Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiem ciągnie mnie do wow-a bo nowy patch dużo zmienił ( action camera <3 ) ale potem dochodzi do mnie że muszę wywalić 20e na prepaid i kolejne 35e na dodatek a bym maksymalnie dał radę grać z 1-2 godzinki dziennie. Nie lubie marnować hajsu , może jak dadzą free week to pomyślę . Czasy BC i WOTLK wspominam świetnie , dobra atmosfera w gildii , częste raidy no i właśnie dużo wolnego czasu . Narazię zostanę przy ESO ale pewnie z czasem sprawdzę legion bo nowości akurat mi siadają . Ograłem wiele mmorpg ale zdecydowanie sam feeling wow ma niesamowity w porównaniu do reszty nawet jeśli jest co raz bardziej ułatwiany to sprawia dalej fun.  

Odnośnik do komentarza

No od jakiegoś czasu to z gildiami jest kiepsko i są straszne rotacje ludzi. Brak nowego contentu robi swoje.

Mnie odrzucilo to, ze musialem robic ten sam content X razy. Najpierw tam normal, potem heroic i mythic etc. Ciagle to samo, tylko 'troche trudniej', a z czasem i tak sie nadrabia gearem...

Najlepszy klimat mialem kiedy gralem w Vanilla/TBC oraz WOTLK do konca Ulduaru (Icecrown nie byl zly, ale juz zaczely sie te glupie poziomy trudnosci). Po Cataclysmie odpuscilem sobie juz - bardzo nudno, duzo ludzi rotowalo sie, glupie poziomy trudnosci, ktore nie mialy(aja) sensu. Nie wspomne juz, ze klasy staly sie bezplciowe - wszyscy healerzy tacy sami, dpsy i tanki rowniez.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

No od jakiegoś czasu to z gildiami jest kiepsko i są straszne rotacje ludzi. Brak nowego contentu robi swoje.

Mnie odrzucilo to, ze musialem robic ten sam content X razy. Najpierw tam normal, potem heroic i mythic etc. Ciagle to samo, tylko 'troche trudniej', a z czasem i tak sie nadrabia gearem...

Najlepszy klimat mialem kiedy gralem w Vanilla/TBC oraz WOTLK do konca Ulduaru (Icecrown nie byl zly, ale juz zaczely sie te glupie poziomy trudnosci). Po Cataclysmie odpuscilem sobie juz - bardzo nudno, duzo ludzi rotowalo sie, glupie poziomy trudnosci, ktore nie mialy(aja) sensu. Nie wspomne juz, ze klasy staly sie bezplciowe - wszyscy healerzy tacy sami, dpsy i tanki rowniez.

 

Dokładnie! 

 

Ten ostatni dodatek to już totalna kpina - zabili całkowicie social tej gry jakimiś durnymi bazami. Może ten Legion przyniesie zmiany, ale wątpię... Ta gra to już bardziej taki SP niż prawdziwe MMO jak za czasów Van/TBC czy jeszcze wotlka.

 

Może zakupie Legion, ale tylko i wyłącznie ze względu na całą otoczkę fabularną, która nawiązuję do w3 i właśnie TBC. Ten nowy pre-patch i scenariusze bitwy broken shores napawają optymizmem. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Od poniedziałku trzaskam w miarę mocno, aktywowałem battlechesta, wiadomo, trzeba. Dobiłem druida niedawno do 40 lvla i cofnę się do początkowej lokacji pozbierać ziół, bo alchemia leży na 25lvlu przy 150+ herbalismu.

 

Poszełem raz do innej lokacji, a tam inwazja, myślę sobie "czas na szlachtowanie", ale się przeliczyłem i mnie utłukli. Mam się respić, a tu nagle wyższy lvl, mobki leżą, inwazja zakończona, a ja w ramach renty skrzynkę z portkami dostałem. Wciąż ich używam, a było to na ~30 lvlu.

