Skocz do zawartości

Star Ocean 4


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Cerberus Lymle jest w kilku momentach bardzo pomocny, a jej turlanie jest najszybszym unikiem wśród magów.

 

Chodzi o to, że Meracle jest niemalże, jako jedyna postać w grze, nietykalna podczas animacji blindsidea. Przetestowałem to dokładnie i jestem tego pewien.

 

 

Edge przy Merry i Arumacie to mega ciota, nie wyciąga nawet w połowie takiego damageu.

 

 

MEOWTIME!!!1

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza

 Witam Panowie. Mam problem odnośnie zrobienia uzbrojenia z bonusem do exp. Mianowicie wszystko robie tak . Mam sacrifice doll i dokładam do niego 2 fresh sage tak aby zostało mu tylko jedno miejsce wolne i wtym momencie powinienem dołożyć curry rice i powinno wskoczyć + 20% exp a zamiast tego wskakuje mi Atk +1 . Kuż nie wiem co zrobić, więc prosze o pomoc jeśli ktoś zna rozwiązanie . Pozdrawiam 

Edytowane przez volgin
Odnośnik do komentarza

Oznacza to, że grasz na Ps3 a tam niektóre factory pozmieniały kolejność. Curry Rice na x0 ma bonus do xp jako pierwszy factor, na ps3 jako 2gi. Innymi słowy - nie da się na PS3 zrobić takiego sprzętu do expienia i farmienia kasy jak na x0. Zajmie Ci to więcej czasu bo możesz włożyć tylko:

- broń - 2 bonusy z fol/xp (na x0 mogłeś 4)

- akcesoria - 1 bonus z fol/xp (na x0 mogłeś 3)

 

W sumie nie wiem po co tri-Ace tak zamieszało, mogli zostawić wszystko po staremu. Widocznie chcieli aby pakowanie stanowiło większe wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Tak dokładnie jest. Dzięki:)

Podpowiedzcie mi teraz, jak by tu pokonać Barachiela Fallen i co to jest Star Dipper i z czym to się je...?

Dodam tylko, że znalazłem poradnik po angielsku, gdzie jest to opisane, ale nie posługuję się na tyle biegle tym językiem, żeby to zrozumieć, proszę więc wszelkie uwagi na ten temat zachować dla siebie:)

Edytowane przez Veldon
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...