nie wiem czy to bug, czy tak to dziala, ale gdybym byl za granica to bym sie delikatnie mowiac w(pipi)il.

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie mam prośbę o dokończenie zdania:

 

 

"Według mnie najlepsza appka RSS gdzie dodam bez problemu wszystkie swoje źródła to........"

 

Używałem Flipboard ale wkurza mnie teraz że nie wszystko mogę dodać (np. blogów), mam jeszcze Pulse ale szukam czegoś jeszcze. co polecacie?

Odnośnik do komentarza

W zasadzie to najlepsze appki masz dwie. Feedly i Reeder. Feedly używam na iPhonie, gestami bardzo sprawnie przenosisz się między źródłami i zaznaczasz przeczytane, wrzucasz teksty do pocket. Webowa strona tez jest ok. Bardzo fajna i darmowa aplikacja. Na iPadzie też używałem Feedly, ale od niedawna coś spiertolili i miała dużo bugów. Wylogowywała i wrzucała masę błędów. Poza tym mi zależy, żeby przeglądać RSSy według źródeł, bo wykop.pl, czy natemat.pl wrzucają co minutę tyle tekstów, że przeglądam je później, w wolnej chwili. Dlatego używam Reedera, na iPada chyba wciąż w promocji za darmo. Flipboard jest ok, ale przeglądanie w nim jest powolne. W żadnej z tych aplikacji nie dodasz nowego RSSa do biblioteki. Synchronizują się z Google Readerem i przez niego wciąż musisz wstawiać nowe źródła. W Feedly można dodawać nowe źródła przez www, ale też z poziomu komputera, bo przez Safari od razu otworzy ci appkę. Podobno i Feedly i Reeder pracują nad tym, żeby dodawać nowe źródła przez appkę i będzie to możliwe po zamknięciu Google Readera w lipcu. Jeśli mam wybrać tylko jedną, wybieram Feedly. Nie zawiedziesz się.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktos chce przetestowac automape po gps offline niech szuka

 

Automapa Android 1.4.1.178 FINAL FULL CRACKED
mapa europy to ponad 2 giga ale polska okolo 400 mb. Swietne pokrycie na komorkowym gpsie, mapy aktualizowane jak nalezy i cena dla kogos kto jezdzi duzo IMO dobra.

 

Polecam. Testowane na s3, i9070p - rewelka.

 

Edyta - niech jakis mod to skopiuje do topicu o androidzie bo przez pomylke tu wlazlem.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...