Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

nie chce mi sie od zera zaczynać postaci bo to jest mega nudne, a wskoczenie odrazu na 100 level imo trochę wrzucenie na głęboką wode i zbyt duży natłok informacji. inaczej chciałbym powoli ale nie jestem cierpliwy xd

Odnośnik do komentarza

nie chce mi sie od zera zaczynać postaci bo to jest mega nudne, a wskoczenie odrazu na 100 level imo trochę wrzucenie na głęboką wode i zbyt duży natłok informacji. inaczej chciałbym powoli ale nie jestem cierpliwy xd

Możesz od razu DK wybrać, nawet jak nie masz innej postaci na koncie i trzaskać od krucjaty. Kwestia czy Ci klasa pasuje.

 

Wczoraj do północy robiłem i po 12 na chacie pojawiały się informacje, że levele się odblokowały i w ogóle, więc chyba poszło dobrze.

Odnośnik do komentarza

Grałem wczoraj od północy do czwartej nad ranem, prawie 102 lvl, Halls of Valor zrobione. Żadnych lagów ani bugów. Questuję w grupie, ale Holy paladynem da się spokojnie expić nawet solo - moby padają na kilka strzałów. Order Hall i quest ze zdobywaniem artefaktów świetny, w moim przypadku to była podróż do Dragonblight, potem Tirisfal Glades. Warto też zabawić się w odkrywcę, bo po Broken Isles porozrzucane jest mnóstwo skrzynek z artifact power. Start dodatku uznaję za udany :P

Odnośnik do komentarza

JezuChrystePanie ile opcji :obama:  :banderas:  :fsg:  :exact:

 

6MbzQdI.jpg

TYr6KfO.jpg

 

Tym razem tak na serio cały dzień będę kombinował nad stworzeniem postaci. Ciekawe czy fryzjerzy też mają jeszcze inne opcje.

Gdyby w którymś updacie zrobili tyle samo kategorii dla innych ras...

 

Skoczę se na rower i będę przez te 20 kilometrów myślał o tym co dziś w nocy będzie się działo.

Odnośnik do komentarza

 

nie chce mi sie od zera zaczynać postaci bo to jest mega nudne, a wskoczenie odrazu na 100 level imo trochę wrzucenie na głęboką wode i zbyt duży natłok informacji. inaczej chciałbym powoli ale nie jestem cierpliwy xd

Możesz od razu DK wybrać, nawet jak nie masz innej postaci na koncie i trzaskać od krucjaty. Kwestia czy Ci klasa pasuje.

 

Wczoraj do północy robiłem i po 12 na chacie pojawiały się informacje, że levele się odblokowały i w ogóle, więc chyba poszło dobrze.

 

Demon Hunter startuje na 98.

Te boosty i tak daja pseudo szkolenie z roli DPS zanim wypuszcza cie w swiat.

Odnośnik do komentarza

Pół godziny robienia postaci tylko po to, żeby potem ubrać ją w ciuchy które wszystko zakrywają. Chociaż u DH mają ciągle gołą klate z tego co mi się wydaje.

Wieksza zabawa niz z tworzeniem jest z transmogami teraz. Sam czaje sie na jakis leather set piracki.
Odnośnik do komentarza

O tym mówię, zamiast się bawić w kreator postaci (u fryzjera i tak można wszystko zmienić) to lepiej czaić się na jakiś spoko transmog. Sam praktycznie stoję tylko w orgri w transmogu sephirotha i co chwilę mi ktoś coś pisze na pw ;D

 

@Bielik,jesli kupisz battlechesta to tak.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Granie z polaczkami :(

Uważajcie żeby Was nie okradli. Też zaczynałem na Burning Legion, jednak znajomi grają na Chambers więc i tutaj lecę z koksem.

I jak coś to można się spotkać forumową ekipą, niezależnie na jakim serwerze jesteśmy poprzez Premade Group. Oczywiście tylko Horda albo tylko Alluchy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...