Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Unikaj Goldshire/Silvermoon wieczorami ;D

Raczej dla poczatkujacych graczy odradzam RP realm. Jak ktos sie wpieni to mozesz dostac bana za OOC.

Nikt mu nie da bana za bycie Out Of Combat..... no chyba ze w trakcie raid encounter xD

 

 

Ja od zawsze gram na RP serwie i jeszcze nie spotkałem ludzi którzy by owe RP uprawiali xD Intrygujące, nie ? ;p

Odnośnik do komentarza

Od którego levelu mniej więcej/krainy zaczynają się zadania, które trzeba wykonać w grupie?

Mówisz tak jak byś miał na myśli to że nie będziesz w stanie levelowac samemu - takiej sytuacji nie ma. 1 - 80 bez problemu zrobisz solo każdą klasą.

Grupowe questy pojawiają się stosunkowo rzadko (kojarzę jeden prawdę mówiąc - ubicie giganta koło BB) aż do czasu wejścia do Outlandu (lvl 58+), w Hellfire Penis. Kolejne group questy jakie kojarzę ma dopiero Nagrand (też Outland), potem cisza aż do Dragonblight w Northrend. Tako rzecze mędrzec Alaundo.... ekhm, miałem na myśli Hordziak ;p Przynajmniej takie Q występują, na mojej drodze levelowania.

 

 

@MakaPL

Nie strasz chłopaka Hoger raidem xD

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Bossowie w instance'ach albo outdoor bossowie (nie jakis byle jaki group quest) daja ci itemy - bronie, armory itp..

5lvl... z 1-2h grales? :).

 

Ogolnie polecam ci do poczytania: http://forums.wow-europe.com/board.html?forumId=11135&sid=1

A dokladniej: http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=8246456771&sid=1 i http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=141724284&sid=1

Odnośnik do komentarza

@Raptor: nie no, koleś jest newbie, to aż tak nie porządzi na pierwszych levelach. Niech się uczy, poprzegląda okienka itp ;)

 

Jako że grasz Allinace, to nie doradzę Ci żadnego ciekawego level path. Do instancji możesz wejść albo poprzez portal (będąc przed jej wejściem) albo zapisać się poprzez LFG Toola (Looking for Group) od levelu, bodajże 15. Któraś z ikonek na pasku na dole - takie zielone oko.

Powiedz jaką klasę sobie wziąłeś i rasę, to coś Ci doradzimy pewnie z talentami (pkt przyznawane co level, począwszy od 10 lvlu) itp.

 

Instancja da Ci lepsze itemy niż te z nagród z questów.

 

Ich hierarchia to (od najgorszego do najlepszego):

Biały (wypadają z potworów początkowych i jako nagrody z początkowych questów)

Zielony (najbardziej pospolite, lepsza wersja powyższego)

Niebieski (rzadki drop z moba, rzadko z questa, często z bossa w instancji)

Fioletowy (drop z bossa w instancji - zależy jaki poziom, tym większa szansa)

Pomarańczowy (Bronie tzw Legendary - kupa roboty, end content w grze)

 

 

Jeżeli interesuje Cię moje zdanie to ja bym się nie brał za instancje od razu. Poczekaj aż "zrozumiesz" grę. Jej zasady i prawa, poczujesz się pewniej - wtedy możesz uderzać na głęboka wodę. Powiedział bym że koło 30 powinieneś nabrać tej pewności.

Obecnie ludzie są mega nietolerancyjni dla newbie i jak coś schrzanisz nieświadomie to CIę tak zjadą, ze możesz stracić zapał do gry - nie warto się użerać z debilami ;)

Odnośnik do komentarza

Grałem ponad 2h. Jutro zasiądę na dłużej. Od środy mam weekend aż do niedzieli więc ogram porządnie.

 

Gram Humanem - wojownikiem.