 

Potem na serio poszedłem na inwazję, razem z kilkudziesięcioma ludkami. Mobki zdaje się są skalowane do poziomu każdego gracza, dzięki czemu mogłem w miarę efektywnie walczyć ramię w ramię ze 100 lvlowcami. Były trzy etapy, a pod koniec walczyli z głównodowodzącym, który był już dla mnie oznaczony czaszką, przysiadłem więc z jakimś taurenem na wzgórzu i przyglądaliśmy się czempionom.

Po tym dostałem broń zadającą 2x tyle dpsa co poprzednia(choć nie wiem, czy w formie kota ona wpływa na zadawane obrażenia), hełm i coś jeszcze, wciąż używane. Na pewno będę uczestniczył w kolejnych.

 

Poszedłem też do jednego dungeona z losową ekipą- skończylem pisać hello, a tu już okienko czy chcę te buty :I

Będę je solował mając kilkanaście poziomów więcej... Chyba że ktoś tu gra na Azjol-Nerub, to można nawet, nawet...

 

Ogólnie gra mi się niesamowicie podoba, strategiczne części to moje dzieciństwo i trochę posmutniłem wtedy, że mmo i trza płacić co miesiąc. Chyba trza się cieszyć z takiego obrotu spraw, bo inaczej byłbym no-lifem totalnym. Pogram ten miesiąc i jak wydadzą kolejny dodatek, to znowu se odświeżę.

Odnośnik do komentarza

No za czasów TBC pozyskanie pierwszego mounta było niesamowicie ekscytujące. A teraz wszystko podają pod nos , szkoda bo gra była świetna.

Pamiętam ten chain quest i całe daily na smoka ;D

Repe pod wejście na HC dungi, w Vanily w ogóle aby dostać klucz do BWr? i sch to trzeba było się nałazić  :sorcerer:

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Czekam na legacy serwery, pewnie więcej ludzi będzie tam grało niż w najnowsze dodatki

No mnie się wydaje że jednak nie. Sam bym się nie przeniósł na Legacy , kiedyś była możliwość grania po 6-8 godzin na dobę teraz mając z 1-2 godziny wolne nie widzę możliwości grania na takim serwerze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Czekam na legacy serwery, pewnie więcej ludzi będzie tam grało niż w najnowsze dodatki

No mnie się wydaje że jednak nie. Sam bym się nie przeniósł na Legacy , kiedyś była możliwość grania po 6-8 godzin na dobę teraz mając z 1-2 godziny wolne nie widzę możliwości grania na takim serwerze.

 

Dokładnie!

 

Te wszystkie uproszczenia, które zostały wprowadzone z dodatku na dodatek niby wyklinamy, a z drugiej strony żaden z nas nie miałby czasu grać w to tyle co kiedyś. Blizzard wie, że ich fani grający w wowa od x lat się starzeją, zakładają rodziny etc. Dlatego też gra wygląda obecnie tak, a nie inaczej. 

 

 

Kiedyś królowały MMO na czele z WoWem, teraz niestety takie gry muszą ustąpić Mobą rts czy też fps.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

 

Czekam na legacy serwery, pewnie więcej ludzi będzie tam grało niż w najnowsze dodatki

No mnie się wydaje że jednak nie. Sam bym się nie przeniósł na Legacy , kiedyś była możliwość grania po 6-8 godzin na dobę teraz mając z 1-2 godziny wolne nie widzę możliwości grania na takim serwerze.

 

To, że Ty nie masz czasu to nie znaczy, że inni nie potrafiliby sobie zagospodarować życia na takie cos :D Ja bym chętnie wsiąkł w ten swiat gdybym jeszcze mógł. Na pirackich serwerach nie chce mi się grać bo to (pipi) z krótkim terminem ważnosci.

Odnośnik do komentarza

I znowu zacząłem grać po namowie kumpla. Tym razem kumpel mnie namówił przez program Recruit a Friend, dał mi kasę na dodatkowe 2 tokeny więc mam wowa do połowy listopada a on dostanie jakiegoś tam mounta ;x 

Do tego jest jeszcze 300% bonusowy exp ale to trzeba grać we 2 i na w miare podobnym lvlu. 

