Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Latanie Nietoperzami ci duzo czasu zajmuje ?? Sorry ale transport jest rozwiazany bardzo dobrze + wraz z rozwojem postaci dostaniesz +60% pozniej +100% +200% etc dodatkowo Gildia juz na 2 lv daje ci +10% do predkosci poruszania sie pograsz z 4 dni i polowe mapy bedziesz wstanie przejechac w pare minut

Odnośnik do komentarza

@ Yabollek007 - Teraz questy w odmienionym Azeroth robi się niesamowicie szybko, plus połowę leveli można wbić chodząc po dwa-trzy razy na dostępne instancje ;p Przebiłem się przez 1-60 w tydzień grania, i to wcale nie po 10h dziennie ;] Sama przyjemność tworzyć alty. Co do drugiej części twojego posta - wracaj natychmiast, Azeroth cię potrzebuje!!! ;] Raidowanie w TBC, a raidowanie w Cata to dwie różne rzeczy. Nie, że teraz jest super łatwo, ale większość raidów jest dosyć krótka. Baradin Hold - 1 boss. Throne Of Four Winds - 2 bossów...

Ta, tyle ze w dalszym ciagu pozostaje fakt, ze zeby raidowac, to trzeba sie dostosowac do harmonogramu gildii, ktory zwykle elastyczny nie jest, a tolerancyjnosc wiekszosci gildii rowniez nie jest zbyt duza, wiec ktos kto nie jest na wiekszosci raidow, pewnie zostanie wykopany.

 

Heh - co nie zmienia faktu, ze bym sobie popykal w ta gre. Wasze opinie nt. ulatwionego levelowania niesamowicie mnie zachecaja - moglbym wreszcie zagrac klasami ktore mi sie zawsze podobaly, a ktorych nie wylevelowalem z powodu mozolnego levelingu - druidem, rogalem. Pogralbym sobie w PvP, jakies denguony.

 

Btw - gracie w hordzie, czy alliance?

Odnośnik do komentarza

Głównie Horda na Ravenholtdzie - mój main. Trochę żałuję, że znowu najwięcej gram DPSem, i zacząłęm levelować DK pod Tanka (bo najszybciej) i goblina szamana pod heala, może kieeedyś coś nimi osiągnę ;]

Yabollek - to na co ty jeszcze czekasz, odfreezuj konto albo załóż nowe i jazda ;] PvP podczas levelowania jest teraz o wiele lepsze niż kiedyś, takie np. Arathi Basin dostępne jest już od 10 levelu zamiast od 30, a Alterac Valley od 40 zamiast od 60, poza tym jeśli się nie mylę, to zmieniono też podział leveli graczy na BG, np. zamiast przedziału 20-29 jest teraz 20 -24 i 25 - 29. A dzięki Dungeon Finderowi można na luzie zdobyć achievementy Classic + Outland + Northrend Dungeonmastera podczas zwykłego expienia ;]

Odnośnik do komentarza

Też zacząłem grać w WoW koło świąt, kupiłem podstawę i jak na tę chwilę mam 57 dwarf hunter. Żałuję tylko, że zrobiłem postać na serwie non-PvP, bo na battle groundach idzie mi całkiem dobrze. Nie znalazłem e-kolegów, a co za tym nie mam i gildii, ale na tym poziomie to chyba niewielka strata. Jeszcze nie wpadłem na to, jak się przedostać na drugi kontynent, ale wszystko przede mną ;]. Zastanawiam się czy kupować dodatek... No, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

mam rozkminkę nt. flight master's license (umożliwia użytek flying mounta w kalimdorze/eastern kingdoms itp nie tylko w outlandzie jak mam możliwość na tą chwilę)

 

w spellboku mam zaznaczone że jest do kupienia (see your trainer)

chodzą słuchy że trzeba mieć zakupiony Cataclysm żeby wykupić tą licencję

to prawda?

a na wowheadzie chyba jest zaznaczone że wymaga 70lvl (może zdezaktualizowany wpis?) - mam 61

 

ps. można kupić cataclysm pomijąjąc wrath of the lich king?

Odnośnik do komentarza

Intel Core i5 2,53Ghz; 4 GB RAM, ATI Mobility HD Radeon 5700 Series (dokładnie to chyba 5730) - i niestety przy rozdziałce 1600x900 (a taka jest natywna i inne wyglądają tragicznie) przy ustawieniach ultra potrafi się krztusić w lokacjach typu lasy koło Stormwindu, i ogólnie tam gdzie dużo drzew i innych elementów otoczenia... to za słaby sprzęt na detale ultra w WoWie?

Odnośnik do komentarza

mozna. ale maniacy sie beda z Toba klocic ze majac 60 fps masz wiekszy dps niz przy 15fps i jeszcze pokaza Ci slajdy i wykresy na poparcie swoich teori

moja stara gildia np pytala juz przy rekrutacji jaki sprzet macie bo nie chcieli raidowac z kims kto przez spadek fps nie da rady wybiec np z czarnego kolka w walce z arthasem dzieki czemu ladnie zabije 24 osoby

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...