Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Tak karmicie trolla to moze i ja spróbuję :P

 

 

iPhone'a po JB można dostosowywać jak się chce. Można nawet strzelić sobie te durne widgety którymi tak pałują się użytkownicy androida.

 

Android jest niespójny, nieprzejrzysty, po paru miesiącach zamula, sklep Google play to siedlisko syfu. Głupie ściągnięcie tapety i na telefonie mamy pare dodatkowych rzeczy. W razie awari telefonu musimy wszystko mozolnie targac ponownie (brak mozliwości przywrócenia wszystkiego z backup'u). W razie kradzieży/zagubienia nie ma żadnej usługi lokalizacyjnej która pozwalała by wymazać zawartość telefonu. To tak na początek.

 

Mam w domu SG III, żeby nie było że nie wiem co mówię :P

nie kurde nie ma. a moze nie potrafisz znalezc odpowiedniej funkcji? podpowiem wejdz w ustawienia a znajdziesz funkcje lokalizujaca telefon usuwajaca dane i inne rzeczy jak zdalne odpalanie dzwonka czy tez wysylanie sms po zmianie karty sim. ale po co sprawdzic ustawienia latwiej pieprzyc glupoty ;-)
Odnośnik do komentarza

Tak karmicie trolla to moze i ja spróbuję :P

 

 

iPhone'a po JB można dostosowywać jak się chce. Można nawet strzelić sobie te durne widgety którymi tak pałują się użytkownicy androida.

 

Android jest niespójny, nieprzejrzysty, po paru miesiącach zamula, sklep Google play to siedlisko syfu. Głupie ściągnięcie tapety i na telefonie mamy pare dodatkowych rzeczy. W razie awari telefonu musimy wszystko mozolnie targac ponownie (brak mozliwości przywrócenia wszystkiego z backup'u). W razie kradzieży/zagubienia nie ma żadnej usługi lokalizacyjnej która pozwalała by wymazać zawartość telefonu. To tak na początek.

 

Mam w domu SG III, żeby nie było że nie wiem co mówię :P

nie kurde nie ma. a moze nie potrafisz znalezc odpowiedniej funkcji? podpowiem wejdz w ustawienia a znajdziesz funkcje lokalizujaca telefon usuwajaca dane i inne rzeczy jak zdalne odpalanie dzwonka czy tez wysylanie sms po zmianie karty sim. ale po co sprawdzic ustawienia latwiej pieprzyc glupoty ;-)

 

 

Ok, w takim razie jak za pomocą komputera klasy pc, zlokalizować/wymazać zdalnie zawartość SG III

Odnośnik do komentarza

Dobra, moze wezcie juz wypi erdalajcie stad bo widze, ze teraz kazdy bedzie szukal wady w sofcie iphone'a lub androida, kto co ma a kto czego nie ma. Android i iOS to dwie różne filozofie i nie ma sie co licytować. Ja mam w chacie iOS i androida i oba maja swoje plusy i minusy. Apple to szmaty, google tez bo zrobili system, ktory teraz jest dostosowywany do 123 roznych telefonow z roznymi rozdzialkami co jest na maksa wku rwiajace wiec dajcie juz spokoj.

 

 

Zalozcie temat Android vs iOS i tam mozna prowadzic wojenki a tu chce ponarzekac tylko na ajfona i na iOS6 a nie czytac o androidzie.

Edytowane przez Yacek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no i jest ios6. i:

 

-3gs lekko przyspieszył

-w koncu nie wola o haslo przy aktualizacji programow

-ladniejszy player muzyki

-gorsze mapy

-W KONCU KU.RWA mozna zalaczyc wiele zdjec do maila

 

i to chyba na tyle. nie zaobserwowalem najlepszego ficzera: przycisk ktorym reguluje sie glos mial miec refleks przy obracaniu telefonu a nie ma ;(

Odnośnik do komentarza

Tak karmicie trolla to moze i ja spróbuję :P

 

 

iPhone'a po JB można dostosowywać jak się chce. Można nawet strzelić sobie te durne widgety którymi tak pałują się użytkownicy androida.

 

Android jest niespójny, nieprzejrzysty, po paru miesiącach zamula, sklep Google play to siedlisko syfu. Głupie ściągnięcie tapety i na telefonie mamy pare dodatkowych rzeczy. W razie awari telefonu musimy wszystko mozolnie targac ponownie (brak mozliwości przywrócenia wszystkiego z backup'u). W razie kradzieży/zagubienia nie ma żadnej usługi lokalizacyjnej która pozwalała by wymazać zawartość telefonu. To tak na początek.

 

Mam w domu SG III, żeby nie było że nie wiem co mówię :P

niestety dalej nie wiesz co mówisz

Odnośnik do komentarza

Pamietam ze z tym kolega sie smialismy, ze ta wczesna pora to pewnie po to by klienci zdazyli jeszcze tego samego dnia na pierwszej lekcji w szkole nowym iPhonem zaszpanowac no i prosze - jednak mielismy racje o_O

Ok, ale jak nie zaszpanuję nim na pierwszej lekcji to nie zaszpanuję też przez kolejne 3 tygodnie :P

A do tego 3GS mi się psuje od ostatniego upadku (coś się w środku chyba poluzowało, bo co jakiś czas mam biały ekran, trzeba nieraz raz puknąć, a nieraz trochę poobijać ajfona, żeby ekran znów działał xd, sam się dziwię, że tak jest :D).

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

Hm, stary, no nie wiem, tutaj jednak 2 osoby ci mowia, do tego z 2 niezaleznych zrodel z pierwszej reki... Nie wiem jak w Lucka przypadku ale ja po nowego ajfona sie nie wybieram, wiec moj znajomy z iSpotu nie mialby interesu w robieniu sobie ze mnie zartow. Widocznie nie kazdemu klientowi mowia o tej akcji. Moze jednak przemysl sprawe i skocz tam rano, lepiej tak niz pozniej przez 3 tygodnie zalowac, mam racje?

Edytowane przez szeni
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pamietam ze z tym kolega sie smialismy, ze ta wczesna pora to pewnie po to by klienci zdazyli jeszcze tego samego dnia na pierwszej lekcji w szkole nowym iPhonem zaszpanowac no i prosze - jednak mielismy racje o_O

Ok, ale jak nie zaszpanuję nim na pierwszej lekcji to nie zaszpanuję też przez kolejne 3 tygodnie :P

 

Ty to masz problemy dziecko,...

1310480585093.jpg

Odnośnik do komentarza

Pamietam ze z tym kolega sie smialismy, ze ta wczesna pora to pewnie po to by klienci zdazyli jeszcze tego samego dnia na pierwszej lekcji w szkole nowym iPhonem zaszpanowac no i prosze - jednak mielismy racje o_O

Ok, ale jak nie zaszpanuję nim na pierwszej lekcji to nie zaszpanuję też przez kolejne 3 tygodnie :P

 

Ty to masz problemy dziecko,...

Kolejny dowartościowujący się człowiek.

Nie mówię, ze to problem, po prostu przydałaby mi się wymiana telefonu, bo mój 3GS mi nie wystarcza, a 4S nie opłaca mi się kupować.

 

A tak w ogóle to bawiłem się dzisiaj chwilkę w t-mobile nowym ajfonem i jak ktoś ma wybierać między trochę tańszym 4S, a nowym 5 to nie ma się co zastanawiać, 5 przewyższa 4S sporo, wykonanie jak zawsze dobre, ale jest dużo lżejszy, cieńszy, amelinium za(pipi)iste (:P), szybszy itp. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...