 

Owszem, na razie walki z bossami, zaawansowana współpraca w grupie tym samym, raczej mnie nie interesuje. Pierw chcę poznać świat, wylevelować swą postać, poznać tajniki walki na zwykłych potworach, poznać przydatne itemy itp. Dopiero potem pomyślę co dalej. Jak poczuje się pewnie to i wezmę się za coś nowego.

Odnośnik do komentarza

Słyszeliście pewnie o nowych kombinacjach rasa-klasa, które będą w Cata, ale tego pewnie nie: oficjalnie potwierdzono, że Dwarf (krasnoludy) i Troll (trolle :P) będą warlockami.

 

Dla wszystkich Jewelcrafterów: na WoWHead opisałem nowości w JC (rodzaje kamieni itp.). Później zapodam linka, bo na razie mają konserwację strony.

Edytowane przez MakaPL
Odnośnik do komentarza

Jeszcze zaciekawiło mnie, że taureni będą mogli być paladynami. Wczoraj ruszyły eventy - przejęcie Echo Isles i Gnomeregan. Niestety można je ukończyć tylko mając 75 lv i wzwyż :/ A ja mam dopiero 44. No nic, może zdążę przed Cata dobić do 75.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Niestety można je ukończyć tylko mając 75 lv i wzwyż :/ A ja mam dopiero 44. No nic, może zdążę przed Cata dobić do 75.

WROOOOOOOOOOOOONG!!!! *dzwięk złej odp w Familiadzie*

Ukończyć możesz je chyba nawet na pierwszym levelu. Po prostu nie dostaniesz achievmenta za nie jeżeli nie masz 75 z tego co ludzie piszą na forach.

Miałem nie wracać we wrześniu ale dla achie trza będzie wcześniej :/

 

 

Co do levelu. chyba dasz rade wbić 31 leveli w 2+/- miesiące ;)

Odnośnik do komentarza

Zeby zakonczyc te sprzeczki lvl1 nie lvl75...

Q. I'm still unclear: What are the minimum level requirements for these events?

A. There was some confusion about these requirements, but after regrouping with the events' designers, here are the final results: Currently, to parti(pipi)te in the final battles for Operation: Gnomeregan and Zalazane's Fall, you need to be level 75; to parti(pipi)te in most of lead up quests, you need only to be level 1. Should these requirements change at any time, we'll let you know.

Koniec :P.

Nowy PTR up z patchem 4.0. Cos szykuje sie, ze za 2-2,5 miecha dodatek.

Mam nadzieje, ze 4.0 krotko bedzie na LIVE i cata szybko ruszy... bo naprawde niezly bur.del bedzie.

Nie mowiac juz o tym, ze nudze sie w tej za.sran.ej i nie uczicwej grze, tylko sie w(pipi)iac zaczynam.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak dlugo bedzie trwal event, byc moze az do premiery, wiec na pewno zdazysz ;)

Blizzard już powiedział ze tyle co "ocasionaly holidays", czyli tydzień, może dwa.

 

 

Nie mowiac juz o tym, ze nudze sie w tej za.sran.ej i nie uczicwej grze, tylko sie w(pipi)iac zaczynam.

To po co grasz? ;p Nałóg trza zwalczać ;p

Odnośnik do komentarza

Nie mowiac juz o tym, ze nudze sie w tej za.sran.ej i nie uczicwej grze, tylko sie w(pipi)iac zaczynam.

To po co grasz? ;p Nałóg trza zwalczać ;p

Bo jak sobie oleje raidy to moge zapomniec o spocie w cata?

 

@Trzcina: Nie widze najmniejszego sensu rollowania kolejnej postaci i tracenia czasu na ubieranie jej w icc - questowe itemy czy pierwsze blue z dungeonow 80-85 daja lepsze itemy niz icc 25 loot (nawet heroic). Mam horde (3) i ally (2). Do dodatku nic nowego nie chce rollowac (nowe comba/rasy).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...