Skocz do zawartości

Tenis


Rekomendowane odpowiedzi

Może i taki był plan. Można mówić, że to brzydkie, ale z drugiej strony Wawrinka ma robić swoje i grać jak w finale, a nie sie zastanawiać co się dzieje z przeciwnikiem. Jestem przekonany, że Nadal rzeczywiście ma jakiś problem natury medycznej, ale ile w tym jest aktorstw, to już nie mi oceniać. Ale powtórzę - trzeba grac swoje, a nie zrzucać wszystko na karb tego, czy Nadal ściemnia czy jest chory, czy stoi mu pała.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak jest jak piszesz. 

Jednak ta sytuacja mnie w...wia mega, bo Tenis to piękny sport, jeden z nielicznych w których nie rządzi kasa i układy. Dlatego podwójnie źle, że Rafa ma problem. Bo i Wawrinka i my będziemy się jeszcze długo zastanawiać jakby to było gdyby Nadal był zdrowy (oczywiście jeśli Rafa przegra ten finał).

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

moja też ^_^ z Lucic-Baroni dzisiaj Halapenio odpadła, 7-5, 6-1. Ivanovic dobra dupa ale za dużo schudła i straszna szkapa się zrobiła. Simonie utrata wagi wyszła na dobre. odkąd zmniejszyła cycki (a miała na poziomie williams) to zaczęła ładnie wymiatać. tenis powinni podzielić kategorie wagowe, jak boks. waga ciężka dla williams, azarenki i innych kobył + umiarkowaną dla normalnych pokroju sharapovej i lekką dla szkieletów w stylu ivanovic.

Odnośnik do komentarza

moja też ^_^ z Lucic-Baroni dzisiaj Halapenio odpadła, 7-5, 6-1. Ivanovic dobra dupa ale za dużo schudła i straszna szkapa się zrobiła. Simonie utrata wagi wyszła na dobre. odkąd zmniejszyła cycki (a miała na poziomie williams) to zaczęła ładnie wymiatać. tenis powinni podzielić kategorie wagowe, jak boks. waga ciężka dla williams, azarenki i innych kobył + umiarkowaną dla normalnych pokroju sharapovej i lekką dla szkieletów w stylu ivanovic.

 Przecież w tenisie wzrost ma dużo  większe znaczenie niż waga, już więcej sensu miałby taki podział. No i Serena wbrew pozorom waży podobnie jak Ivanowicz, po prostu jest niższa od niej o prawie 10 cm. Wystarczy spojrzeć jak daleko zaszedł Janowicz, który tenisowo jest gorszy od wielu za nim, ale ma 203cm i napierdala drugi serwis po 230km/s a waży parę kilo więcej od Fedka czy Nadala.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj też wrócił ale 5 set to Novak go pojechał ładnie. dobry finał z Wawrinką będzie.

teraz, niestety, Serena wygrała pierwszego seta. że też kurna nie padła na ryj wtedy w półfinale z Timeą. Safarova jeszcze ma szanse ale coś słabo to widzę :(

 

e: :frog:

Edytowane przez Colin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...