Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce grać z ludźmi, poszukać wyzwań i zobaczyć co to mmo to vanilla jest konieczna do obadania. Jak ktoś chce grać sam, gdzie gra mu wmawia ze jest awesome, to niech gra w draenor. To jest zasadnicza różnica.

 

Ja bym z chęcią pograł w vanilla, ale nie mam czasu, w tedy nie miałem nawet 20 lat, a teraz prawie 30 na karku i gdzie ten czas znaleźć?

 

Kurde, jak wracam myślami do vanilla to jakaś masakra w głowie się robi, jak świetna to była gra w tedy. Zdobycie pierwszego mounta było takim ułatwieniem w grze, a teraz wszystko jest łatwe.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja gram na nostalriusie 30 lvl dwarf hunter,super serwerek na vanilli gra kompletnie inne community.Oczywiście zawsze znajdzie się jak idiota ale superancko sie gra.4 k graczy online średnio,bardzoo zadkie dc ale bugi wystepuja bo to prywat,lecz serwer bardzo dobrze oskryptowany nie ma bicia przes sciany,moby nie moga przenikać i agrowac przez teskury.

World pvp to czego juz od dawna nie ma na globie przy takiej ilosci graczy to sieka w uj.Gankujesz i zostajesz gankowany........

Na niektorych zonach idziesz 10 min do trupa tylko po to żeby ktos odrazu cie zabil.....

Pięknie jest farmienie honoru na kontestach na hordziakach.

Ogolnie na vanilli retajlu nigdy nie gralem ale moim zdaniem tak powinien wyglądać World of Warcraft.

Hunter mnie znudzil i chcialbym pograc jakims malasem,warkiem gralem tyle czasu ze juz mi sie nie chce ,mysle o palu nigdy nie gralem ta klasa ale z tego co czytalem to pal na vanilli ssie niesamowicie ta klasa w ogole dmg nie zadaje i bije autoatakiem.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ważne że 6 sierpnia mają zapowiedzieć prawdopodobnie nowy dodatek. Niech wymyślą coś fajnego aby wrócił klimat z TBC . Jestem ciekaw czy wrzucą jakieś rasy czy też klasę postaci bo za bardzo w uniwersum nie siedzę i nie mam pojęcia czy w ogóle idzie coś tutaj upchnąć jeszcze ciekawego.

Odnośnik do komentarza

 

Dalaran will be the main hub of the expansion..

i cos co mnie zaintrygowało w notce o DH

 

Double Jump - get over things that other classes cannot!

Spectral Sight - Allows you to see through walls

oj będzie się działo na BGsach ;)

 

 

Poza tym 2 spece dla DH - Tank i 2 x dps

 

więcej tutaj

http://www.mmo-champion.com/content/5071-Legion-is-the-next-World-of-Warcraft-expansion!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ej nigdy nie grałem w wowa (no kiedys tam ze 2 miechy ale to bylo 100 lat temu i nieprawda), a chętnie bym pyknął. Opłaca się w ogóle teraz do tego zaglądać - będę miał jakikolwiek fun nie znając niczego? Jest z kim grać jak jest się noobem? Rozumiem, że tylko najnowszy kontent jest do grania. 

 

No chyba że jest jakiś inny MMO w który warto pyknąć ale nie sądzę (GW2 mnie odrzuciło, TES Online też suabe)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...