Skocz do zawartości

Star Ocean 4


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Uhh mając w pamięci 4o płytowe Lost Odyssey (gdzie na dobrą sprawę i tak wiekszość scenek jest na silniku gry) może być...grubo :D .

Mam nadzieje, ze SO bedzie lepszy(duzo nie potrzeba, ot np. interesujace postacie ;)

Lolita-kot i wielki zielony cyborg wystarczą jako ciekawsze postaci?

 

Czy S-E przy tworzeniu SO korzystalo z wlasnego enginu? Bo jak z Unreal'a to troche sie boje o ten tytul ;)

S-E jest wydawcą... A SO4 hula na podrasowanym silniku Infinite Undiscovery.

 

A co ma INTERESUJACA postac do WYGLADU postaci?

No IU pod wzgledem technicznym nie bylo zle, wiec zakladam, ze bedzie dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@1 Chodzi mi o to, że o ile MW w LO chciało stworzyć dosyć ambitne postacie, tak tutaj będzie wyjątkowo po japońsku, zapewne nie tylko pod względem designu. To może wielu odrzucić już na wstępie. Chyba nie liczysz na to, że kocia loli powali cię swoją złożoną osobowością?

@2 Co do IU, to w nim silnik trochę nie wyrabia, animacja rwie równo. Miejmy nadzieje, że w SO tego nie uświadczymy.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
@1 Chodzi mi o to, że o ile MW w LO chciało stworzyć dosyć ambitne postacie, tak tutaj będzie wyjątkowo po japońsku, zapewne nie tylko pod względem designu. To może wielu odrzucić już na wstępie. Chyba nie liczysz na to, że kocia loli powali cię swoją złożoną osobowością?

@2 Co do IU, to w nim silnik trochę nie wyrabia, animacja rwie równo. Miejmy nadzieje, że w SO tego nie uświadczymy.

 

1. Tego sie nie dowiemy dopoki nie sprobujemy przyjacielu :);)

2. Chyba nie grales jeszcze w LR? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość donsterydo

PS3 dostało podrasowaną Eternal Sonatę z X360, ma VCH i dostanie Versus na wyłączność, więc niech SO4 będzie exclusivem na X360, tym bardziej, że jak na razie X360 ma jako exclusivy raczej crapowate jRPG-i, a większościowy pakiet w tym "osiągnięciu" ma Square Enix, dzięki bogu jak na razie z trailerów można mieć nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Mam nadzieje, że zrobią port na ps3 bo inaczej będe musiał x360 kupić. Skoro wydają XIII na 360 to SO4 by też mogli na ps3 bo inaczej to będzie znaczyło że faworyzuja 360.

faworyzują xboxa360 w tej generacji przecież...choć nie wiadomo ile w tym szczerej miłości ale ile dolarów Billa.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ficuś: Ty zapewne pracujesz/będziesz pracował charytatywnie, a nie dla pieniędzy... I nie pisz bzdur tak jakby M$ dopłacał producentom do interesu, bo nigdzie na świecie w żadnym przemyśle takie cuda się nie zdarzają.

 

Tymi nowymi grami SE walczy wręcz o przetrwanie, w tym roku wydał kilkanaście gier które łącznie sprzedały się w nakładzie 1.7mln sztuk, jeśli nie skopią SO4 to mogą się trochę podreperować, na FFXIII nie liczę bo spodziewam się, że będzie to porażka dekady.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

"Obecnie na ma planów co do wersji na Playstation 3."

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95339,6145...ma_dobrych.html

Mam nadzieje, że mówią tak tylko po to żeby nikt nie czekał na wersje PS3 i kupił grę na XO, a potem oznajmią, że jakoś tak w międzyczasie pyknęli też wersje na konsolę Sony. Niemniej jednak takie słowa nie napawają optymizmem :(

 

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Im lepiej sprzeda się na X360 tym trudniej będzie o wersję na PS3, bo będą mieli mniejszą motywację. Jak się słabo sprzeda to nawet na Atari wypuszczą. Wydaje mi się jednak, że będzie to czasowy exclusive, ale coś na wzór Eternal Sonata, czyli z jakimś rocznym poślizgiem. Ja bym radził zakupić Arcade :-p W końcu w tym roku w Europie wychodzi exclusive na X360 Tales of Vesperia :-) W końcu jakieś dwa jRPG-i warte uwagi, LR i IU jakoś mnie nie ciągną.

 

Przewiduję, że w związku z premierą SO4 X360 pobije swoje wszystkie rekordy sprzedaży w Japonii, szczegolnie, że wypuszczają tam ciekawy bundle pack z SO4, faceplate'em z gry i soundtrackiem.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...