Skocz do zawartości

Star Ocean 4


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Może ja jestem jakiś dziwny i nie kumam tego ale >>TEN<< screen mnie po prostu odrzuca. Co to ma kurna być? Czarodziejka z księżyca czy poważny erpeg? Sorry ale ja z jRPG nie miałem nic wspólnego do czasu gdy zagrałęm w LO. Więc mogę nie być przyzwyczajony do tego typu widoków.

 

widać,że za wyjątkiem LO miałem mało styczności z jrpg bo takie bohaterki to w tym gatunku są na porządku dziennym.W jrpg to raczej poważne tytuły są rzadkością,a w reszcie bohaterowie wyglądają tak jak na załączonym obrazku

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może ja jestem jakiś dziwny i nie kumam tego ale >>TEN<< screen mnie po prostu odrzuca. Co to ma kurna być? Czarodziejka z księżyca czy poważny erpeg? Sorry ale ja z jRPG nie miałem nic wspólnego do czasu gdy zagrałęm w LO. Więc mogę nie być przyzwyczajony do tego typu widoków.

 

No to raczej standard w jRPGach mniej poważnych ;) ale jak sie przełamiesz to się wciagniesz.

poza tym Czarodziejki z księżyca były bardziej cukierkowe ;p

No właśnie o to chodzi, że SO4 wydawał mi się bardzo poważnym erpegiem zachaczającym nawet o postnuklearne klimaty (a te wręcz ubóstwiam!) więc zainteresowany jestem tym tytułem od pierwszego pokazanego traileru. Menu z tymi wielkimi avatarami też mi się nie podoba ale jakoś to idzie przeboleć. Gorzej jeśli będę musiał przez większość gry oglądać czarodziejki z księżyca takie jak na tamtym screenie ;) Jakoś w Lost Odyssey tego nie ma (wiem, że dwie z moich współtowarzyszy będą dziwczynkami ale to są dwie osoby a nie pięćdziesiąt) więc da się zrobić jRPG bez tego typu postaci.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Absolutnie, nigdy, za żadne skarby (itd.) nie myśl, że "ostro mangowe dziewczynki = słaba fabuła w RPG/ słabe RPG". Spójrz na postać - podczas walki może się transormować, a same transformacje wyglądają właśnie jak "czarodziejka z księżyca". A teraz w o zagraj, ukończ i powiedz mi z kamiennym wyrazem twarzy że fabuła jest słaba i nie są w grze poruszane poważne watki;]. Oni maja taki styl i nic nie poradzisz - szczególnie, ze design postaci w SO od ZAWSZE był utrzymany w mangowej konwencji. Jak napisał Serge - po prostu graj :) .

Odnośnik do komentarza
po prostu graj, serio - sam nie zauwazysz kiedy Cię to wciągnie ;)

Absolutnie, nigdy, za żadne skarby (itd.) nie myśl, że "ostro mangowe dziewczynki = słaba fabuła w RPG/ słabe RPG". Spójrz na postać - podczas walki może się transormować, a same transformacje wyglądają właśnie jak "czarodziejka z księżyca". A teraz w o zagraj, ukończ i powiedz mi z kamiennym wyrazem twarzy że fabuła jest słaba i nie są w grze poruszane poważne watki;]. Oni maja taki styl i nic nie poradzisz - szczególnie, ze design postaci w SO od ZAWSZE był utrzymany w mangowej konwencji. Jak napisał Serge - po prostu graj :) .

Ano chyba, że tak się sprawy mają ;)

Odnośnik do komentarza

Świetna wiadomość, pytanie tylko kiedy nastąpi premiera wersji na PS3. Czy równocześnie z tą na X klocka czy też raczej troszkę później.

No i po okresie posuchy szykuje się nam wysyp świetnych rpg'ów na PS3 : Eternal Sonata, SO4, White Knight Story, Valkyria Chronicles, a pewnie jeszcze coś w między czasie się pojawi ^_^

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

A jest oficjalnie w koncu zapowiedziane ,że SO4 uderzy na ps3-np na jakieś stronie square itp?Bo dotychczas chyba jedynym źródłem tej informacji są jakieś podejrzane serwisy internetowe(nawet ostatnie zestawienie najbardziej wyczekiwanych gier w Japonii ma obok SO4 znaczek tylko x360).Ja się rozpłaczę jeśli SO4 nie wyjdzie na ps3 :/

Odnośnik do komentarza

Nie, nikt oficjalnie tego nie potwierdził. Ciekawe skąd wytrzasnęło to Gamekyo, bo to oni chyba wprowadzili dużo ludzi w błąd w tej sprawie.

 

Niech nadzieją dla wszystkich liczących na konwersję pozostanie wywiad którego Yamagishi udzielił ostatnio Gamasutrze. Powiedział, że engine na którym powstaje SO4 jest multiplatformowy. Aha, no i dla przypomnienia tri-Ace szukało swego czasu programistów obeznanych z architekturą PS3.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nowe skany:

http://www.gamekyo.com/newsen29394_star-oc...creenshots.html

 

I co na nich znajdziemy:

- New character revealed

- goes into greater detail regarding the BEAT system

- Info on the Rush system

- Info on Link Combo/Cancel Bonus system

- Info on battle skills

 

@seigaku - bo nie chce mi się tłumaczyć?

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Ano tak jakoś wyszło i kto by się spodziewał ;) Lost Odyssey ,BlueDragon ,Mass Effect ,Fable2 ,Last Remnant ,Start Ocena 4 i FF13 w przyszłości miodzio!:)

 

Co do SO4 zapowiada się kapitalnie to będzie konkretny jRpgie ;]

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Na X360 jRPG'ów ci u nas dostatek :-) Chciałbym, żeby akurat ta gra była exclusivem na X360, ale na to raczej nie ma co liczyć. SO4 zapewne stanie u mnie na półce obok Eternal Sonata i Tales of Vesperia (trzeba poczekać do premiery w PAL).

Odnośnik do komentarza

czyli będzie sporo renderów w HD

 

Ciekawe na ilu płytach będzie Final Fantasy XIII bo ta seria(szczególnie części od 7 do 10) była wyładowana renderami-a jak wiemy to one zżerają teraz tyle miejsca na płytce z uwagi na rozdzielczość.

Odnośnik do komentarza
Uhh mając w pamięci 4o płytowe Lost Odyssey (gdzie na dobrą sprawę i tak wiekszość scenek jest na silniku gry) może być...grubo :D .

 

LO bylo slabe :/ . Mam nadzieje, ze SO bedzie lepszy(duzo nie potrzeba, ot np. interesujace postacie ;) )Czy S-E przy tworzeniu SO korzystalo z wlasnego enginu? Bo jak z Unreal'a to troche sie boje o ten tytul ;)

 

Odnośnik do komentarza
Uhh mając w pamięci 4o płytowe Lost Odyssey (gdzie na dobrą sprawę i tak wiekszość scenek jest na silniku gry) może być...grubo :D .

Mam nadzieje, ze SO bedzie lepszy(duzo nie potrzeba, ot np. interesujace postacie ;)

Lolita-kot i wielki zielony cyborg wystarczą jako ciekawsze postaci?

 

Czy S-E przy tworzeniu SO korzystalo z wlasnego enginu? Bo jak z Unreal'a to troche sie boje o ten tytul ;)

S-E jest wydawcą... A SO4 hula na podrasowanym silniku Infinite Undiscovery.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...