Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Echh, nikt mi nieodpisał, zapytam jeszcze raz: JAKICH POKROWCÓW, ETUI, czy coś takiego używacie w swoich telefonach? Na Allegro widzę szkło hartowane na przód i tył telefonu, wydaje się być ok, czy coś innego polecacie? Jakieś pokrowce?

Nie mam iPhone, ale używam zwykle gumowych case. Nie lubię odchylanych etui chroniących ekran, bo potem zawsze traci się czas sprawdzając coś na telefonie. Nie wyobrażam sobie używania gołego telefonu, chyba że z jakimś ubezpieczeniem i gwarancją wymiany na nowy. Jestem osobą, która bardzo dba o swoje gadżety, ale nie ma siły: o ile tablet można jeszcze jakoś uchronić przed upadkiem, to telefon zawsze w końcu skończy na ziemi.

 

BTW takie gumowe osłonki mają jeszcze inną zaletę: co jakiś czas można je zdjąć i umyć pod ciepłą wodą z mydłem.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Bo moze wszyscy maja wyj ebane na twoje pytanie ? Idz do punktu z telefonami, wez do reki pokrowiec i sobie ocen. Wez tez folie i szklo i tez sobie ocen. To wszystko jest tanie jak barszcz a dla ciebie to chyba kwestia zycia lub smierci. Jakby tu wrzucic zdjecia telefonow to kazdy raczej nosi co innego, inni gumowe cienkie casy, inni grube. Inni tylko folia, inni szklo. No kazdy lubi co innego wiec sam sobie psprawdz po prostu.

Myślisz, że chce mi się wyłazić, szukać sklepu, macać pokrowce, porównywać ze szkłem, jak jest forum i każdy może polecić, co używa.
Odnośnik do komentarza

No i mam 5s - mój pierwszy smartfon od Apple.

Dzwonię dla testu i słyszę, że dźwięk coś nie tak, na jutubie ok, a podczas rozmowy takie jakby wysokie tony tylko i strasznie cicho.

 

Dzwonię wkur.wiony do sklepu, a pani się pyta, czy folia założona na ekran, czasem nie zasłania głośnika. Ok, problem rozwiązany, zdjąłem folie i usłyszałem krystalicznie czysty głos :). Ucieszyło mnie to, że nie muszę się bawić w pakowanie, wysyłanie, ufff.

 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nówka, nie refurbished i z polskiej dystrybucji. Dałem 1900 za...16GB, co pewnie niedługo odczuję, ale...

Były i 5s za 1300, ale sprowadzanie z ch.uj wie gdzie + czekasz nie wiadomo ile (znajomy czeka już 1,5 miecha) + refurbished. A kupiłem na Allegro, elegancko zafoliowany full komplet, nawet naklejki były z jabłuszkiem:). Miałem kupić, jak potanieją po premierze 6s, ale dostałem zegarek od Apple i niestety, wymaga to to do działania minimum "piątki", więc się pośpieszyłem.

Mam trochę roboty z przenoszeniem tego wszystkiego na iOSa, z ustawieniami itp, bo np. jak z kimś gadam, to na tablecie mam dźwięk i nie wiem jak to zmienić :/

Odnośnik do komentarza

Osobiście zastanawiam się na kupnem IP5(bez s) z czystej ciekawości, ponieważ nigdy nie miałem iphona i możliwe, że jeśli się spodoba to w następnym roku przesiądę się na któryś z nowszych modeli.

Znacie jakieś sprawdzone źródła, gdzie takowego kupić? Na allegro najpopularniejsze aukcje są z poza granicy sprowadzane i nie wiem czy do końca im ufać. Wiele z nich to modele refurbished i nie mam pojęcia czy jest to dobra opcja. Posiadał ktoś takowy model? No i co do IP5 - iOS9 dobrze na nim hula? Jak bateria? Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Sama czwórka to już stara, jak używasz do dzwonienia to ok, ale wydaje mi się, że 4s to takie minimum. W GTA nie pograsz na przykład:)

---

Dobra, jak mi ktoś dzwoni, to na tablecie się wyśiwetla numer i sygnał. Jak to odsychnronizować?

 

Telefon będzie wykorzystywany tylko do dzwoniena/smsowania/internetu + korzystania z jakichś najbardziej podstawowych apek jak mapy, muzyka, pdfy ;) zadnych gierek czy fikusnego softu.

 

iP4 na najnowszych iOSach praktycznie nie dziala.

Tzn tak muli?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...