 

Do tego czasu już powinienem się dorobić kilku mln golda to będę mógł sobie sam kupować czas gry + czekam na jakąś zniżkę Legionu. 

 

Aha, znowu gram DK i zauważyłem że DK można zrobić nawet jako 1 postać bo musiałem aktywować nowego battlechesta na subkoncie(całe 20zł).

Odnośnik do komentarza

 

Czekam na legacy serwery, pewnie więcej ludzi będzie tam grało niż w najnowsze dodatki

No mnie się wydaje że jednak nie. Sam bym się nie przeniósł na Legacy , kiedyś była możliwość grania po 6-8 godzin na dobę teraz mając z 1-2 godziny wolne nie widzę możliwości grania na takim serwerze.

 

Grałem ze znajomymi na nostalriusie i grało się elegancko. Kogo to obchodzi, że w przeciągu 2 miechów wbiliśmy jakieś 30 levele, skoro bawiliśmy się świetnie? I tak nigdy nie zależało mi na byciu w czołówce i wolałem się np. naparzać po kilka godzin pod tarren mill niż robić coś pożytecznego

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Na zakończenie sesji znów odparłem Legion i tym razem dropły te same części ekwipunku, jedynie z podbitymi statystykami. Myślę co tu zrobić, patrzę, a koszt sprzedaży obu starych to 40+ golda(dla mnie dość dużo), plus po każdym takim najeździe minimum pół poziomu mi się wbija.

 

Teraz skoczę na rowerek i po powrocie znów trzaskam, sprawdzę Blackfathoms Deep solo na 43lvlu i może dobiję do 50 przed drugą.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem jeden z randomami i zapierdziel był nieziemski, ja na tym dwudziestymktórymś poziomie, tam wszyscy w heirloomach jak mniemam... Chciałem też wrogów i zadania ogarnąć, niekoniecznie czytać historię jakiegoś bossa na pół minuty, no ale jednak coś wiedzieć, a jak otwieram okno, to reszta już tłucze kolejnych gości i mi głupio, że exp kosze za nic... Może spróbuję jeszcze raz jakiś inny, może na wyższych poziomach będą wolniej działać.

 

@up miałem ideę, by czytać WoWowe książki na przemian z grą, coby wczuwka totalna była... Jednak moje obecne życie to w 50% ogarnianie domu, zwierząt, roślin, rodziny, a 50%... Azeroth :banderas:

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem jeden z randomami i zapierdziel był nieziemski, ja na tym dwudziestymktórymś poziomie, tam wszyscy w heirloomach jak mniemam... Chciałem też wrogów i zadania ogarnąć, niekoniecznie czytać historię jakiegoś bossa na pół minuty, no ale jednak coś wiedzieć, a jak otwieram okno, to reszta już tłucze kolejnych gości i mi głupio, że exp kosze za nic... Może spróbuję jeszcze raz jakiś inny, może na wyższych poziomach będą wolniej działać.

 

@up miałem ideę, by czytać WoWowe książki na przemian z grą, coby wczuwka totalna była... Jednak moje obecne życie to w 50% ogarnianie domu, zwierząt, roślin, rodziny, a 50%... Azeroth :banderas:

Jak juz wbijesz max to sobie pojdziesz do nich czytac... :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Czekam na legacy serwery, pewnie więcej ludzi będzie tam grało niż w najnowsze dodatki

No mnie się wydaje że jednak nie. Sam bym się nie przeniósł na Legacy , kiedyś była możliwość grania po 6-8 godzin na dobę teraz mając z 1-2 godziny wolne nie widzę możliwości grania na takim serwerze.

 

To, że Ty nie masz czasu to nie znaczy, że inni nie potrafiliby sobie zagospodarować życia na takie cos :D Ja bym chętnie wsiąkł w ten swiat gdybym jeszcze mógł. Na pirackich serwerach nie chce mi się grać bo to (pipi) z krótkim terminem ważnosci.

 

Zagospodarować potrafię ale doba ma jedyne 24 godziny... No chyba że ktoś sypia po 3-4h na dobe to propsuje też chciałbym :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...