Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

No i po tygodniu u mnie wygląda to tak 

 

VVGfFsy.jpg

 

 

Myślę że to farmienie inwazji i powerleveling tym sposobem to zamierzony efekt Blizzarda żeby zachęcić ludzi do gry. 

Teraz myślę czy zrobić shamana czy może monka, potem zacznie sie farmienie raidów dla kasy i na kolejne WoW Tokeny powinno starczyć.

Odnośnik do komentarza

Nethershardy jak mniemam znikną po wydaniu Legionu? Jeśli tak, to trzeba wykupić parę rzeczy od łowców demonów w obozowiskach niedaleko większych miast, sprzedają głównie sprzęt dla nowej klasy.

 

Pytanie czy skrzynki legionu też znikną? Jak tak, to chyba muszę zrushować druida, mam go na 69lvl i szamana robionego wyłącznie na inwazjach na 63. Myślę nad zrobieniem jeszcze jakiegoś wojownika i czarownika, aby móc dropić ze skrzyń odpowiednią plate i cloth armor.

 

Nie bardzo ogarniam jak przydzielany jest exp za wrogów na inwazjach, zdarza mi się tłuc infernala przez pół minuty i dostaję za niego ułamek maksymalnego expa, a czasem jak puszczę na szybko fireballa na dogorywającego mobka, to dostaję stosunkowo więcej punktów.

 

No i muszę ogarnąć jakiś sprzęt do shamana, bo ze skrzynek dropią mi te same rzeczy, a łachmany na torsie wciąż z pierwszych lvli :I

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że zapowiedź tej klasy była głównym bodźcem dla mnie, aby zainteresować się WoWem- Illidan był zarąbistą postacią w strategiach i jedną z najbardziej wybijających sie we wspomnieniach, no i te etapy z Nagami... :banderas:

 

Swoją drogą- jako że już grasz łowcą- coś szczególnie warto kupić za te Nethershardy?

Odnośnik do komentarza

Zachciało mi się jeszcze jednej postaci :P Tym razem padło na monka i... nawet nie wiedziałem że monk ma swoje własne questy które dają buffa na godzine który dodaje 50% expa więcej. 

Na razie wbiłem 90lvl bo tylko do tego działa RaF, teraz trzeba w końcu skrzynki nafarmić bo mam aż 4.

 

Aha, nie mogłem wymyślić jakiegoś sensownego nicku więsz wyszło takie coś:

 

9hD7gDD.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Co ja czytam, 4 postacie na setce w parę dni. Straszna ta gra się zrobiła :(

 

 

Poniekąd rozumiem zabieg, więcej graczy pogra w legion znacznie szybciej, ale jak przypomnę sobie walkę do 40 poziomu i pierwszego mounta to po prostu łezka w oku.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Pierwszy mount o mamuniu co to była za radość, a potem sie popsuło jak od 20 lvla sie dało mieć i to za jakieś marne grosze. Nie mowie ze gra ma byc teraz jakaś hardkorowa, ale sa jakieś granice przyzwoitości. Popatrzyłem na gameplaye z tego dodatku z rożnych klas i jest prawda ze odkroili znacznie ilośc przydatnych skilli/spelli, hunter to używa 3 na krzyż i elo żadnej mechaniki :( ale sam legion to jakos mnie przyciąga zwłaszcza fabularnie, jestem ciekaw jak to sie wszystko potoczy w koncu burning legion to taki odwieczny problem swiata warcrafta.

Odnośnik do komentarza

Fabularnie jak na mmo to poradzili sobie całkiem całkiem. Co rusz jakieś wstawki, a i misję są ciekawe. Niestety wszytko ma swój koszt, a w wowie nazywa się to fazowanie. Ja zrobiłem questy, a znajomy nie i przez to widzieliśmy się tylko na minimapie, w grze nie, prawie takie no Mans Sky :D

 

Mój pierwszy Mount to byl na 43 poziomie, ostro marnowałem kasę wcześniej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...