Skocz do zawartości

Star Ocean 4


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Ja planuje kupic jak tylko peknie 1000 w Eternal Sonata.Mam nadzieje ze gra bedzie chociaz w polowie dobra jak ES lub Lost Odyssey

 

IMHO jezeli SO bedzie tytulem w CALOSCI tak "dobrym" jak ES to bedzie zle :P

 

Nie wiem o co Ci dokladnie chodzi bo ja nie mam zastrzezen do ES.Imo bardzo solidny i poruszajacy jRPG z dobrze wybalansowana fabula,ciekawymi postaciami i niesamowitym systemem walki,no ale to chyba rzecz gustu.

 

Dlatego licze ze SO chociaz troche pokaze pazur przy fabule LUB postaciach

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SO niestety na razie rozczarowuje(7h gry).Naprawdę gra bez "szału".Idiotyczni bohaterowie(boże uchowaj...) i zdecydowanie za dużo biegania po mapach.Fabuła po tych 7 godzinach stoi w miejscu(jeśli podróże po kolejnych planetach w ogóle można fabuła nazwać).

Gram dalej,bo liczę,że gra się rozkręci,ale hitem to to IMHO nie jest.Szkoda bo bardzo liczyłem na tą grę.

Aha- vioce acting ssie,poczekajcie tylko jak usłyszycie głos niejakiej Lymle(kur.waaaaaa).

Odnośnik do komentarza
SO niestety na razie rozczarowuje(7h gry).Naprawdę gra bez "szału".Idiotyczni bohaterowie(boże uchowaj...) i zdecydowanie za dużo biegania po mapach.Fabuła po tych 7 godzinach stoi w miejscu(jeśli podróże po kolejnych planetach w ogóle można fabuła nazwać).

Gram dalej,bo liczę,że gra się rozkręci,ale hitem to to IMHO nie jest.Szkoda bo bardzo liczyłem na tą grę.

 

Czyli taka standardowa "procedura" dzisiejszych jrpg tj. ma w miare dobrze wygladac, dajmy jakis tam poczatek by bylo WIDAC, ze jest jakas historia, a potem w ch** walk, 3 minuty "story" i dalej ch** walk itp. itd.

Odnośnik do komentarza

Eternal Sonata jest swietna,co prawda Ader mi ja mocno odradzal,ale sprobowalem i... nie zaluje,dla mnie piekny i solidny jRPG.Wlasnie przechodze drugi raz na encore.

 

A co do SO4,chyba najpierw przejde Infinite Undiscovery bo z tego co widze to SO 4 nie jest takie mocne jak mialo byc...

Odnośnik do komentarza

A ja szukam jakiegoś dobrego jrpg na wakacje i zastanawiam się między SO4 a ToV. Chyba wybiorę tą drugą. Na aukcji widziałem że będzie pod koniec czerwca. Obie gry robią wrażenie na obrazkach i filmikach i trochę mnie smucą te minusy SO4 które wymieniacie. Ale i tak trzeba będzie w to zagrać.

 

I jeszcze chciałem dodać że brakuje mi w tym dziale rankingu jRPG na konkretne platformy. Moderacja w tym dziale jest zbyt surowa.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Doszedłem do miejsca, gdzie jacyś wieśniacy rzucili sie przedemna na kolana a do drużyny doszła Lymle. Niestety bezsensowne łażenie po nudnych terenach obniza grywalność. Sądze ze rozgrywka względem rozwoju fabuły jest dobrze dobrana, gra jest w koncu na 4 dvd. Warto zagrac w SO4 mimo jego wad, ale uważam ze jest to zmarnowany potencjał.

Odnośnik do komentarza

Jestem na drugiej plycie i myslalem, ze bedzie gorzej, tj. chyba dobrze, ze nie napalilem sie na SO tak bardzo i po prostu z dystansem do niej przysiadlem ;)

Tak, Lymle ma "slaby" glos chociaz bardziej mnie denerwuje(i dziwie sie, ze Ader o tym nie wspomnial) Sarah <_< Denerwujacy glos + straszny design(chyba wzorowali sie na ukochanej Kaima, a i imie to samo :P ) W kazdym razie SO mniej wiecej stawiam na tym samym "so-so" poziomie co LO(jak narazie).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...