Skocz do zawartości

Star Ocean 4


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowy skan:

http://www.gemaga.com/wp-content/uploads/2...07913054865.jpg

 

Te screeny, domniemanie z gry właściwiej, po lewej stronie wyglądają niesamowicie. Jeśli udałoby im się osiągnąć taką jakość, to FF13 wizualnie może pewnie czuć się zagrożony.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Reżyser gry Hiroshi Ogawa pojechał w wywiadzie dla The Official Xbox Magazine:

 

"Us: Infinite Undiscovery aside – what tri-Ace game is your favorite? What RPGs, outside of tri-Ace’s, did you really like?

 

Ogawa: Star Ocean 4 [tri-Ace’s upcoming PS3 RPG] is my number one recommendation (laughs)."

 

Źródło

Odnośnik do komentarza
Powinien byc multiplatformem co by nikt nie byl pokrzywdzony.
Mnie to zasadniczo grzeje, bo na co by nie wyszło, to i tak zagram, ale Sony powinno się postarać żeby zatrzymać serię dla siebie. Biorąc uwagę "remake'i" na PSP zdawałoby się, że wszystko jest na dobrej drodze by SO pozostał na wyłączność marki PS. Szczególnie, że tri-Ace robi grę tylko na XO, więc mogłoby być sprawiedliwie, ale kto ich tam wie. Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

heh M$ sie niezle postaral: SO, Last Remnant (jeszcze troche i okaze sie ze calkowity exclusive bedzie), Infinite Undiscovery. PS3 nie ma nic do powiedzenia jezeli chodzi o RPG. No troche mnie to zszokowalo, oczekiwalem tak jak wszyscy, ze skoro XO dostaje IU to PS3 dosatnie SO, a tu zonk i MS rzadzi i dzieli. Oj Sony straci, a SE nie sprzedadza sie te RPGi w Japonii ;)

W ogole jezeli chodzi o RPGowa polityke - Sony nie daje rady, nie wiem czy oni tam mysla ze FF13 rozwiaze wszystko i zastapi wszystki inne RPG? No poprostu brak slow

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

o kurcze,zamurowała mnie ta wiadomość,jakbym o tej informacji wiedział w grudniu i zapowiedzieliby MGS4 na x360 to bardzo mocno rozważyłbym kupno x360(jrpg to mój ulubiony gatunek gier).Niesamowity cios dla Sony.Konsola od początku jej pojawienia(mowa o Playstation) utożsamiania z japońskimi rpg teraz dostaje figę z makiem.Lost Oddysey,Blue Dragon teraz So4....jak Sony mógł zaniedbać ten gatunek gier w taki sposób !!!z drugiej strony odważna decyzja S-E bo dalej nie wierzę,że SO4 ruszy sprzedaż x360 w jakiś konkretny sposób w Japonii ,a co za tym idzie SO4 sprzeda się w konkretnej sumce.Ojj dużo im M$ musiało przelać zielonych

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Mysle, ze SE calkiem niezle mysli. Zgarna kase od MS za czasowego exclusive'a, potem wydadza gre na PS3 i zgarna kase ze sprzedazy. Taka teoria ;]
Smiala teoria. Gorzej jak MS zastrzegl sobie ze SO ma sie nie wydostac poza XO wtedy SE juz tyle kasy nie zgarnie ;P

Jestem tylko ciekaw czemu tak dlugo nie oglaszali platformy docelowej dla tej gry. Przeciez gdyby M$ odrazu "kupil" SO to od samego poczatku zapowiadano by ze to exclusive na klocka... hmmm :unsure:

 

No nic kupi sie XO i bedzie po sprawie ;)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

To bodaj Harrison kiedyś powiedział, że Sony nie będzie płacić za takie rzeczy. W tym sensie dobrze, że go nie ma, bo Hirai kilka/kilkanaście dni temu mówił coś zupełnie innego.

 

W każdym razie robi wrażenie to, co udało się MS. Sony powinno wziąć przykład i lepiej, żeby na E3/TGS widać było rezultaty ich działań.

Odnośnik do komentarza
Co za czasy,wystarczy, że MicroShit pomacha zielonymi i każdy się sprzedaje jak jakaś tania dzi**a :angry2:

Tak,masz rację bo przecież wiadomo że na PS1/2 Star Oceany pisane były dla wyzszych idei,a nie jakiejś tam kasy :lol:

Chodziło mi bardziej o to, że jak już tak chcą zarobić to niech wydadzą tą część jednocześnie na X'a i PS3 a nie, że czasowy exlusive. Poza tym wątpię by zarobili dużo kasy na wersji na X'a gdyż jego sprzedaż i popularność w JP nie jest zbyt imponująca.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...